yersinia artritida

Moderátor: admin

Odpovědět
Petrv
Příspěvky: 1
Registrován: pát 01. zář 2017 11:03:44

yersinia artritida

Příspěvek od Petrv »

Ahoj přemýšlím že začnu brat MMS na chronickou yersinii a artritidu má s tím někdo zkušenost přiznám se že jsem nikde nenašel na netu že někdo mms vylečil artritidu jen se o tom píše ale nikoho konkretního kdo to opravdu dokázal.Děkuji za vaše komentáře.
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: yersinia artritida

Příspěvek od Batles »

Petrv píše:Ahoj přemýšlím že začnu brat MMS na chronickou yersinii a artritidu má s tím někdo zkušenost přiznám se že jsem nikde nenašel na netu že někdo mms vylečil artritidu jen se o tom píše ale nikoho konkretního kdo to opravdu dokázal.Děkuji za vaše komentáře.

No asi jsem jediný komentující :)
Ano, mám konkrétní zkušenosti. Jelikož je artritida zánětlivé onemocnění, tak MMS1 aktivované kyselinou HCl udělá velmi, velmi dobrou práci.
Je nutné vzít v úvahu, že MMS do těla nic nedodá ani nic neodebere, pouze bude dělat práci za slabou imunitu, která by za normálních okolností vznik artritidy neumožnila.
Z toho plyne, že k vyléčení je potřeba také dodat to co tělu chybí a proto tam vzniklo slabé místo a bylo napadeno různými patogeny, nejčastěji bakteriemi a některými prvoky, kteří koušou do tkání, vylučují tam toxiny a způsobují záněty i bolesti.
Nejčastější chybějící je vápník, hořčík, draslík, fosfor a bór. Z vitamínů je to D3, E a C. Céčko je nutné i k tvorbě nového kolagenu poškozených míst. To je základní podmínka k zbavení se atritidy.
Bolesti účinně likvidují masáže postižených míst pomocí MMS1 s DMSO.
Asi tak v krátkosti,
Batles
Odpovědět

Zpět na „MMS a užívání jiných léků (Vitamín C, Antibiotika, Chemoterapie, Antikoncepce, Probiotika...)“