Můžu poradit při léčbě pomocí MMS

Zkušenosti uživatelů s MMS, Rady uživatelů

Moderátor: admin

Odpovědět
Pavel SP
Příspěvky: 1
Registrován: úte 29. zář 2015 0:50:05

Můžu poradit při léčbě pomocí MMS

Příspěvek od Pavel SP »

Kdo jste v Praze a chcete léčit nějakou vážnou nemoc pomocí MMS mohu poradit, popřípadě pomoct při lečbě MMS, CDS. stačí napsat na email mmswhy@gmail.com
Dagmi
Příspěvky: 1
Registrován: úte 25. dub 2017 18:53:25

Re: Můžu poradit při léčbě pomocí MMS

Příspěvek od Dagmi »

Dobrý den, mám rok agresivního zlatého stafylokoka na kůži. Mám za sebou léčby ATB a autovakcinu a jsem na tom ještě hůř, proto jsem se rozhodla pro léčbu MMS. Chci si dělat z MMS koupele a užívat tinkturu z lichořeřišnice, jenže jsem koupila chloritan sodný a kys. chlorovodikovou a nevím jak se to dávkuje do vany. Budu ráda za každou radu. Dáša
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: Můžu poradit při léčbě pomocí MMS

Příspěvek od Batles »

Dagmi píše:Dobrý den, mám rok agresivního zlatého stafylokoka na kůži. Mám za sebou léčby ATB a autovakcinu a jsem na tom ještě hůř, proto jsem se rozhodla pro léčbu MMS. Chci si dělat z MMS koupele a užívat tinkturu z lichořeřišnice, jenže jsem koupila chloritan sodný a kys. chlorovodikovou a nevím jak se to dávkuje do vany. Budu ráda za každou radu. Dáša

Mimo orálních dávek je možné absorbovat MMS1 pokožkou přímo do svaloviny. Zatímco orální dávky dodávají Cl02(kysličník chlořičitý) v první řadě červeným krvinkám, MMS1 pronikající pletí zásobuje tímto plynem přímo krevní plazmu. V těle pak cirkuluje více Cl02 a lze tedy očekávat rychlejší a mocnější účinky. Během následně popsaných lázeňských procedur bude vaše pleť v kontaktu s Cl02 po 20 minut.
U některých lidí tento postup znamenal definitivní průlom. Po 20 minutách ve vaně s vodou oživenou aktivovaným MMS dokonce i lidé, kteří se předtím nemohli dostat přes 7 kapek braných orálně, dokázali navýšit zásobu Cl02 v krevním oběhu bez známek nevolnosti. Jak je to možné? MMS vyhubí bakterie a patogeny na nebo pod povrchem pleti, a ty jsou pak vyloučeny z těla. Většina odpadu přitom zůstane venku a nezatěžuje krevní oběh. Ale i když berete koupele, nezanedbávejte pravidelné orální dávky. Berte přinejmenším dávky po třech kapkách vždy předtím, než půjdete do vany, nebo jednu denní dávku MMS1/CDH.
Koupání ve vodě s MMS1 umožňuje vyčistění od patogenů na povrchu nebo těsně pod povrchem pleti. Zdá se, že očista těchto vnějších vrstev brání přetěžování interního vylučovacího systému. Patogeny zahubené těsně pod povrchem pleti jsou většinou vytlačeny na povrch a odplaveny.

Postup
1. DOBŘE VYČISTĚTE VANU. Jinak ClO2 plyn uvolňovaný z MMS1 začne ve vodě likvidovat mýdlovou pěnu a nečistoty na stěnách vany, a to sníží nebo i neutralizuje množství Cl02 dostupného pro tělo. Při další koupeli už vana bude zásluhou předchozího působení MMS1 čistá. Připouštění vody množství CL02 vytvářeného ve vodě nesníží. Někteří lidé si do koupele přidávají ještě 1/2 dl DMSO (není to nutné, ale může to napomáhat k hlubšímu průniku Cl02).

2. AKTIVUJTE MMS V HRNKU NEBO SKLENICI před přidáním do lázně. Dejte do skleničky 60 kapek chloritanu sodného a 60 kapek aktivátoru HCl 4% a vyčkejte 30-40 vteřin. Pak dolejte trochu vody a vylejte do předem částečně napuštěné vany. Je li to možné, rozpusťte ve vodě 2 kg mořské soli bez přísad. Pokud se po koupelích budete cítit dobře, můžete navýšit počet kapek na 80 až100. Víc ne.
Koupel by měla trvat 20 až 25 minut. Otevřené boláky se zásluhou desinfekčního účinku MMS1 obvykle rychle zhojí. Je také dobré před koupelí vypít jednu dávku MMS1.
Teď můžete přidat i 15ml DMSO do koupele pro zvýšení účinků.
(Místo MMS1 můžete použít CDH. 60ml CDH na koupel se rovná 60 kapek MMS1.)

3. LEHNĚTE SI DO VANY. Smáčejte celé tělo - ruce, hrdlo, vlasy i tvář. Kdyby se vám dostala voda do očí prostě ji setřete hřbetem ruky nebo osuškou. MMS, na rozdíl od některých šampónů, očím nijak neublíží. Polévejte si hlavu hrnkem, ale nemusíte.
4. PŘIPOUŠTĚJTE SI HORKOU VODU. Teplo otevírá póry a MMS tak může proniknout až do svaloviny. Masírujte namáčenou pokožku hlavy. Po třetí koupeli se mohou začít rozpadat drobné vřídky na pokožce pod vlasy, které jsou zdrojem lupů.

(Přidejte si do koupele 2-3 kg mořské soli bez přísad (27,-Kč/kg), je to vynikající způsob odkyselování a vpravování zásad do těla, v tom případě skončete koupel po 20ti minutách).

Po koupeli se nemusíte osprchovat, ani utírat. Je nejlepší si jít lehnout.
Koupele můžete dělat kolikrát chcete. Třeba každý den, nebo aspoň 3x týdně při nemocech.
Nepřidávejte si do vody žádné pěnové koupele ani jiné chemikálie.
Pokud provedete koupel i se solí, tak se můžete zlehka osprchovat a osušit.

Koupele nohou v lavoru: nalejte si co nejteplejší vodu (aby sahala po kotníky, namíchejte 40 aktivovaných kapek MMS1 (nebo 40ml CDH), vlejte do vody a přidejte lžičku (3ml) DMSO. Seďte 20 minut. Druhotný účinek bude ten, že tato koupel vám za pár dní zlikviduje případné plísně mezi prsty a dokonce i pod nechty (pokud budete přidávat DMSO). Počet koupelí není nijak omezen.

Hurá ke zdraví,
Batles :)
Odpovědět

Zpět na „Zkušenosti uživatelů s MMS“