Úplný nováček, začátečník...

Moderátor: admin

Evicka227
Příspěvky: 1
Registrován: pon 16. zář 2013 8:23:04

Úplný nováček, začátečník...

Příspěvek od Evicka227 »

Ahoj, zdravím všechny uživatele MMS. Bylo mi doporučeno (strýčkem, který čeká na transplantaci srdce) užívání MMS a abych se na to podívala. Jemu to prý pomáhá, už několik měsíců mu nebylo tak dobře jako po užívání MMS. Sice nemám žádný akutní a životohrožující zdravotní problém, ale léčím se s játry (doktoři už 3 roky nevědí, proč mám jaterní výsledky zvýšené, ačkoliv nekouřím, žloutenku jsem neměla, jsem jinak zdráva). Ráda bych se tedy už konečně vyléčila...a proto jdu do toho. Už jsem si objednala chloritan sodný, ale....kde seženu kyselinu citrónovou? V potravinách? V drogerii? Pokud seženu 10% kyselinu citrónovou, jak postupovat dále? Vím, že se to míchá 1 ku 5 (když má 10% kyselinu citr.), ale jak dlouho budu čekat, než mohu dolít vodu? Mám v tom zmatek... :? Někdo s návodem pro úplné začátečníky? Díky moc za radu a pomoc a budu doufat, že to konečně pochopím... :lol:
Ben52
Příspěvky: 10
Registrován: čtv 13. bře 2014 22:33:49

Re: Úplný nováček, začátečník...

Příspěvek od Ben52 »

Ahoj, navštiv stránky http://www.mmskapky.cz/ tam se dozvíš vše potřebné a zde najdeš nové jednoduché míchání CDH (1ml CDH je 1 mms) i s kalkulačkou http://www.cds2-aqua.cz/davkovani/
jurdamartin
Příspěvky: 5
Registrován: stř 05. srp 2015 14:15:16

Re: Úplný nováček, začátečník...

Příspěvek od jurdamartin »

Ahoj vespolek,
jsem nováček a než si pročtu tohle forum, bych se chtěl zeptat zda je opravdu možné vyléčit třeba časté ( letité ) bolesti hlavy? Také mám problémy s pamětí. Pamatovat si čísla, jména nebo co měl kdo na sobě mému mozku asi nepříjde důležité :P Díky za vaše názory.
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: Úplný nováček, začátečník...

Příspěvek od Batles »

jurdamartin píše:Ahoj vespolek,
jsem nováček a než si pročtu tohle forum, bych se chtěl zeptat zda je opravdu možné vyléčit třeba časté ( letité ) bolesti hlavy? Také mám problémy s pamětí. Pamatovat si čísla, jména nebo co měl kdo na sobě mému mozku asi nepříjde důležité :P Díky za vaše názory.

Časté bolesti hlavy vyléčit samozřejmě jde. Příště napište, ve které oblasti jsou bolesti. To je určující směr problémů v orgánech, hodně to napoví, co způsobuje bolesti.
MMS1 je perfektní v čištění organismu a v likvidaci mnoha různých patogenů, no do těla vám nic z chybějících vitamínů a minerálů nedodá. V každém případě je MMS1 výborná věc. Já osobně dávám přednost CDH, je silnější než MMS1 a není zdaleka tak kyselé, jako MMS1.....
Co se týče paměti, velmi často tento problém pořeší užívání rybího tuku nebo esencielních olejů. Mozek se skládá z 60% tuků a pokud se naruší rovnováha,
tak je to znát nejen na paměti....... :D
Držím palce,
Batles
jurdamartin
Příspěvky: 5
Registrován: stř 05. srp 2015 14:15:16

Re: Úplný nováček, začátečník...

Příspěvek od jurdamartin »

Batles píše:
jurdamartin píše:Ahoj vespolek,
jsem nováček a než si pročtu tohle forum, bych se chtěl zeptat zda je opravdu možné vyléčit třeba časté ( letité ) bolesti hlavy? Také mám problémy s pamětí. Pamatovat si čísla, jména nebo co měl kdo na sobě mému mozku asi nepříjde důležité :P Díky za vaše názory.

Časté bolesti hlavy vyléčit samozřejmě jde. Příště napište, ve které oblasti jsou bolesti. To je určující směr problémů v orgánech, hodně to napoví, co způsobuje bolesti.
MMS1 je perfektní v čištění organismu a v likvidaci mnoha různých patogenů, no do těla vám nic z chybějících vitamínů a minerálů nedodá. V každém případě je MMS1 výborná věc. Já osobně dávám přednost CDH, je silnější než MMS1 a není zdaleka tak kyselé, jako MMS1.....
Co se týče paměti, velmi často tento problém pořeší užívání rybího tuku nebo esencielních olejů. Mozek se skládá z 60% tuků a pokud se naruší rovnováha,
tak je to znát nejen na paměti....... :D
Držím palce,
Batles

Moc děkuji za odpověď :) Bolesti hlavy mám jakoby od krční páteře. Vzadu lebky na konci krční páteře to začne a rozestupuje se to do boků jako-by ke spánkům. Prosím vysvětlil by jste mi co je to CDH ? Ještě jsem chtěl podotknout, že s těma tukama máte naprostou pravdu. Já nejím tučná jídla a ryby rovněž ne. Tučnému se vyhýbám :) Moc děkuji Martin
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: Úplný nováček, začátečník...

