Kožní plísně u pejska

Moderátor: admin

Odpovědět
Kacenka
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 28. dub 2011 12:05:30

Kožní plísně u pejska

Příspěvek od Kacenka »

Dobrý den,

pročetla jsem snad celý internet a nenašla jsem radu na náš problém (nebo možná prehlédla ;) ).
Mame 7 leteho labradora cca 40 kg a celý jeho život bojujeme s kozními plísnemi. Nic nezabírá, ani prášky pro lidi, ani různé očkování, po čase se plísne vždy objeví znovu.
Chtela bych se proto zeptat jak aplikovat MMS, které jsem si uz objednala, protoze uz jsme zcela bezradní a jak se říká - tonoucí se i stébla chytá.
Jestli ho aplikovat jak vnitřne tak i na kůži a jak ho ředit či připravovat???

Děkuji předem za odpovědi.
S pozdravem
Kačenka
Lucka
Příspěvky: 191
Registrován: čtv 28. dub 2011 11:31:54

Re: Kožní plísně u pejska

Příspěvek od Lucka »

Dobrý deň,

podľa odporúčaní Jima Humbla sa dávkovanie u zvierat počíta na 12Kg živej váhy 1 aktivovaná MMS kvapka. Davkovanie a rôzne možnosti použitia nájdete ja na stránkach http://www.mmskapky.cz/ odporučila by som však užívanie vnútorne a aj z vonka. Aktivovane MMS môžete dávať priamo do tlamy alebo mu ho pridať do vody. Na vonkajšie použitie možete zvoliť buď obklady, vtrenie do kože (s následným opláchnutím) alebo kúpele.
dr.alchymista
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 17. kvě 2012 15:50:39

Re: Kožní plísně u pejska

Příspěvek od dr.alchymista »

Prosím tedy všechny doktory (onkoligické, dermatologické, pediatrické atd)at odevzdají svůj titul. Sedět 6let v lavici, bádat ve výzkumných centrech nad vyléčením rakoviny a jiných nevyléčitelných nemocí, vždyt balíček chemoterapie stojí 10.000, takže "čištička odpadních vod" může produkovat mimo jiné i MMS kapky. Celosvětově zakázané léčivo, neschválené, může pít jen člověk, co racionálně neuvažuje, a měl by se vrátit do doby Rudolfa II. a jeho alchymistické školy. Co třeba najít kámen mudrců?:D Tělo je organismus, průjmama a jinými špatnými reakcemi se tělo nečistí, ale dochází k toxikaci či časem při špatném dávkování k performaci žaludku. Lahvička je černá uchovává se v chladu, to si vzpomínám na jiné jedy v hodinách chemie co byly takhle zabaleny. Záleží jaká je v místnosti teplota pro zesílení účinku kapek. Dobrou chut a příjemný fet při čuchání plynů v místnosti. Nemáte už halucinace z těch plynů? Napadá mě toluen :D
ron
Příspěvky: 1
Registrován: pon 10. zář 2012 8:35:13

Kožní plísně u pejska

Příspěvek od ron »

Mám doma 14-ti letého vlčáka,už se pomočuje,napadá na nohy,neštěká.Po použití každý den 2kapek MMs,kdy se na ně vyloženě těšil začal štěkat a tolik nenapadá na nohy.Po 4 dnech již odmítl to pít,ale budeme opakovat.Vím ,že už nebude skákat jak za mlada,ale věřím,že tu s námi bude déle.Takže MMS funguje!
Katka35
Příspěvky: 6
Registrován: pát 31. črc 2015 12:29:56

Re: Kožní plísně u pejska

Příspěvek od Katka35 »

Já mám taky jednu zkušenost, ale není přímo moje. Sousedka má německého ovčáka odhaduji tak 7-9 let starého a také u něj zaregistrovala, že nemá srst úplně v pořádku a taky celkově vypadal, že by potřeboval celkovou detoxikaci. Tak se rozhodla že mu bude dávat do pití CDS2 a na kůži stříkat MMS . Po týdnu jsem ji hned vyzpovídala, a ona říká že pes to pije , ale zatím žádné zlepšení. Dala mu i léky na odparazitování, postříkala ho proti blechám, dále mu dávala pít CDS2 a stříkala MMS. Po 14 dnech se stav pejska zlepšil, pak nastala ta horka a on se ji zase zdál být divný, ale bylo to fakt jen horkem. Ze dne na den se z něj stal pes o 5 let mladší a plný radosti. Tak mu to prý bude dávat ještě minimálně týden :)
Odpovědět

Zpět na „Léčení zvířat s MMS“