Osobné skúsenosti s MMS?

Zkušenosti uživatelů s MMS, Rady uživatelů

Moderátor: admin

Odpovědět
jonn333
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 06. čer 2013 13:06:49

Re: Osobné skúsenosti s MMS?

Příspěvek od jonn333 »

Dobrý deň,
chcem sa opýtať, dnes som dostal MMS 1 a tá kyselina citronová je v igelitovom vrecku ako zistím koľko toho mám dať do fľašky aby som dostal tu 10% kyselinu?

Ďakujem
Maley Willie
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 06. čer 2013 14:29:15

Re: Osobné skúsenosti s MMS?

Příspěvek od Maley Willie »

A co takhle 1dil kyseliny a 9 dilu vody? :))
jonn333
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 06. čer 2013 13:06:49

Re: Osobné skúsenosti s MMS?

Příspěvek od jonn333 »

neviem skusim
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: Osobné skúsenosti s MMS?

Příspěvek od Batles »

jonn333 píše:Dobrý deň,
chcem sa opýtať, dnes som dostal MMS 1 a tá kyselina citronová je v igelitovom vrecku ako zistím koľko toho mám dať do fľašky aby som dostal tu 10% kyselinu?
Ďakujem

Zdravím,
k aktivaci používat 10%kys. citronovou je zastaralý způsob. Takto se to už nědělá. Aktivuje se 50ti% kyselinou citronovou v počtu 1:1 kapce.
A navíc, kys.citronová není člověku přátelská. Mnoho lidí proto používá kyselinu HCl (chlorovodíkovou). V poslední knize o MMS doporučuje Andreas Kalcker dělat aktivaci chloritanu sodnéko kyselinou chlorovodíkovou (HCl) v koncentraci 4% lékařského ředění v počtu 1:1 kapce.
Batles
jonn333
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 06. čer 2013 13:06:49

Re: Osobné skúsenosti s MMS?

Příspěvek od jonn333 »

ďakujem za odpovede, objednal som si to prvý krát a prišla mi kyselina v sáčku a mám si to nariediť do fľašky a neviem koľko treba toho prášku zmiešať s vodou do tej fľašky any som dostal ten správny pomer
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: Osobné skúsenosti s MMS?

Příspěvek od Batles »

jonn333 píše:ďakujem za odpovede, objednal som si to prvý krát a prišla mi kyselina v sáčku a mám si to nariediť do fľašky a neviem koľko treba toho prášku zmiešať s vodou do tej fľašky any som dostal ten správny pomer

Nemám nejmenší tušení, kolik máte váhové množství kys.citronové.
Takže zkuste tohle:
vemte skleničku o obsahu 1 deci. Nalejte do ní půl deci vody(může být z vodovodu) a dosypte kyseliny citronové tak, aby hladina vystoupala přesně na rysku jednoho deci. Po úplném rozpuštění máte celkem 1 deci 50% kyseliny citronové. Chloritan sodný se aktivuje 1kap.chloritanu : 1kap. 50ti% kys. citronové, počkat 20 vteřin a dolít vodu a použít.
Kys. citronová se dost dlouho rozpouští, takže ji míchejte plastovou lžičkou. Nebo všechnu tu směs přelijte do nějaké lahvičky s uzávěrem a často protřepávejte.
Batles
janka50
Příspěvky: 2
Registrován: sob 07. zář 2013 16:57:55

Re: Osobné skúsenosti s MMS?

