Osobné skúsenosti s MMS?

Zkušenosti uživatelů s MMS, Rady uživatelů

Moderátor: admin

Odpovědět
viera
Příspěvky: 3
Registrován: sob 22. pro 2012 19:47:42

Re: Osobné skúsenosti s MMS?

Příspěvek od viera »

Tady ti nikdo přesně neřekne co dělat, musíš se k tomu dopracovat sama. Dám ti několik tipů: tady najdeš základní návody - http://www.czmms.info/index.php/detailni-navody, pak si musíš projít další fóra, například http://www.upramene.cz/forum/viewforum.php?f=36 nebo http://www.zdravi-az.cz/Forum/viewtopic.php?f=8&t=334 a nakonec tady nakupuji www.vylecse.cz. Mám chronickou boreliózu a je to obdobná breberka jako tvoje, chce to dlouhý čas a za výsledek nikdo neručí. Začínej opravdu velmi opatrně, já jsem před touto anabází ještě provedla očistu jater a tlustého střeva podle návodu http://www.zdravi-az.cz/Ocista_tlusteho_streva_00.php, druhý měsíc jdu podle protokolu 2000 a 3000 s týdenní přestávkou, ale dá to zabrat (chodím do práce). Efekt se dostavil po pár dnech užívání, ale v té týdenní přestávce se mi potíže vrátily. Nesmím to vzdát, po 10 letech léčby klasickou medicínou jsem fyzicky a psychicky na dně. Přeji ti zdárný výsledek této léčby a pamatuj, že víra tvá taky uzdravuje. Viera :)
Lucka.Ti
Příspěvky: 1
Registrován: ned 03. úno 2013 18:00:39

Re: Osobné skúsenosti s MMS?

Příspěvek od Lucka.Ti »

Ahojte! ženy/slečny nemáte náhodou skúsenosti so súčasným užívaním MMS a hormonálnej antikoncepcie? Za odpovede vopred ďakujem :)
Brahma
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 14. bře 2013 13:51:39

Re: Osobné skúsenosti s MMS?

Příspěvek od Brahma »

Dobrý den, jsem zde na stránkách také poprvé. PODÍVEJTE SE VŠICHNI SEM http://www.czmms.info/ Je potřeba si udělat větší rozhled. Zatím neví které www stránky jsou závadné! Ale není to podvrh jako spousta jiných věcí. Jen si zase někdo na prodeji přípravků chce přivydělat.
MMS jsem poprvé použil asi před 2roky. Měl jsem stále různé záněty a po mnoha neůspěšných léčeních antibiotiky jsem začal hledat alternativní léčbu. Jedna moje známá léčitelka mě dala lahvičky na zkoušku. Od té doby, při sebemenším útoku nemocí na moje zdraví kapky použiju. Zatím vždy s úspěchem.
forgiver
Příspěvky: 2
Registrován: ned 17. bře 2013 9:55:43

Re: Osobné skúsenosti s MMS?

Příspěvek od forgiver »

Zdravim vsechny dobre duse. Potreboval bych aby jste mi poradili s davkovanim na zlateho stafylokoka mam ho v oku tak chci uzivat MMS vnitrne a verim ze to pomuze. Dekuji moc za odpoved. pozn. Nikdy sem MMS nebral...asi bych mel zacinat pomalu ze? :)
Láďa666
Příspěvky: 6
Registrován: stř 13. bře 2013 8:17:08

Re: Osobné skúsenosti s MMS?

Příspěvek od Láďa666 »

Zdravíčko všem.
Mám taky dotaz ohledně stafylokoka.Známý je po několika operacích nohy a asi čtyřikrát do roka se noha otevře-ranka o velikosti koruny,někdy se kolem ranky vytvoří plocha velikosti dlaně a je to maso bez kůže.Nikdy MMS nebral.Má pouze užívat kapky dle návodu orálně nebo i jinak naředěné potírat z vnějšku?
Momentálně užívá čínské preparáty na imunitu.Má tyto vysadit,nebo se to spolu nepere?
Děkuji moc za odpověď.
Láďa
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: Osobné skúsenosti s MMS?