Příspěvek od Batles »

jurdamartin píše: Moc děkuji za odpověď :) Bolesti hlavy mám jakoby od krční páteře. Vzadu lebky na konci krční páteře to začne a rozestupuje se to do boků jako-by ke spánkům. Prosím vysvětlil by jste mi co je to CDH ? Ještě jsem chtěl podotknout, že s těma tukama máte naprostou pravdu. Já nejím tučná jídla a ryby rovněž ne. Tučnému se vyhýbám :) Moc děkuji Martin

Popsané bolesti od zadu ukazují na potíže s energií močového měchýře a ve spáncích na nerovnováhu žaludku nebo žlučníku - orientačně to tak bude.
CDH vznikne smícháním vody, chloritanu a kyseliny. Nechá se několik hodin v uzavřené lahvi aktivovat a poté je připraveno k použití - je to koncentrát.
Užívání je jednodušší než u MMS1. Vezmete 3ml CDH v deci vody, namísto 3 aktivovaných kapek MMS1 v deci vody. Asi tak v krátkosti....
Batles
jurdamartin
Příspěvky: 5
Registrován: stř 05. srp 2015 14:15:16

Re: Úplný nováček, začátečník...

Příspěvek od jurdamartin »

Batles píše:
jurdamartin píše: Moc děkuji za odpověď :) Bolesti hlavy mám jakoby od krční páteře. Vzadu lebky na konci krční páteře to začne a rozestupuje se to do boků jako-by ke spánkům. Prosím vysvětlil by jste mi co je to CDH ? Ještě jsem chtěl podotknout, že s těma tukama máte naprostou pravdu. Já nejím tučná jídla a ryby rovněž ne. Tučnému se vyhýbám :) Moc děkuji Martin

Popsané bolesti od zadu ukazují na potíže s energií močového měchýře a ve spáncích na nerovnováhu žaludku nebo žlučníku - orientačně to tak bude.
CDH vznikne smícháním vody, chloritanu a kyseliny. Nechá se několik hodin v uzavřené lahvi aktivovat a poté je připraveno k použití - je to koncentrát.
Užívání je jednodušší než u MMS1. Vezmete 3ml CDH v deci vody, namísto 3 aktivovaných kapek MMS1 v deci vody. Asi tak v krátkosti....
Batles

Wau , palec nahoru. Fakt mám problém se žlučníkem. Pobolívá mě. Tak aspoň vím kde začít. Batles dííííky moc za rady a informace :)
kaja
Příspěvky: 2
Registrován: sob 03. říj 2015 10:30:06

Otázka

Příspěvek od kaja »

Zdravím všechny.
Dozvěděla jsem se o MMS1 a MMS2, teď jsem zjistila, že existuje i CDS. Chtěla bych pomoct dědovi(76let), prodělal již rakovinu prostaty a tlustého střeva, z čehož se v rámci možností díky chemoterapiím a operacím "dostal" - teď se mu to nezhoršuje. Ale co ho trápí už delší dobu je rakovina očních víček (chodil už na chemoterapie, na chvíli se to zlepšilo, ale teď to má zase zpět.) Má je hodně nateklý. Potřebovala bych poradit, jak a co mu aplikovat? :?:
Četla jsem že na rakovinu je dobré kombinovat MMS1 a MMS2.. Tak to udělat takhle? A v jakém množství? A jen pít či tablety, nebo i nějak stříkat na oči z venku? Popřípadě, zda by bylo vhodné užívat i CDS a jak?

Moc děkuji za odpověď. ;)
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: Úplný nováček, začátečník...

Příspěvek od Batles »

Ahoj Kajo,
na podrobné odpovědi je to moc otázek :D
Faktem je, že pokud děda neudělá změnu v životosprávě, tak se mu rak samozřejmě vrátí, což nasvědčuje i kolísání a pokračování zhoubných procesů -víčka. Rak jde zevnitř, takže postřik MMS by to neřešil.
Pokud začne užívat MMS1(při rakovinách používám MMS1 ve formě CDH) a MMS2, udělá to nejlepší co je možné. Konkrétně bych použil protokol 2000 a pokud by to nestačilo, tak i protokol s chloridem cesným. S tím vším pracuji, tak vím jakou to má sílu. Patogeny jsou :mrgreen: MMS1/CDH pít a MMS2 polykat v tobolkách.
V zásadě platí: odkyselit překyselené tělo, odkovit, zbavit patogenů a dozásobit chybějícími vitamíny jako je C, E, řada Béček, D3, A, selen, zinek...
Jistěže mu chybí v těle i draslík, vápník, hořčík, měď, jod, možná i bor....
Kdyby tohle nechybělo, tak by rak ani nemohl vzniknout.
Je to cesta návratu ke zdraví.
Držím palce,
Batles.
kaja
Příspěvky: 2
Registrován: sob 03. říj 2015 10:30:06

Dotaz

Příspěvek od kaja »

Dobře, moc děkuji, ještě se zeptám, jak vyrobit to CDH? Nebo se to dá koupit již hotové zde - http://www.vyliecsa.sk/ :?:
A to MMS2 se koupí a dá do těch tobolek 0?
Odpovědět

Zpět na „MMS1 - Chloritan sodný“