MMS kapky pro psa se záněty

Moderátor: admin

Odpovědět
Anonym
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 02. kvě 2013 15:19:32

MMS kapky pro psa se záněty

Příspěvek od Anonym »

Dobrý den. Prosím pomozte.
Mám fenu Německého ovčáka 1,5roku. Je to čilý pes, jen s velkou dávkou smůly jejího zdraví. Již od 4.měs jejího věku se to vleče. Zjistilo se, že má giardiozu. To se vše vyléčilo týdenním užíváním Entizolu. Speciální krmivo stále nebylo potřeba. V 7mi měs. měla psincový kašel. - dostala další atb.-nevím jak se jmenovaly + Codein. V 9ti měs si rozřízla packu, dostala Xiclav...A nyní v lednu začaly horší komplikace. Prodělala zánět dělohy - proběhla operace, atb Peniciliny, Xiclav, kapačky...Kvůli komplikacím se atb prodloužili ještě o týden...musel tam jeden vaječník zůstat, kvůli těm komplikacím, bylo to vážné. Mezitím, dostala opět Entizol, projevili se giardie, je krmena speciálním krmivem pro alergické psy, zjistilo se, že giardie se u ní množí přísunem lepku, takže nesmí žádné obilí, lepek. V březnu letošního roku musela jít na vyndání toho drůhého vaječníku se zbytkem dělohy. Při té operaci ji odoperovali i vzniklý DERMOID na hlavě, který měla od narození - hrozilo možné nádorovatění. Vše bylo v pořádku, ale atb museli nasadit znova - Rilexine, další kapačky atd. Když už jsme si mysleli, že je vše ok, byli jsme vedle. Fena má nyní zánět pochvy, nasazeny další atb Xiclav - doufejme, že zabere. :?

Aby toho nebylo málo, má dysplazii kyčelního kloubu (podle RTG), poté naraženou páteř - zaražený obratel. ZATÍM s těmito pohyblivými aparáty nemá žádný problém, je aktivní až až. Ale sama dobře vím, že čím bude stárnout, tím to bude horší. Bude mít bolesti...i když dávám přípravky na klouby. :shock:


Jelikož veškeré atb, které za celý život dostala a dostává ji pomůžou, ale při dlouhodobém užívání to taky není dobré. Nemůžu se na ní dívat, jak se trápí, samé nemoce, záněty. Chceme se toho už pro jednou zbavit. Je možnost, že se to zlepší po užívání MMS kapek? Mám je doma, sama je užívám, ale jen preventivně.
Jestli ano, kolik mám kapat 32kg fenečce každý den? (chloritan + kys.citr.) ?
Nezatěžuje MMS kapky ledviny či játra?
Po jaké době od užívání atb můžu podat MMS kapky?
Předem děkuji mnohokrát za odpověď! :roll:
Anonym
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 02. kvě 2013 15:19:32

MMS kapky pro psa se záněty

Příspěvek od Anonym »

Dobrý den. Prosím pomozte.
Mám fenu Německého ovčáka 1,5roku. Je to čilý pes, jen s velkou dávkou smůly jejího zdraví. Již od 4.měs jejího věku se to vleče. Zjistilo se, že má giardiozu. To se vše vyléčilo týdenním užíváním Entizolu. Speciální krmivo stále nebylo potřeba. V 7mi měs. měla psincový kašel. - dostala další atb.-nevím jak se jmenovaly + Codein. V 9ti měs si rozřízla packu, dostala Xiclav...A nyní v lednu začaly horší komplikace. Prodělala zánět dělohy - proběhla operace, atb Peniciliny, Xiclav, kapačky...Kvůli komplikacím se atb prodloužili ještě o týden...musel tam jeden vaječník zůstat, kvůli těm komplikacím, bylo to vážné. Mezitím, dostala opět Entizol, projevili se giardie, je krmena speciálním krmivem pro alergické psy, zjistilo se, že giardie se u ní množí přísunem lepku, takže nesmí žádné obilí, lepek. V březnu letošního roku musela jít na vyndání toho drůhého vaječníku se zbytkem dělohy. Při té operaci ji odoperovali i vzniklý DERMOID na hlavě, který měla od narození - hrozilo možné nádorovatění. Vše bylo v pořádku, ale atb museli nasadit znova - Rilexine, další kapačky atd. Když už jsme si mysleli, že je vše ok, byli jsme vedle. Fena má nyní zánět pochvy, nasazeny další atb Xiclav - doufejme, že zabere.

Aby toho nebylo málo, má dysplazii kyčelního kloubu (podle RTG), poté naraženou páteř - zaražený obratel. ZATÍM s těmito pohyblivými aparáty nemá žádný problém, je aktivní až až. Ale sama dobře vím, že čím bude stárnout, tím to bude horší. Bude mít bolesti...i když dávám přípravky na klouby.


