Chloritan sodny-vo flasticke vznikli malicke ciastocky

Moderátor: admin

Odpovědět
PERMANENT
Příspěvky: 1
Registrován: pát 29. dub 2011 15:09:06

Chloritan sodny-vo flasticke vznikli malicke ciastocky

Příspěvek od PERMANENT »

Zdravim,

hladam som kade tade po forkach, ale nikde som nenasiel odpoved na otázku či vadí, keď vo flaske s chloritanom sodným sa po case spravili take malicke ciastocky ?
Zrobili sa mi aj chcuchvalce v aktivatore , to je OK lebo som starý vyhodil a namiesal si nový, ale ten chloritan a to mms je OK takto uzivat? Ten od koho som to kupil povedal ze je to OK... (kupil som to od jedneho chalana co to ma doma v sklepe a odlieva to do plastovych flasi od mineralky) reaguje to s aktivatorom myslim rovnako ako pred tymi ciastockami.
Uzival som mms1 3 tyzdne, prestal som a teraz chcem znova na 3 tyzdne aspon ale stalo sa to ze po par dnoch uzivania ma zacne dusit , nie nejaky extrem ale proste ked sa nadychujem tak ma tak pridusi trosku... neviem ci mi to robi mms zle alebo nieco tam mam a sa to lieci...stretol sa niekto s niecim takym?

Vdaka za info ;-)
Sandokan
Příspěvky: 13
Registrován: čtv 18. srp 2011 0:52:09

Re: Chloritan sodny-vo flasticke vznikli malicke ciastocky

Příspěvek od Sandokan »

PERMANENT píše:Zrobili sa mi aj chcuchvalce v aktivatore, to je OK lebo som starý vyhodil a namiesal si nový, ale ten chloritan a to mms je OK takto uzivat?

Co jsem se tak dozvěděl, tak kyselina citronová, co je u nás běžně k dostání, tak se dováží z Číny. Vyrábí se prý z plísně Aspergilus Niger, takže když si to spojíš, vyjde Ti syntetiky odfláknutě vyráběná kyselina citronová s možným obsahem plísně. Mě to dělalo to stejné, tak jsem se naštval a přešel na kyselinu chlorovodíkovou, kde tyto problémy nejsou.

U toho chloritanu - tam není nic, co by se tam kazilo, zřejmě to jen trochu vykrystalizovalo. Tak bych to jen pro jistotu vždy před použitím promíchal, abych nebral destilku s malým procentem obsahu chloritanu.
kubo
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 06. lis 2014 11:19:28

Re: Chloritan sodny-vo flasticke vznikli malicke ciastocky

Příspěvek od kubo »

zdravím
mne sa spatavili podobne čiastočky a chuchvalce ale neskoro som si to všimol malo to za následok dlhotrvajuce bolesti brucha až som pristupil k umelo vyvolanému zvracaniu
neodporučam pripravovat. teraz hladam riešenie ako sa da tomuto zabránit
Odpovědět

Zpět na „Skladování MMS“