Kočka- různé problémy

Moderátor: admin

Odpovědět
kubi33
Příspěvky: 11
Registrován: úte 14. črc 2015 10:47:27

Kočka- různé problémy

Příspěvek od kubi33 »

Zdravím , mám dotaz ohledně naší kočky , která měla minulý týden klíště a tento tzýden je vyřízená, nejprve jsem si říkal, že je to horkem , ale asi to bude něčím jiným. Dále máme kocoura a ten se někde porval. Jak co a kolik mám dávat aby se mi zvířata zase postavila na nohy ? :? Díky
čika
Příspěvky: 72
Registrován: úte 14. črc 2015 10:52:01

Re: Kočka- různé problémy

Příspěvek od čika »

kubi33 píše:Zdravím , mám dotaz ohledně naší kočky , která měla minulý týden klíště a tento tzýden je vyřízená, nejprve jsem si říkal, že je to horkem , ale asi to bude něčím jiným. Dále máme kocoura a ten se někde porval. Jak co a kolik mám dávat aby se mi zvířata zase postavila na nohy ? :? Díky

Zdravím, začni dávat kočce do vody CDS2 a to cca 1-2 kapky do 1 dcl vody,dávej čerstvou vodu s cds2 aspoň 3-5x denně. potírej místo kde se klíště zakouslo CDS2 ( neředěné ) 1000-2000 ppm.Kocour bude pít s kočkou takže u něj přidej jen postřik nebo potírání na rány neředěným CDS2 . Udržuj je někde v chládku aspoň odpoledne (třeba garáž).
Felis Lucie
Příspěvky: 3
Registrován: stř 18. lis 2015 15:36:02

Re: Kočka- různé problémy

Příspěvek od Felis Lucie »

čika píše:
kubi33 píše:Zdravím , mám dotaz ohledně naší kočky , která měla minulý týden klíště a tento tzýden je vyřízená, nejprve jsem si říkal, že je to horkem , ale asi to bude něčím jiným. Dále máme kocoura a ten se někde porval. Jak co a kolik mám dávat aby se mi zvířata zase postavila na nohy ? :? Díky

Zdravím, začni dávat kočce do vody CDS2 a to cca 1-2 kapky do 1 dcl vody,dávej čerstvou vodu s cds2 aspoň 3-5x denně. potírej místo kde se klíště zakouslo CDS2 ( neředěné ) 1000-2000 ppm.Kocour bude pít s kočkou takže u něj přidej jen postřik nebo potírání na rány neředěným CDS2 . Udržuj je někde v chládku aspoň odpoledne (třeba garáž).



Do te vody na piti jakou potenci mas na mysli?
čika
Příspěvky: 72
Registrován: úte 14. črc 2015 10:52:01

Re: Kočka- různé problémy

Příspěvek od čika »

Felis Lucie píše:
čika píše:
kubi33 píše:Zdravím , mám dotaz ohledně naší kočky , která měla minulý týden klíště a tento tzýden je vyřízená, nejprve jsem si říkal, že je to horkem , ale asi to bude něčím jiným. Dále máme kocoura a ten se někde porval. Jak co a kolik mám dávat aby se mi zvířata zase postavila na nohy ? :? Díky

Zdravím, začni dávat kočce do vody CDS2 a to cca 1-2 kapky do 1 dcl vody,dávej čerstvou vodu s cds2 aspoň 3-5x denně. potírej místo kde se klíště zakouslo CDS2 ( neředěné ) 1000-2000 ppm.Kocour bude pít s kočkou takže u něj přidej jen postřik nebo potírání na rány neředěným CDS2 . Udržuj je někde v chládku aspoň odpoledne (třeba garáž).



Do te vody na piti jakou potenci mas na mysli?

klidně dávej kočce pití o síle 50 ppm :)
Odpovědět

Zpět na „Léčení zvířat s MMS“