MMS a vitamín B17

Moderátor: admin

Odpovědět
Barbados111
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 28. dub 2011 18:35:29

MMS a vitamín B17

Příspěvek od Barbados111 »

Zdravím,

Máte někdo zkušenost se střídavým protokolem mms a vitamín B17? Nebo víte o stránkách, kde je to probrané (i AJ). Zatím jsem našel jen to, že je to nejrychlejší způsob zbavení se raka. Maminka má nádor na vaječníku (veliký), plno vody v sobě (už je to lepší, dokonce se už nedělá voda v pohrudnici) a zatím má za sebou 1x 21 dní na B17 IV. Začali se jí však dělat boule po kanyle a z psychických důvodů další kolečko odmítá, proto bere prášky (6x 500mg B17/den, B15, enzymy, Bkomplex) a k večeru začala s jednou kapkou mms. Nutno říci, že po vypití jí zle není, ale za pár hodin na to většinou zvracení a kakání (teď bylo jen zvracení). Vitamín C nebere, nedělá jí to dobře, motá se jí moc hlava a musí si okamžitě lehnout- asi po 250mg. Minerály do ní také málokdy dostanu.
Díky.
Lucka
Příspěvky: 191
Registrován: čtv 28. dub 2011 11:31:54

Re: MMS a vitamín B17

Příspěvek od Lucka »

Zdravím,

MMS sa s vitamínom B nijak nevylučuje. MMS s HCl a hrebíčkovou kúrou (hrebíček pomletý a natobolkovaný) to by som asi doporučila Vašej mame. Ale všetko veľmi opatrne, keď tak reaguje na vitamín C, predtým možno ešte enterosgel alebo sanogel na očistenie, ale to tiež pomaly. Na diagnostiku parazitov vám držím palce a psychická stránka je tiež dôležitá.
Flora
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 21. črc 2016 23:39:22

Re: MMS a vitamín B17

Příspěvek od Flora »

..delam si zrovna ctvrty den "terapii B17 (3 tydny)" z merunkovych jader 30-35 denne/kazdou 1h: 5 jader. Musim.. uz potreti !! (behem 1roku a pul), se mi vratily symptomy/rakovin.bolesti tj. zivot z kopce dolu. Diky jim bolesti celkem rychle ustupuji, zivotni energie se vrha opet vsi silou vpred, jak strela z praku. To me kope vpred, i kdyz jaderka dobre unavuji..
Jenze nekde delam chybu, opomijela jsem totiz detoxikaci a virus prebyvajici v krvi_(cetla jsem snad, ze krev je virem zatizena klidne 10 let a jeji lecba 6 az 9 mesicu) ? Co my pak spolu s tou krvi jediny zustava jsou usta, v kterych mam jak v popelniku natolik, ze to nejde pustem vydrzet ! I kdyz ostatni uplne zmizelo, vraci se to znovu.
Protoze jsem prave v pocatku dnesni "terapie" a bolesti jsou na ustupu, rada bych se soustredila dal, lip. A natrefila jsem vcera na podporu ve cteni forum MMS. Zatim jsem dokoncila piti 14 dni 95% AloeVera. Tu ted vynecham. Mam nekdy vic, nekdy min, zavislost na kave nebo alespon cerny caj.
Namisto obav, ze by me nemoc premohla.. si davam cil ocisty do Vanoc..

Kdyz se mi objevila vyrazne nemoc Prvne to bylo tak hrozne, ze jsem myslela, ze umru. Tim se mi asi zmenil zivot. Carlos Castaneda popisuje ve sve knize, ze nemoc je jak odkladani satu, ze vlastne vubec nejde o nemoc, ze nejde o umirani. Jde o odhozeni obleku. Tak nejak jsem to chapala.. Zalibila se mi tato predstava s nadlehcenim o moznem umirani. A rozhodla se, to rodine, ktera se mnou nebydli, zatajit. Mysli si, ze mi nic neni a podle toho se chovaji. Stala jsem se jakymsi pozorovatelem.
Kde je energie, je zivot. (no jo, kombinace mer.jader a (cerneho caje-proti velké únave)).

Piji mnoho vody. 4-5 L denne. Chtela bych MMS nejak zkombinovat. Pripadam si ve vykyvu, musim akceptovat souvislosti s nemoci, snad i bolesti. MMS my dava nadeji se dostat do rovnovahy. Mam lahvicky 2-3 roky doma.

10.11.2016 Dodate_záver:
Kdyz jsem to tu naposledy psala, koupila jsem si nové lahvicky MMS. Byla u toho kapátka (velmi praktické k presnému odmerování). Pouzívala jsem 3-4 kapky denne. Nekdy jsem delala pauzu. Staré lavicky MMs, které jsem jeste mela pouzívám do koupele-jsou bezva. Prestala jsem pít obojí, jak kafe, tak i cerný caj_radikálne. Merun.jádra B17 jím porád, ale maxim. 3-5 jadýrek denne, nekdy vynechám. Moje bolesti ustoupily, vlastne jsou pryc. A nádor zmizel. Dneska se jiz niceho nebojím, strach i obavy zmizely. Jeste beru pár vecí/pomucek proti zánetu v tele a na ocitu krve ... A cítím se pomalu zdravá. Jeste jsem vsak obcas citlivá na stres, na který moje telo prehnane reaguje_proste potrebuji nadále klid, aby muj imunitní systém zesílil. U mne hodne zálezí na blízkém okolí, aby mne podporovalo k zivotu.klidu.radosti / (opak je agrese.stres.lítost_toto okolí jsem ze Zivota vyskrtla_musela jsem, rozhodla jsem se totiz pro sebe_pro své zdraví.)
Odpovědět

Zpět na „MMS a užívání jiných léků (Vitamín C, Antibiotika, Chemoterapie, Antikoncepce, Probiotika...)“