REDUKCE HMOTNOSTI

Moderátor: admin

Odpovědět
Dasa
Příspěvky: 1
Registrován: úte 20. pro 2011 19:54:44

REDUKCE HMOTNOSTI

Příspěvek od Dasa »

a vysledek??? clovek zhubne? bez namahy a cviceni?????
dinadon
Příspěvky: 1
Registrován: ned 03. úno 2013 15:52:49

Re: REDUKCE HMOTNOSTI

Příspěvek od dinadon »

Jistě že je možné zhubnout "jen tak". Mám to vyzkoušené na sobě. Obezita může mít mnoho různých příčin a jednou z nich je zpomalený metabolismus a ten zase může být zpomalený proto, že tělo je zanesené jedy, plísněmi nebo jinými potvorami. Detoxikace může tělu ulevit a znova nakopnout zpomalený metabolismus a kila jdou dolů sama, ne teda nijak závratně rychle, ale když se ještě přidá nějaké zábavné cvičení (tanec..) a dobrá zdravá krmě (žádné trápení hlady), pak se úspěch musí dostavit. Pokud člověk jenom cvičí a dietuje, ale nevyčistí si před tím tělo, asi to moc nefunguje.
Malvina1111
Příspěvky: 2
Registrován: pát 24. říj 2014 19:38:36

Re: REDUKCE HMOTNOSTI

Příspěvek od Malvina1111 »

Ahoj, dokedy trva kym si s mms vycistim telo? a ako to na telo posobi? myslim ci mi bude zle ako sa vylucuju tie jedy potom? Kolko sa moze uzivat mms? A to mam na mysli tyzdne, mesiace, aj roky? Netreba pauzu? Kolko ti trvalo kym si ... schudla?
čika
Příspěvky: 72
Registrován: úte 14. črc 2015 10:52:01

Re: REDUKCE HMOTNOSTI

Příspěvek od čika »

Dobrý den,
toto téma mě také zajímá. Je tu někdo s vlastní zkušeností, že po MMS nebo CDS2 zhubl více kilogramů?
miskahryzka
Příspěvky: 5
Registrován: stř 05. srp 2015 14:07:45

Re: REDUKCE HMOTNOSTI

Příspěvek od miskahryzka »

Zajímavé téma, taky by mě to zajímalo zda někdo zhubl po užívání CDS2 nebo MMS :)
Odpovědět

Zpět na „Detoxikace, zbavení se otravy“