Příspěvek od janka50 »

Dobrý večer,moje osobní skušenost.Jako mnoho lidí jsem nevěřila ale když nezabírala žádná knzervativní léčba a při aplikování injekcí od bolestí i 2x denně žádná uleva.
A 6tydením pobytu v nemocnici kde nevěděli doktoři co spusobuje urputné bolesti v ruce,jsem se obratila na kamarádku která má s mms skušenosti.Nejdřív jsem skusila vypary v pytli.Po první aplikaci ohromná uleva do hodiny.Byla jsem nedočkavá a samozdřejmě jsem to přehnala a popalila se.Přešla jsem na koupele 3 x denně.Asi 14 dní mě to ještě budilo ale bolesti se podstatně zmírnily až vymizely uplně.A teď to nejlepší ,nakonec se zjistilo že to byl akutní syndrom karpalního tunelu.Jsem 3 dny po operaci a opět provádím koupele 2-3denně.Otok opadl po 1koupeli a už mám v prstech cit a bolesti nemám.Mimo to jsem si během 2 dnů vylečila popalení a i hojení po operaci se vyrazně urychlilo.Maminka použila mms na lupenku a ta se také vyrazně zlepšuje.
tapkaeva
Příspěvky: 1
Registrován: pát 13. zář 2013 18:01:36

Re: Osobné skúsenosti s MMS?

Příspěvek od tapkaeva »

Dobry den,
chcela by som sa podelit o moju poslednu skusenost. Pred dvomi dnami som sa velmi neprijemne popalila na panvici, velkost spaleniny asi 1 cm. Pluzgier ako svet a palilo to ako cert. Okamzite som si namocila prst do pohara s mms a kedze nastastie som nemusela v ten den nikam ist, cely den som si drzala prst v pohari, samozrejme s prestavkami na wc a podobne, ale dalo sa .Na druhy den som nemala na prste ziadny pluzgier, ziadna bolest, postihnute miesto krasne prekryte pokozkou, dokonca nebolo ani citlive na dotyk.A dnes nie je po popalenine ani stopy. Tiez som bola spociatku nedoverciva k niecomu takemu, ale po osobnej skusenosti mozem mms len a len doporucit.!!!
domuuska1
Příspěvky: 2
Registrován: stř 30. říj 2013 19:17:01

Re: Osobné skúsenosti s MMS?

Příspěvek od domuuska1 »

Ahojte, mám na Vás veľkú prosbu. Pracujem na SOČ a keďže som si vybrala tému MMS, vytvorila som jednoduchý dotazník s pár otázkami. Veľmi Vás prosíííííím, aby Ste si našli chvíľku času a pomohli mi. Stačí poslať odpovede (a,b,c,...) na mail uvedený dolu. ĎAKUJEM. S pozdravom Dominika. :o)

Dotazník:
1. Prostredníctvom koho alebo čoho ste sa dozvedeli o MMS?
a) Internet
b) Známi
c) Rodina

2. Čím Vás tento minerálny doplnok zaujal?
a) Nízka cena
b) Výrazné posilnenie imunity
c) Neškodí organizmu

3. Prečo Ste sa rozhodli užívať MMS?
a) Nezaberala mi liečba od lekárov
b) Preferujem alternatívnu liečbu

4. Akým problémom/chorobou ste vtedy trpeli?
a) Rakovina
b) Astma
c) Cukrovka
d) Psoriáza
e) Iný (uveďte aký)

5. Ktorý protokol Ste pri danej chorobe použili?
a) Protokol 1000
b) Protokol 2000
c) Protokol 3000

6. Počuli Ste o pánovi menom Jim. V. Humble?
a) Áno
b) Nie

7. Čítali Ste už jeho knihu MMS?
a) Áno
b) Nie a ani nemám v pláne
c) Nie, ale určite si ju prečítam

8. Pomohlo MMS Vášmu zdravotnému stavu?
a) Áno
b) Nie

9. Aké sú podľa Vás nevýhody MMS? Uveďte.

10. Odporúčili by Ste tento liek aj ostatným ľuďom?
a) Určite áno
b) Neviem
c) Nie

E-mail: domuuska@gmail.com
Martin1010
Příspěvky: 1
Registrován: sob 02. lis 2013 19:38:49

Re: Osobné skúsenosti s MMS?

Příspěvek od Martin1010 »

Je možné si připravit více tobolek najednou s mms1 nebo se musím každou hodinu piplat s každou zvlášť?????
Odpovědět

Zpět na „Zkušenosti uživatelů s MMS“