Klby, koxatroza, artroza, osteropoza, degeneracia klbov

Moderátor: admin

milacik70
Příspěvky: 2
Registrován: úte 08. dub 2014 21:04:48

Klby, koxatroza, artroza, osteropoza, degeneracia klbov

Příspěvek od milacik70 »

Zdravim vsetkych kdo ma skusenosti s klbami,som po operacii oboch bedrovych klbov,po hysteroktomii,po 3 cisarskych,po oeracii stitnej žlazy,mampocit ze my odchadza cele telo a o chvilu sa uz vobec nepostavim na nohy,uz som objednana na operaciu kolena,docitala som sa tu o kvapkach mms,mozem tomu verit?ozve sa mi niekdo kdo mi povie pravdu ze to neni zase jedna z reklkam,vyskusala som uz vela veci od magnetov,satiek,masti a neviem akych prostriedkov,co stoja len peniaze a z invalidneho sa to uz naozaj neda a z liekov ma uz boli žaludok,dakujem tym co mi povedia pravdu a nebudu propagovat dalsiu reklamu
mms-aster
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 10. dub 2014 14:30:21

Re: klby,koxatroza,artroza,osteropoza,degeneracia klbov

Příspěvek od mms-aster »

Bolesti v oblasti musculus glutaeus (kyčelního „kloubu“ a prdele) diagnostikovali zahraniční lékaři postupně jako bursitidu, pak jako koxartrózu. Bolesti se stupňovaly, šířily se na další stehenní svaly (quadriceps) a dokonce jsem měl výšlehy až do distální tibiální oblasti. Léčba kortizonálními injekcemi nevedla k ničemu. Navíc mě orthopéd začal přemlouvat k operaci kyčelního kloubu. Prý je to dnes technicky dokonale zvládnutý zákrok. Odešel jsem. Druhý orthopéd mi po elektroterapii a ultrazvukové terapii začal píchat lidocainhydrochlorid (1 ml obsahuje 10 mg lidocainh.). Po třetí injekci bolesti zmizely a mohl jsem normálně chodit. Ale asi po týdnu bolesti začaly opět a tentokrát s „pětinásobnou“ silou. Onemocnění trvalo déle než rok, než jsem začal užívat chlórdioxid. Bolesti v quadricepsu trvaly 8 měsíců. Poslední 4 měsíce mám svědění po celém těle v různě dlouhých intervalech a intenzitě. Jestliže jsem místo, kde to svědilo, poškrabal, naběhly tam proužky nebo „tunýlky“. Po těchto symptomech jsem usoudil, že to musí být kožní parazit a kdo ví co ještě. Začal jsem užívat MMS (chlórdioxid), ale symptomy zmizely jen částečně. Po 14 dnech jsem zaregistroval jakousi změnu. Částečně zmizely výše uvedené bolesti svalů a zůstala po nich jen jakási ztuhlost. Ovšem svědění zůstalo a tak pokračuji v samoléčbě. Roztok, který piji, má 10 ppm a beru ho, jak mě napadne. Přibližně každou hodinu až dvě hodiny. Začal jsem také s postřikem stehna a boku, také o koncentraci 10 ppm. Počáteční značnou nedůvěru a strach vystřídalo spíše pozitivní očekávání. Při četbě návodů mi značně vadí laickost. Tak například: „vraž do toho tři kapky a pak dolij do sklenice vodu“. Jaký objem má ta sklenice? Jsem začátečník, nějaké „protokoly“ jsem zatím nečetl. Symptomy začaly asi v lednu 2013. Měl jsem u sebe ubytované Afričany z Jižního Sudánu. Jeden z nich měl na hlavě podkožní zduřeninu, druhý se někdy na podzim 2013 v Egyptě nakazil spavou nemocí. Možná, že jsem se nakazil od nich. Oběd nebo večeři jedli někdy po africkém způsobu, tj. rukama, ačkoliv měli naservírovaný příbor. Každé 3 měsíce jeli zpátky domů a možná, že v kufrech dovezli nějaké parazity.
Prosím o kritiku postupu mé laické léčby.
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: klby,koxatroza,artroza,osteropoza,degeneracia klbov

Příspěvek od Batles »

