Tromboza, postata

Moderátor: admin

Odpovědět
pdubna
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 16. led 2014 18:25:55

Tromboza, postata

Příspěvek od pdubna »

Dobrý den, mám dotaz ohledně nemocného rakovinou prostaty...
Stav jeho je takový - byl na operaci, kdy mu vybrali varlata, prý jeho rakovina je hormonálního původu, tak aby mu tělo neprodukovalo hormony.
nemohl se vymočit, tak mu zavedli hadičku a pytlík.
Do toho začal trpět trombozou nohy - silný otok.Týden v nemocnici nevyřešil nic. Už 2 měsíce si píchá injekce do břicha, aby nedostal trombózu. “lékař” mu řekl, že injekce bude píchat do dubna2014 minimálně.
Byl nešťastný z nohy, kt. má stále stejně opuchlou, z celkového stavu, kt. se mu nelepší. Začal tedy užívat CDS. Začal brát každou hodinu 0,5 dc (poloviční dávka) 8 dávek denně. Mezi to 4x denně MMS2 (protirakovinový protokol), do toho stříkal oteklou nohu CDS roztokem. 3.den užívání byl na kontrole s prostatou, doktor mu odstranil pytlík na močení. Jenomže u něj přetrvávájí problémy s močením. Došlo to tak daleko, že myslel, že bude muset zavolat rychlou, aby ho odvezli a hadičku znovu zavedli.
Po 8 dnech vysadil CDS kúru a stav se mu prý zlepšil - kotníky odtekly, močení je údajně lepší..
Přičítá to možným nevhodným spoluúčinků léku, kt. bere na prostatu - Tamsulosin HC1-teva 04Mg(který obsahuje hydrochlorid) a CDS….
Já to spíš přičítám absolutně nedostatečnému pitnému režimu - během dne vypije 1 kávu, polívku, hrnek čaje a půl litr (ředěného) CDS.Říkala jsem, že musí zvýšit pitný režim, on mi tvrdí, že nemůže, protože má problém s močením, musí prostě méně pít….
Mohli bys mi prosím poradit, jak dál v takové situaci? Co jsou za léky, které užívá? Je možné, aby že se CDS s něčím křížilo??? Děkuji za odpovědi:-) Petke
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: Tromboza, postata

Příspěvek od Batles »

Na tohle se nedá odpovědět dvěma větami.
Pokud chcete poradit, můžete mi zavolat. Telefon je v mém profilu.
Klikněte si na můj nick.
Batles
Kaarel
Příspěvky: 1
Registrován: úte 11. úno 2014 10:04:11

Re: Tromboza, postata

Příspěvek od Kaarel »

Vážená, prošel jsem tím samým. Ovšem s tím, že po poradě s internetem jsem se rozhodl jinak. Protože to, co vám nabízí lékaři, je devastace člověka a ne léčba. Ale k Vašemu problému. Chápu zcela, že dotyčný nechce moc pít. Já osobně se přikáním k názoru, že zlatá střední cesta je to spráné. Ovšem to, co vy popisujete je opravdu katastrofálně málo!! Minimum je (podle mého) 2l čisté vody z kohoutku denně. To je myšleno bez kávy a polévky atd. Navíc máte nedostačující ( léčil jsem se MMS 1 - 2) poznatky z léčby. To dávkování je O.K., ale co já vím tak se nemá pít káva( alespoň hodinu před a po) a kakao. To samé platí o citrusových plodech a vitamínu "C" i o atioxidačních prostředcích. Nejsem lékař tak nemohu radit, ale je třeba vzít v úvahu fakt, že poranění v oblasti genitálií vyvolávají u muže otoky nohou, což může být váš případ. MMS (já CDS) není špatný nápad. Bohužel měl přijít před operací. Věřím, že by pomohl. V každém případě uchrání před případnou recidivou. Teď už to bude dobé. Mějte se hezky. Karel.
Odpovědět

Zpět na „MMS1 - Chloritan sodný“