Klouby

Moderátor: admin

Kikina
Příspěvky: 2
Registrován: pát 28. říj 2011 14:08:24

Klouby

Příspěvek od Kikina »

Ahojky, tady Lída . Chci napsat zkušenost s kloubama . Když jsem třeba chvilku seděla nebo jela autem atd . a pak jsem vstala , tak vždycky mi chvilku trvalo , než jsem se rozchodila , rozhýbala . Jako když ty klouby jsou zmrzlé , ztuhlé . Chůzi nešlo urychlit . Musela jsem to zkrátka rozmrazit, rozchodit a pak už to šlo . Když jsem šla po schodech , tak mi píchalo v koleni . Ale byla jsem hodně , ale hodně překvapená , když jsem užívala MMS 1 ( původně kvůli jinému problému ) a najednou jsem si uvědomila , že už se nepotřebuju vůbec nějak rozpohybovávat , a nic nemusím rozchoďovat . No , super ! Není to báječné ? Neberu každý den , ale Jim Humble doporučuje každý den jednu udržovací dávku v počtu 5 až 6 kapek . A bude to super . Ne ?
A nezapomeňte lidičky , že když se bere MMS , tak neužívejte žádné minerály a vitamíny ani bylinné čaje , ať to nesníží účinek MMS a nebo dokonce nezruší . To by byla škoda . Já , když beru MMS , tak raději to zapíjím čistou vodou a žádné šťávy a blbosti . Nic nebudu pokoušet , to vydržím a nejméně po poslední dávce čekám tři hodiny a pak teprve si doplňuji tělo minerálama a vitamínama .
Tak se mějte a ať Vám klouby nevržou a když dáte MMS , tak vrzat nebudou . Ať Vám to hezky šlape .
Lída .
Malcolm
Příspěvky: 1
Registrován: pon 14. lis 2011 17:32:30

Re: Klouby

Příspěvek od Malcolm »

Ahoj Kiki,tak jsem si precetl tvuj prispevek ohledne tech bolavych kloubu.Me boli ramenni a loketni klouby asi uz dva roky.Nedavno jsem se dozvedel o MMS a take jsem ho zacal pouzivat.Bolest kloubu se trochu zmirnila ale boli porad.Uz ne tak jako drive ale boli.Jak dlouho jsi uzivala MMS nez te ta bolest kloubu presla?Jinacjsem pred tim uzival Horcik a vitamin D.To jsem vysadil a beru 2x denne MMS rano a vecer 5-6 aktivovanych kapek.Mozna se to musi uzivat delsi dobu aby to na ty klouby zabralo.Zdravi Malcolm
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: Klouby

Příspěvek od Batles »

Ahoj Malco,
než ti Kiki odpoví, napíši ti, co se dělo s klouby mně.
Šíleně mě bolel při jakémkoli pohybu pravý kyčelní kloub. Už jsem se smiřoval s operací a stalo se něco úžasného.....
V roce 2010 můj syn dostal rakovinu, chemo odmítl a já ho začal léčit pomocí MMS podle protokolu 1000. Řekl jsem si, že možná rakovina roste i ve mě, tak si tu protirakovinovou léčbu udělám také. Bral jsem 10x denně 3 aktivované kapky (dávky na celý den v litrové petce s greppovým sirupem) a po necelých dvou týdnech jsem si najednou všiml, že dokáži v křesle přehodit nohu přes nohu, aniž bych zařval bolestí :D
Už je to víc, jak rok a půl a všechny klouby jsou naprosto bez bolesti a navíc se mi vrátila pružnost a ohebnost do páteře. To je něco, co považiji za úplný zázrak.
Letos v květnu jsem si udělal opět kopletní kůru podle protokolu 1000 a já přestal používat brýle na čtení novin a celkově se cítím citelně lépe, jako v loni :D To bylo další velmi milé a nečekané překvapení!
Podle mých tříletých zkušeností s MMS si myslím, že není zrovna nejlepší způsob brát MMS pouze 2-3x denně, tento způsob totiž nemá dostatek času na to, aby v těle vytrvale hubil viry a bakterie z různých parazitů a skrytých zánětů. To dokážou pouze malé a časté dávky. Prostě přesně tak, jak to doporučuje J. Humble.
Potom teprve má význam brát udržovací dávky podle věku a váhy 4-6 kapek denně. To už stačí na likvidaci objevujících se virů a pod.
Mějte se všichni moc hezky.
Batles
Ambi
Příspěvky: 4
Registrován: stř 23. lis 2011 11:56:45