Pro milačik a mms-aster:
Oba máte stejnou příčinu vzniku potíží. Totální nedostatek minerálů :!:
A s tím související pokles imunity. Nemá sílu likvidovat nežádoucí patogeny z důvodu chybějících vitamínů-jsou to vlastně dělníci pro opravnu a údržbu.
Všechny nemoci pocházejí buď z nedostatku něceho, nebo z přebytku něčeho, někdy z kombinace obou.
Co to způsobuje :?:
Nesprávné stravovací a nápojové zvyklosti.
Samozřejmě že jste oba důkladně zaplísnění i s přítomností parazitálních zátěží. Jak malinkých (okem neviditelných), tak velikých (v řádu centimetrů) :D
Jsou to moje zkušenosti...
Batles.
mms-aster
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 10. dub 2014 14:30:21

Re: klby,koxatroza,artroza,osteropoza,degeneracia klbov

Příspěvek od mms-aster »

Batles píše:Pro milačik a mms-aster:
Oba máte stejnou příčinu vzniku potíží. Totální nedostatek minerálů
A s tím související pokles imunity. Nemá sílu likvidovat nežádoucí patogeny z důvodu chybějících vitamínů-jsou to vlastně dělníci pro opravnu a údržbu.
Všechny nemoci pocházejí buď z nedostatku něceho, nebo z přebytku něčeho, někdy z kombinace obou.


Vážený Batles,
Vaše sebevědomí bych opravdu chtěl mít :!:
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: klby,koxatroza,artroza,osteropoza,degeneracia klbov

Příspěvek od Batles »

mms-aster píše:
Batles píše:Pro milačik a mms-aster:
Oba máte stejnou příčinu vzniku potíží. Totální nedostatek minerálů
A s tím související pokles imunity. Nemá sílu likvidovat nežádoucí patogeny z důvodu chybějících vitamínů-jsou to vlastně dělníci pro opravnu a údržbu.
Všechny nemoci pocházejí buď z nedostatku něceho, nebo z přebytku něčeho, někdy z kombinace obou.

Vážený Batles,
Vaše sebevědomí bych opravdu chtěl mít :!:

Nejde o sebevědomí, ale o fakta a praktické zkušenosti :D
Hlavu vzhůru, nic není tak špatné jak vypadá, cesta ven se vždycky najde, pokud člověk hledá :lol:
Batles
mms-aster
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 10. dub 2014 14:30:21

Re: klby,koxatroza,artroza,osteropoza,degeneracia klbov

Příspěvek od mms-aster »

Batles píše:Nejde o sebevědomí, ale o fakta a praktické zkušenosti :D
Batles


O tom právě hovořím. Schází vám jak fakta, tak praktické zkušenosti.
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: klby,koxatroza,artroza,osteropoza,degeneracia klbov

Příspěvek od Batles »

mms-aster píše:Bolesti v oblasti ..........
Prosím o kritiku postupu mé laické léčby.

Prosíte o kririku postupu vaší laické léčby :?:
mms-aster
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 10. dub 2014 14:30:21

Re: klby,koxatroza,artroza,osteropoza,degeneracia klbov

Příspěvek od mms-aster »

Prosíte o kririku postupu vaší laické léčby :?:

Z mého popisu jste nemohl odvodit, že mám málo minerálů. Víte, diagnostiku na dálku nedělá nikdo, kromě vás. Proto jsem tvrdil, že nemáta fakta.
Kdybyste mě požádal o dodatečné informace o minerálech v mém těle, pak by to bylo věcné. Ale vycucat si něco z prstu a pak to pouštět do světa je drzost. Vám schází fakta, znalosti, praktické zkušenosti. Pokud ony "zkušenosti" čerpáte od jiných lidí, tak uveďte prosím zdroj těchto informací. Pokud máte osobní zkušenosti, tak uveďte konkrétní zkušenosti. Například při té-a-té nemoci jsem použil to-a-to po dobu tu-a-tu v množství tom-a-tom a koncentraci té-a-té. Ona povšechná informace "máte málo minerálií" je právě projev vašeho zbytnělého sebevědomí, které se o nic konkrétního neopírá.
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: klby,koxatroza,artroza,osteropoza,degeneracia klbov