Jelikož veškeré atb, které za celý život dostala a dostává ji pomůžou, ale při dlouhodobém užívání to taky není dobré. Nemůžu se na ní dívat, jak se trápí, samé nemoce, záněty. Chceme se toho už pro jednou zbavit. Je možnost, že se to zlepší po užívání MMS kapek? Mám je doma, sama je užívám, ale jen preventivně.
Jestli ano, kolik mám kapat 32kg fenečce každý den? (chloritan + kys.citr.) ?
Nezatěžuje MMS kapky ledviny či játra?
Po jaké době od užívání atb můžu podat MMS kapky?
Předem děkuji mnohokrát za odpověď!
Lada
Příspěvky: 3
Registrován: pát 05. črc 2013 18:02:03

Re: MMS kapky pro psa se záněty

Příspěvek od Lada »

Ahojky...možná je už pozdě a vše je v pořádku,ale mám štěně a dostalo zánět - zduřelé uzliny, oteklá tlamička, zánět v uších i očích...10 dní ATB bez výsledku. Nasadila jsem MMS2- malá má 7 kg - dávám po dvou hodinách jednu osminu zarovnané čajové lžičky do zmenšené želatinové kapsle. Strčím do masa, nechám spolknout a pak ji stříknu ze strany do tlamičky tři 10ml stříkačky vody. Teď vzala 5. dávku a stav se rapidně zlepšil. Uzliny jsou menší, pejsek vitální....prý stačí brát 8 - 10 hodin-tedy 5 dávek cca. Dám raději o dvě víc....My bereme celá rodina, začali jsme kapkami MMS1, teď to kombinujeme. Teplota,nachlazení u dcery - do druhého dne není ani ň.Nedám na MMS dopustit!!! L.
Lada
Příspěvky: 3
Registrován: pát 05. črc 2013 18:02:03

Re: MMS kapky pro psa se záněty

Příspěvek od Lada »

Mimochodem, dočetla jsem se, že MMS2 neovlivňuje žádné léky. Tak dobíráme ATB a mezitím dávám MMS2...
RobertSuja
Příspěvky: 1
Registrován: stř 04. pro 2013 23:22:13

Re: MMS kapky pro psa se záněty

Příspěvek od RobertSuja »

Dobrý deň prajem,

mám doma chorú mačku má rakovinu pri krku, má tam dosť veľký tumor. Už mala tri operácie, no po poslednej nám veterinár povedal že je to neoperovateľné a už nám ju dal len domov "dožiť".

Začal som pátrať na internete a dostal som sa ku MMS. Začali sme mačke dávať MMS každú hodinu 7-8 krát denne. Stalo sa nám, že sa mačka vyvracala a vtedy sme na chvíľu vysadili MMS, znížili sme dávku a postupne zas navyšovali. Keď mačke aktívne dávame MMS každú hodinu, je veľmi malátna a viac-menej iba leží. Neviem, či je to dobré znamenie že MMS funguje alebo či jej s toho nie je zle a mali by sme dávku ešte znížiť.

Okrem toho ma zaujíma, či môžeme mačke dávať MMS2. Celkom dosť sa toho bojím, no počas obdobia troch týždňov, ktoré mačke dávame mms jej nádor stále rastie, aj keď pravdepodobne pomalšie. Neviem v čom môže byť chyba, no viem že pri takýchto vážnych ochoreniach treba začať užívať MMS2. Je aj iný spôsob ako podať mačke MMS2 okrem kapsulí? Tie budú pre ňu problém prehltnúť, pretože kvôli nádoru zle prehĺta.

Zakúpili sme aj DMSO http://www.vylecse.cz/155-dmso-8588004920057.html (Chceme mačke dávať kúpeľ DMSO + MMS), no veľmi sa bojím použiť to na mačke. Máte s tým niekto skúsenosti ? Neublíži jej to ?

Ďakujem veľmi pekne za každú radu, moc si to vážim.

Všetkým prajem pevné zdravie :-)
kasparudo
Příspěvky: 6
Registrován: stř 05. srp 2015 14:16:22

Re: MMS kapky pro psa se záněty

Příspěvek od kasparudo »

Zdravím všechny,
chtěl jsem se zeptat zda má někdo problém s tím, že se mu třeba po CDS2 zhoršily hodnoty virů, bakterií, plísní v těle? Jde mi konkrétně o mého německého ovčáka. Před cca 2 měsíci jsem mu nasadil CDS2 do pití. Nebyl nemocný jen se mi zdálo, že má né zrovna ideální srst a také, že by to bylo prospěšné na parazity. Jinak odčervuji pravidelně každé 3 měsíce což jsem udělal i před měsícem. Abych se dostal k věci. 2 měsíce pije CDS2 a jeho stav se zhoršuje týden od týdně. Nejprve měl málo energie, pak začal extrémně hodně pít a v poslední době má očividné problémy s kloubama. Dneska při procházce ještě než jsme opravdu vyšli se svalil 2x na bok jako by mu někdo podkopl nohy. Takže se místo procházky konala návštěva veterináře a ten udělal odběr krve a z ní vyčetl že má o 130 % vyšší hodnoty bílkovin. Bylo mi řečeno, že udělají ještě další testy ale vypadá to na rozsáhlý zánět v těle. Zítra se dozvím více ( doufám) V každém případě mi nejde do hlavy jak je možné že se zánět , který před 2 měsíci ještě nebyl problém se s CDS2 takto rozmnožil ? Má s tím někdo zkušenosti prosím ?
Felis Lucie
Příspěvky: 3
Registrován: stř 18. lis 2015 15:36:02

