Bublanie v bruchu po použití MMS.

Zkušenosti uživatelů s MMS, Rady uživatelů

Moderátor: admin

Odpovědět
slavennka
Příspěvky: 9
Registrován: stř 29. led 2014 10:12:44
Bydliště: Bardejov
Kontaktovat uživatele:

Bublanie v bruchu po použití MMS.

Příspěvek od slavennka »

doslova mi niekedy po uzivani MMS vrie v bruchu,vydava mi brucho take zvlastne zvuky a bublanie(ako keby dobro bojovalo so zlom:)...aj by som chcela vediet dovod preco to tak je....dakujem
PS: citujem tiez jedneho cloveka v cechach...."Začalo mi zůženou stolicí, cca týden na to mi začlo doslova vařit v břiše/střevech, kručet a probublávat,"
Naposledy upravil(a) slavennka dne ned 09. úno 2014 9:21:27, celkem upraveno 1 x.
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: bublanie v bruchu po použití MMS...

Příspěvek od Batles »

slavennka píše:doslova mi niekedy po uzivani MMS vrie v bruchu,vydava mi brucho take zvlastne zvuky a bublanie...aj by som chcela vediet dovod preco to tak je....dakujem
PS: citujem tiez jedneho cloveka v cechach...."Začalo mi zůženou stolicí, cca týden na to mi začlo doslova vařit v břiše/střevech, kručet a probublávat,"

To je normální :D
Když se mění prostředí v bruchu, mění se všechno.
Špatné by bylo, kdyby se při rozumném užívání MMS1 nedělo nic. Doufám, že nepoužíváte jako aktivátor kyselinu citronovou, ale chlorovodíkovou - HCl
slavennka
Příspěvky: 9
Registrován: stř 29. led 2014 10:12:44
Bydliště: Bardejov
Kontaktovat uživatele:

Re: bublanie v bruchu po použití MMS...

Příspěvek od slavennka »

dakujem za odpoved(velmi si to vazim)....MMS1 aktivujem kyselinou citronovou....ved tak je to aj vsade napisane 1kvapka MMS1 a 1 kvapka 50% kyseliny citronovej...aj tak mi to prislo v baleni tak som si myslela ze je to ok... o HCL...ani neviem ze sa pouziva.. mozte ma odporucit na nejake stranky kde sa o nej dozviem viac...a ako sa pouziva s MMS1 a ako sa riedi:)))som v tomto lajk.....S

PS: existuju aj nejake skolenia alebo stretnutia ohladom mms?
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: bublanie v bruchu po použití MMS...

Příspěvek od Batles »

Zdravím Vás,
kyselinu chlorovodíkovou s můžete koupit zde http://www.vylecse.cz/166-kyselina-chlo ... hcl-4.html . Prodávají ji tady ve skle a ne v plastu jako někteří jiný prodejci.
Vývoj a výzkum výroby i použití MMS1 stále probíhá i na odborné úrovni - vědec a výzkumník Andreas Kalcker byl již několikrát i v České republice - na netu jsou ke stažení videa s překladem buď s titulky, nebo přímý překlad tlumočnice.
MMS1 aktivované kyselinou citronovou je původní, ale již zastaralý postup.
Mějte se hezky,
Batles
Odpovědět

Zpět na „Zkušenosti uživatelů s MMS“