Užívání MMS - špatný začátek?

Moderátor: admin

Odpovědět
pezetrek
Příspěvky: 4
Registrován: sob 12. led 2013 14:33:23

Užívání MMS - špatný začátek?

Příspěvek od pezetrek »

Dobrý den,
rád bych se zeptal kde jsem udělal chybu?Začal jsem brát MMS od jedné kapky aktivované 1kapkou 50% kys.citronové.V den započetí jsem dosáhl po šesti hodinách-6kapek MMS.Tzn.1h-1kapka,2h-2kapky,3h-3kapky,....6h-6kapek.Žaludek v průběhu reagoval škručením.Na druhý den to začalo průjem,průjem a zase průjem.Už tři dny jenom průjem-cokoli sním,nebo vypiju tak do 2 hodin je to venku.Jsem už z toho celkem vyčerpaný,dnes jsem dokonce dostal zimnici a raději ani moc nejím.Chtěl bych poprosit jak teď postupovat a jak do budoucna brát MMS.Děkuji za jakoukoli radu
Naposledy upravil(a) pezetrek dne ned 13. led 2013 15:19:50, celkem upraveno 1 x.
Láďa
Příspěvky: 1
Registrován: stř 02. led 2013 19:49:53

Re: špatný začátek?

Příspěvek od Láďa »

Ahoj,taky užívám MMS víc jak jeden měsíc,tak mám nějakou zkušenost.
Začínal jsem ale opatrněji než Ty.První den jen celkem 2 kapky.Pak jsem navyšoval po jedné každý den.
Teď užívám co hodinu 1 kapku,celkem 8 kapek denně a nemám žádné potíže.Když jsem navýšil na 2 kapky
co hodinu,už jsem měl problém.Takže radím počkat,až potíže vymizí,a pak zkusit pomalu od jedné kapky
denně.Pak postupně navyšovat.
pezetrek
Příspěvky: 4
Registrován: sob 12. led 2013 14:33:23

Re: špatný začátek?

Příspěvek od pezetrek »

Děkuji za radu jak užívat MMS,bohužel nadšení a hloupost byla silnější než zdravý rozum.Teď už 4. dnem neustále průjem,nevolnost a nechuť k jídlu.Beru černé uhlí a Endiaron a snažím se dodržovat dietu.Doufám,že nedošlo k něčemu vážnějšímu a zanedlouho bude problém pryč.Kdyby měl někdo ještě radu jak z této patálie ven tak Děkuji mnohokrát za odpověď.
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: špatný začátek?

Příspěvek od Batles »

Na likvidaci oxidačního stresu (to je to, co se ti děje), si rozmíchej ve sklenici 2-3 gramy práškového vitamínu Cé, dej lžičku cukru aby to nebylo moc kyselé a během půl hodinky, nebo dřív, to vypij. Nebo plnou lžičku (ne vrchovatou, hnusně to chutná) jedlé sody do 1,5 dl vody a vypij. Tohle všechno zastavuje oxidační stres a tvůj stav se upraví. Můžeš to klidně zopakovat, zvláště vit. Cé. Je to pro tělo i velmi prospěšné.
Samozřejmě, že sis nic nepoškodil, akorát dávky co sneseš, jasně ukázaly, že tvoje zdraví za nic nestojí :D Ale to se spraví :!:
V roce 2008 se mi stalo to stejné, co tobě (ještě bylo velmi málo dobrých informací, dnes je všude plno), byl jsem fest marodný.Proto jsem začal brát MMS1
Pak jsem začal brát tak jak se má (ze začátku malé dávky a pomalu navyšovat..), a výsledky se dostavily včetně uzdravení mého syna z rakoviny.
Takouvou má sílu MMS1 :D
Naposledy upravil(a) Batles dne ned 13. led 2013 16:50:39, celkem upraveno 1 x.
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: špatný začátek?

Příspěvek od Batles »

Batles píše: :P
Naposledy upravil(a) Batles dne ned 13. led 2013 16:52:43, celkem upraveno 1 x.
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: špatný začátek?

Příspěvek od Batles »

:lol: nějaká techická chybička při odesílaní došlo ke zdvojení, nevšímejte si toho :mrgreen:
pezetrek
Příspěvky: 4
Registrován: sob 12. led 2013 14:33:23

Re: špatný začátek?

Příspěvek od pezetrek »

Zdravím,
tak ještě,že Kauflandy mají do 22:00h ;) .Jedlá soda i vitamín C nakoupen-začnu raději tou jedlou sodou tu už znám z pálení žáhy a vím,že pomáhá :oops: .Pokud to pomůže tak Vám mockrát děkuji a dám vědět.
pezetrek
Příspěvky: 4
Registrován: sob 12. led 2013 14:33:23

Re: špatný začátek?

Příspěvek od pezetrek »

Takže zhodnotil bych to asi takhle " né Sůl,ale jedlá Soda nad ZLATO!!" Problém vyřešen DĚKUJI " Batles " .[b][b][/b][/b]
Evik65
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 11. dub 2013 9:35:30

Re: špatný začátek?

Příspěvek od Evik65 »

Mám podobné zkušenosti jako předchozí pisatel, ikdyž jsem nezvyšovala tak rapidně dávkování jako on. První den co hodina 1 kapka, druhý den 5 dávek ještě po 1 kapce, dalších 5 hodin již 2 kapky. Třetí den celých 10 hodin po 2 kapkách. 4. den jsem dávkovala 5 dávek po 2 kapkách a měla v úmyslu dalších 5 dávek o jednu zvýšit, ale už k tomu nedošlo. Ozval se průjem, kručení ve střevech a byl s tím konec. Od půlky soboty prakticky doposud (5 dní) ještě nejsem úplně v normálu, brala jsem endiaron, dietně jedla, aby se to usadilo a braní MMS přerušila. Ve střevech to ještě pořád není úplně pohodové, cítím tam neklid a lehké škrundání, ještě občas raději vezmu endiaron 1-2 denně, protože jsem během ranních hodin musela řešit dvě rychlé stolice. Včera jsem si dala jednu dávku jedlé sody, ale ta moc nezabrala, asi to chce zopakovat:?: Je možné, že ten oxidační stres přetrvává i po vysazení MMS několik dní?
Odpovědět

Zpět na „MMS1 - Chloritan sodný“