Re: MMS kapky pro psa se záněty

Příspěvek od Felis Lucie »

kasparudo píše:Zdravím všechny,
chtěl jsem se zeptat zda má někdo problém s tím, že se mu třeba po CDS2 zhoršily hodnoty virů, bakterií, plísní v těle? Jde mi konkrétně o mého německého ovčáka. Před cca 2 měsíci jsem mu nasadil CDS2 do pití. Nebyl nemocný jen se mi zdálo, že má né zrovna ideální srst a také, že by to bylo prospěšné na parazity. Jinak odčervuji pravidelně každé 3 měsíce což jsem udělal i před měsícem. Abych se dostal k věci. 2 měsíce pije CDS2 a jeho stav se zhoršuje týden od týdně. Nejprve měl málo energie, pak začal extrémně hodně pít a v poslední době má očividné problémy s kloubama. Dneska při procházce ještě než jsme opravdu vyšli se svalil 2x na bok jako by mu někdo podkopl nohy. Takže se místo procházky konala návštěva veterináře a ten udělal odběr krve a z ní vyčetl že má o 130 % vyšší hodnoty bílkovin. Bylo mi řečeno, že udělají ještě další testy ale vypadá to na rozsáhlý zánět v těle. Zítra se dozvím více ( doufám) V každém případě mi nejde do hlavy jak je možné že se zánět , který před 2 měsíci ještě nebyl problém se s CDS2 takto rozmnožil ? Má s tím někdo zkušenosti prosím ?



To je opravdu divne...nikdy jsem o nicem takovem neslysela, na fb je velka skupina lidi co leci s cds, zkuste se zeptat tam, jak je pejskovi nyni?
kasparudo
Příspěvky: 6
Registrován: stř 05. srp 2015 14:16:22

Re: MMS kapky pro psa se záněty

Příspěvek od kasparudo »

Felis Lucie píše:
kasparudo píše:Zdravím všechny,
chtěl jsem se zeptat zda má někdo problém s tím, že se mu třeba po CDS2 zhoršily hodnoty virů, bakterií, plísní v těle? Jde mi konkrétně o mého německého ovčáka. Před cca 2 měsíci jsem mu nasadil CDS2 do pití. Nebyl nemocný jen se mi zdálo, že má né zrovna ideální srst a také, že by to bylo prospěšné na parazity. Jinak odčervuji pravidelně každé 3 měsíce což jsem udělal i před měsícem. Abych se dostal k věci. 2 měsíce pije CDS2 a jeho stav se zhoršuje týden od týdně. Nejprve měl málo energie, pak začal extrémně hodně pít a v poslední době má očividné problémy s kloubama. Dneska při procházce ještě než jsme opravdu vyšli se svalil 2x na bok jako by mu někdo podkopl nohy. Takže se místo procházky konala návštěva veterináře a ten udělal odběr krve a z ní vyčetl že má o 130 % vyšší hodnoty bílkovin. Bylo mi řečeno, že udělají ještě další testy ale vypadá to na rozsáhlý zánět v těle. Zítra se dozvím více ( doufám) V každém případě mi nejde do hlavy jak je možné že se zánět , který před 2 měsíci ještě nebyl problém se s CDS2 takto rozmnožil ? Má s tím někdo zkušenosti prosím ?



To je opravdu divne...nikdy jsem o nicem takovem neslysela, na fb je velka skupina lidi co leci s cds, zkuste se zeptat tam, jak je pejskovi nyni?


Tak pejsek nám umřel. Ptal jsem se veterináře na jeho názor a on říkal, že měl pejsek mnohočetné nádory v dutině břišní a vzhledem ke stáří psa a jeho laboratorním výsledkům se dalo předpokládat že je to 50 % na 50%.
pedrousek
Příspěvky: 1
Registrován: úte 28. kvě 2019 23:03:25

Re: MMS kapky pro psa se záněty

Příspěvek od pedrousek »

ahoj drazí kamarádi ,mám otázku , neví někdo jak dostat do psa mms , když to nechutná pít? někde jsem četl do glukozy ale neznám poměr ,, nebo jakákoliv jiná rada poradí ,díky moc za vše :) PETR
Odpovědět

Zpět na „Léčení zvířat s MMS“