Příspěvek od Batles »

mms-aster píše:
Prosíte o kririku postupu vaší laické léčby :?:

Z mého popisu jste nemohl odvodit, že mám málo minerálů. Víte, diagnostiku na dálku nedělá nikdo, kromě vás. Proto jsem tvrdil, že nemáta fakta.
Kdybyste mě požádal o dodatečné informace o minerálech v mém těle, pak by to bylo věcné. Ale vycucat si něco z prstu a pak to pouštět do světa je drzost. Vám schází fakta, znalosti, praktické zkušenosti. Pokud ony "zkušenosti" čerpáte od jiných lidí, tak uveďte prosím zdroj těchto informací. Pokud máte osobní zkušenosti, tak uveďte konkrétní zkušenosti. Například při té-a-té nemoci jsem použil to-a-to po dobu tu-a-tu v množství tom-a-tom a koncentraci té-a-té. Ona povšechná informace "máte málo minerálií" je právě projev vašeho zbytnělého sebevědomí, které se o nic konkrétního neopírá.

Každý zkušený člověk z vašeho popisu odvodí vaše problémy :!:
Moje zkušenosti s nemocnými trvají pouze asi 40 let, no provás je to jasné. Vy na dálku také umíte ohodnotit člověka......
V každém případě se vám velmi omlouvám, že jsem si dovolil vám odpověděl. Lituji toho, odpusťte mi prosím...
Batles :D
mms-aster
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 10. dub 2014 14:30:21

Re: klby,koxatroza,artroza,osteropoza,degeneracia klbov

Příspěvek od mms-aster »

milacik70 píše:Zdravim vsetkych kdo ma skusenosti s klbami,som po operacii oboch bedrovych klbov ... uz som objednana na operaciu kolena ... docitala som sa tu o kvapkach mms,mozem tomu verit?

Vážená paní, právě si léčím kyčelní (bedrový) kloub. Asi tak po 11 dnech užívání MMS jsem zaznamenal určité zlepšení. Nemohl jsem ale zdvihnout nohu, svaly byly stále ztuhlé. Dnes, tj. po 14 dnech, ji mohu zdvihnout do 90ti stupňového uhlu, i když ne tak svižně jako tu zdravou. "Zdvihnout nohu" znamená, že ležím na zádech a zdvihám celou nataženou nohu. Ještě před dvěma dny to jsem mohl nohu zdvinout jenom 10 - 20 cm nad postel. Svoje další symptomy jsem popsal v mém prvním vstupu, takže je tady nebudu opakovat. Od 11 dne jsem také zvýšil dávkování na 10 kapek MMS o koncentraci 10 ppm. Přidal jsem také postřik postižených míst pomocí sprayové lahve, která mi zbyla od čistícího prostředku na vany. Jak tady uváděla celá řada uživatelů, po prvních dávkách MMS musíte počítat s průjmem. Nejinak tomu bylo u mě.
Při samolečbě musíte počítat s tím, že to bude stát peníze. Za hydrogen sodný a chloritan sodný v baleních po 1 kg jsem zaplatil 259 Kč. Za testovací proužky, které nutně potřebujete k určení koncentrace, jsem zaplatil 349.- Kč. Celkem 608 Kč. Ohledně vašeho kolena Vám nemohu říci nic konkrétního. Nevím, proč jste objednaná na jeho operaci. Pokud jde o operaci natrženého vaziva, tj. ligamentů, tak vám asi MMS nepomůže. Pokud vám v koleně "vrže'" a "skřípe", pak by to mohly být zanícené burzy. Burza je plochý váček mezi kůží a kostmi naplněný kapalinou, aby se kůže mohla pohybovat. Například na lokti máte takovou burzu. Kapalina v burze se může zanítit a výsledkem je pak "vrzání" v "kloubu". K zanícení může vzniknout při nadměrné námaze. Někdy stačí, když se do kolena bouchnete, nebo při námaze, na kterou nejste zvyklá. Například v oblasti pés anserinus, tj. vnější část kolena. U pravého kolena je vnější část ta, která se nachází na pravé postranní části kolena.
V samolečbě budu pokračovat a uvidíme, jak to bude vypadat za dalších 14 dní.
Odpovědět

Zpět na „Artritida, Osteoporoza, Klouby“