alergicka reakcia alebo reakcia na detox?

Zkušenosti uživatelů s MMS, Rady uživatelů

Moderátor: admin

Odpovědět
gogy
Příspěvky: 2
Registrován: stř 04. kvě 2016 12:05:53

alergicka reakcia alebo reakcia na detox?

Příspěvek od gogy »

dobrý deň chcem poradiť 2 dni beriem MMS asi 6 až 7 x denne dnes je 3 deň som vyhadzaný v záhyboch lakťov kolien brucha v ústach afty ešte k tomu som od soboty chóry mal som horúčky nádchu bral som len aspirín a paralel ako som začal MMS tak to z ničím nekombinujem môže to byt daka reakcia tela? :roll:
werty78
Příspěvky: 6
Registrován: stř 05. srp 2015 14:09:51

Re: alergicka reakcia alebo reakcia na detox?

Příspěvek od werty78 »

[quote="gogy"]dobrý deň chcem poradiť 2 dni beriem MMS asi 6 až 7 x denne dnes je 3 deň som vyhadzaný v záhyboch lakťov kolien brucha v ústach afty ešte k tomu som od soboty chóry mal som horúčky nádchu bral som len aspirín a paralel ako som začal MMS tak to z ničím nekombinujem môže to byt daka reakcia tela? :roll:[/quote

Bylo by dobré znát tvé zdravotní problémy. Proč bereš MMS? Je možné že máš zanešená játra a tělo to prostě nedokáže vyloučit.
gogy
Příspěvky: 2
Registrován: stř 04. kvě 2016 12:05:53

Re: alergicka reakcia alebo reakcia na detox?

Příspěvek od gogy »

mal som angínu tak mi to znami poradil chcel som to vyskúšať zapalene mandle horúčka nadcha bral som 2 az 3 kvapky kazde 3 hodiny no bolo mi skôr r horšie ako lepšie teraz myslim z mms nie angína naduvanie kŕče v bruchu nervozita a potom tie vyrážky
werty78
Příspěvky: 6
Registrován: stř 05. srp 2015 14:09:51

Re: alergicka reakcia alebo reakcia na detox?

Příspěvek od werty78 »

gogy píše:mal som angínu tak mi to znami poradil chcel som to vyskúšať zapalene mandle horúčka nadcha bral som 2 az 3 kvapky kazde 3 hodiny no bolo mi skôr r horšie ako lepšie teraz myslim z mms nie angína naduvanie kŕče v bruchu nervozita a potom tie vyrážky


Já žádnou zkušenost s negativní reakcí na MMS nemám :( ani na CDS2. Je to zvláštní ale asi se to může stát. Normálně při angíně používám CDS2 postřiky přímo na mandle a často kloktat 1 pít CDS2. Předpokládám, že jsi s užíváním přestal. Já bych zkusil aspoň koupel a kloktání MMS když to pití nedělá dobře.
Odpovědět

Zpět na „Zkušenosti uživatelů s MMS“