Re: Klouby

Příspěvek od Ambi »

Ahoj Batles!
Chcel by som vedieť ako je to s Tvojim synom a ako si ho liečil. Moja manželka má nádor na pľúcach v pondelok bola na chemoterapii cestou späť som sa dostal ku knihe, ale aj k MMS. Po preštudovaní, dnes som začal s dvomi kvapkami 1X8 hod.
Zatiaľ žiadna reakcia,ale neviem či sa môže kombinovať s tou chemoterapiou. V piatok má ísť znova na ďalšiu dávku chemoterapie.

Pozdravuje Ambi
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: Klouby

Příspěvek od Batles »

Zdravím Ambi,
můj syn je zcela v pořádku. Kdybych ti měl ale podrobně, zodpovědně a přesně popsat, jak jsem ho léčil a jak pomáhám dalším lidem od rakoviny, to by bylo na velmi dlouhou dobu.
Nelze to sem psát, je mi líto. Jde přece o rakovinu a to nejde popsat pár desítkami vět.
Podle mých zkušeností, je chemoterapie nejhorší volba. Pokud si počteš na netu, budeš vědět proč. Ovšem rozhodnutí je vždy na vás.
Pokud člověk začne procházet chemoterapií, tak nastává vážný problém, protože při chemu dochází často k nevratnému poškození orgánů a maximálnímu přetížení vylučovacích orgánů. Proto se po chemošce často zvrací a vypadávají vlasy. MMS je velmi silný bojovník proti rakovině. Pokud k tomu nasadíš léčbu s MMS, tak je tělo natolik přetížené jedy, že nastávají problémy, ovšem vždy stojí za to, polehulinku dávkovat MMS1. Pokud však nasadíš pouze léčbu s MMS, tak je naděje na totální uzdravení mnohonásobně větší. Samozřejmě, že je k MMS1 potřeba přidávat některé nejdůležitější minerály a vitamíny, aby léčba rakoviny byla zcela úspěšná. Nikdy není nic ztraceno, nikdy není pozdě na léčbu.
Ovšem, každá dávka chemoterapie snižuje šanci na vyléčení s MMS. Jasně o tom píše i Jim Humble v knize.
Myslím, že v knize je přímo popsán protirakovinový postup na plíce.
2 kapky jedenkrát za den? To vůbec nic neřeší. Když už, tak ihned začít s 1kapkou MMS1 každou hodinu 10 hodin po sobě. To je zákon!
Pokud se během dvou dnů neprojeví nic z oxidačního stresu (popis je v knize), tak přejít na 10x denně 2 kapky MMS1 atd.
A ihned také sehnat kyselinu chlorovodíkovou (chem. vzorec HCl) v koncentraci 5% lékařského ředění........
Pokud manželka bude dál chodit na chemoterapii, ať bere megadávky vitamínu C! 8 - 10 gramů každý den po celý týden! Je to účinné proti detrukci po chemoterapii....
To už začínám popisovat podrobnosti o léčbě.....
Velmi rád ti poradím, pokud chceš, napiš sem svůj meil a můžeme si soukromě psát, nebo i telefonovat.
Mějte se oba hezky a držím palce.
Batles
Ambi
Příspěvky: 4
Registrován: stř 23. lis 2011 11:56:45

Re: Klouby

Příspěvek od Ambi »

Ahoj Batles!
Som rád že si sa ozval ,ale ja som sa dostal k tomu až teraz. Zrejme som zle napísal o kvapkách, takže je to 16 kvapiek
zriedených v 7 dcl. fľaši podavaných menej než 1 dcl. 8x každú hodinu.Manželka to znášala pomerne dobre,v deň chemoterapie MMS,nebrala, až na ďalší deň.Potom boli trochu problémy ,ale to pripisujem chemoterapii a neznalosti o diete.Knihu ešte nemám naštudovanú. Registroval som však, že vitamín C sa v tabletách nepodáva, iba v ovocí. Zrejme si mal na mysli podávanie vitamínu len počas chemoterapie.Na chemoterapiu má ísť 12.12.2011.Začala jesť aj 13 ks na deň jadierka marhulí.