Příspěvek od Batles »

forgiver píše:Zdravim vsechny dobre duse. Potreboval bych aby jste mi poradili s davkovanim na zlateho stafylokoka mam ho v oku tak chci uzivat MMS vnitrne a verim ze to pomuze. Dekuji moc za odpoved. pozn. Nikdy sem MMS nebral...asi bych mel zacinat pomalu ze? :)

MMS ničí mnoho věcí, včetně zl.staphylococca. Nic ale tělu nedodává! To je potřeba mít na paměti. Pokud nezměníte prostředí těla, zase se vám vrátí, i když ho zlikvidujete pomocí MMS1, nebo plazmovým generátorem.....Kniha se jmenuje "Alkalizuj se, nebo zemři" :D Je to hluboká pravda. A jak jste na tom s prostředím těla bezpečně poznáte měřením pH moči.
Začněte jednou kapkou v deci vody, 8x denně, zůstaňte na tomto dva dny, pokud se nic dít nebude, zvyšte třetí den na dvě kap.MMS1, zůstaňte 2-3 dny.
Nespěchejte s navyšováním kapek, nejde o rakovinu, takže pomalu. Pokud se objeví příznaky oxidačního stresu, snižte počet kapek v dalších dávkách, dokud se zas nebudete cítit v normě. Dříve nebo později MMS1 narazí na nějaké skryté ložisko a udělá svou práci :D
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: Osobné skúsenosti s MMS?

Příspěvek od Batles »

Láďa666 píše:Zdravíčko všem.
Mám taky dotaz ohledně stafylokoka.Známý je po několika operacích nohy a asi čtyřikrát do roka se noha otevře-ranka o velikosti koruny,někdy se kolem ranky vytvoří plocha velikosti dlaně a je to maso bez kůže.Nikdy MMS nebral.Má pouze užívat kapky dle návodu orálně nebo i jinak naředěné potírat z vnějšku?
Momentálně užívá čínské preparáty na imunitu.Má tyto vysadit,nebo se to spolu nepere?[u]Tohle vám nikdo spolehlivě neřekne, ale dá se to změřit Instatestem za 560Kč
Děkuji moc za odpověď.
Láďa

Podle popisu problémů, je velice oslabena imunita. Přímo převelice :!: Přemnožená bakterie stafylokoka doslova vyžírá vnitřní orgány, včetně kloubů...
Poradil bych začít protkolem 1000 a na otevřenou ranku bych radši použil postřik koloidním stříbrem. Postřikovat-natírat- roztokem MMS1 i když naředěným, by ho mohlo štípat. Roztok je dost kyselý. Záleží na tom jak to bude snášet. Takže MMS1 může vyzkoušet i na tu ranku. Samozřejmě, že to k vyléčení jeho stavu stačit nebude, protože známému chybí mnoho základních ingrediencí v těle. Jinak by se aureus ani nepřemnožil.
Asi tak nějak v krátkosti.
Batles :D
forgiver
Příspěvky: 2
Registrován: ned 17. bře 2013 9:55:43

Re: Osobné skúsenosti s MMS?

Příspěvek od forgiver »

A ke kolika kapkam bych se mel az dopracovat?? :) A po jak dlouhou dobu? :) Ano mate pravdu o te zasaditosti :) zasaditou dietu dodrzuji jiz 7 tydnem...
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: Osobné skúsenosti s MMS?

Příspěvek od Batles »

Zásaditou dietu je samozřejmě potřeba pečlivě sledovat pomocí měření pH moči. Jinak vůbec nevíte, jak na tom vaše tělo je.
Když se vám zastaví acidobazický píst, tak to nebudete bez měření vědět. Platí, že pH ráno pod 7, odpoledne nad 7. Jinak to není v pořádku, pokud nejste makrobiotik :D
3kapky MMS1 8x denně je docela slušná úroveň. Takový slušný základ je tři týdny.
Zdravím,
Batles
Olivia
Příspěvky: 1
Registrován: pát 29. bře 2013 11:17:47

Re: Osobné skúsenosti s MMS?

Příspěvek od Olivia »

Dobrý deň všetkým.
Prosím o radu tých, ktorí používali MMS ako postupovať. Prosím rozpíšte mi všetko čo je potrebné k užívaniu tohoto prípravku. Taktiež sa chcem opýtať ako je to so stravovaním počas kúry, ako s doplňaním vitamínov a minerálov, môžu sa užívať ? Čo je potrebné jesť a piť v tom čase - nenastavajú nejaké reakcie? Ako ste to zvládali vy, ktorí pracujete? Keď prišli hnačky, prípadne zvracania, dá sa tomu nejako zabrániť, alebo človek musí ostať doma?


Pekne ďakujem

Olivia
Odpovědět

Zpět na „Zkušenosti uživatelů s MMS“