Ak chceš píš na email flesar@zoznam.sk Pozdravuje Ambi!
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: Klouby

Příspěvek od Batles »

Ambi píše:Ahoj Batles!
Som rád že si sa ozval ,ale ja som sa dostal k tomu až teraz. Zrejme som zle napísal o kvapkách, takže je to 16 kvapiek
zriedených v 7 dcl. fľaši podavaných menej než 1 dcl. 8x každú hodinu.Manželka to znášala pomerne dobre,v deň chemoterapie MMS,nebrala, až na ďalší deň.Potom boli trochu problémy ,ale to pripisujem chemoterapii a neznalosti o diete.Knihu ešte nemám naštudovanú. Registroval som však, že vitamín C sa v tabletách nepodáva, iba v ovocí. Zrejme si mal na mysli podávanie vitamínu len počas chemoterapie.Na chemoterapiu má ísť 12.12.2011.Začala jesť aj 13 ks na deň jadierka marhulí.
Ak chceš píš na email flesar@zoznam.sk Pozdravuje Ambi!

Zdravím Ambi,
S vitamínem C to platí po chemoterapii, jak jsem psal.
Je mi to moc líto, ale nemohu zodpovědně takto na dálku a zvláště po chemoterapii bezpečně vést svými zkušenostmi a radami.
Při chemošce platí to, co jsem napsal výše.
Marhule-meruňky jadérka jsou v pořádku.
Kdykoli napiš dotaz.
Mějte se oba moc hezky.
Batles
Ambi
Příspěvky: 4
Registrován: stř 23. lis 2011 11:56:45

Re: Klouby

Příspěvek od Ambi »

Ahoj Batles!
Manželka má teraz problém so žlčníkom, takže sa to zase komplikuje.Zvýšil som na 2,5 kvapiek, ale pre komplikácie som musel znížiť naspäť na 2 kvapky za hod. 10 krát.Neviem či ten žlčník nepodráždili jadierka marhule.Tu chemoterapiu nechám na manželku. Objednám DMSO, aj chlorňan sodný.
Bol by som rád keby si mi napísal na email flesar@zoznam.sk poprípade dal tel. číslo a ja by som ti zavolal.Tu na východe je to neznáma vec.

Pozdravuje Ťa Ambi.
Láďa666
Příspěvky: 6
Registrován: stř 13. bře 2013 8:17:08

Re: Klouby

Příspěvek od Láďa666 »

Zdravím všechny.Možná dvě hloupé otázky.Pročítal jem afórum a nikde nenarazil na toto.Koupil jsem si chloritan sodný 25% z Fichemy a zítra mi příjde.Kolik toho prášku do 100ml destilované vody?Nekupoval jsem originál,protože chci napřed účinky MMS vyzkoušet na sobě - bolesti kloubů a následně bych rád pomohl lidem ve svém okolí.A další otázka : jak působí MMS a zda na zlatého stafylokoka?Díky moc za odpověď.Láďa
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: Klouby

Příspěvek od Batles »

Láďa666 píše:Zdravím všechny.Možná dvě hloupé otázky.Pročítal jem afórum a nikde nenarazil na toto.Koupil jsem si chloritan sodný 25% z Fichemy a zítra mi příjde.Kolik toho prášku do 100ml destilované vody?Nekupoval jsem originál,protože chci napřed účinky MMS vyzkoušet na sobě - bolesti kloubů a následně bych rád pomohl lidem ve svém okolí.A další otázka : jak působí MMS a zda na zlatého stafylokoka?Díky moc za odpověď.Láďa

Žádná otázka není hloupá, každá je důležitá, když ji kladeš :D
Chlor.sodný 24% je kapalina. Takže můžeš aktivovat 1kap.chloritanu a 1kap. 50%citronky, nebo 7%lék.koncentrace HCl.
Bolesti kloubů nejsou způsobeny přebytkem, ale nedostatkem. Nezapomeň tedy na to, že MMS nic nedodává, pouze likviduje. Chceš li se zbavit bolestí kloubů,
musíš také do těla dodávat to potřebné, co ti chybí. Na úlevu od bolestí kloubů je výborné vnášení MMS1 + DMSO. Léčba kloubů není jednostranná záležitost, je třeba nastolit v těle acidobazickou rovnováhu. Jinak se stane, že se bolesti budou stále vracet.
Změníš li však prostředí těla, změní se všechno :!:
MMS1 zlatého stafylokoka ničí.
Batles.
Odpovědět

Zpět na „Artritida, Osteoporoza, Klouby“