Herpes a postupy s MMS

Moderátor: admin

Odpovědět
Lucka
Příspěvky: 191
Registrován: čtv 28. dub 2011 11:31:54

Herpes a postupy s MMS

Příspěvek od Lucka »

Jestliže správně podpoříme imunitní systém, je herpes snadno léčitelný. Chvíli to sice trvá, ale mnozí hlásíli úspěch že ho v tele nemají. Herpes lze obvykle zvládnout pomocí aktualizovaných postupů Jima Humbla:
MMS1 každouhodinu - 8 až 10 hodín denně. MMS2 každé 2 hodiny. MMS2 užijte půl hodiny poté, co jste užili MMS1. Začněte s polovinou Kapsle a zvyšujte na 4 kapsle za den (4X jednu kapsli každé 2 hodiny). Po užití MMS2 vypijte vždy dvě sklenice vody. Ošetřní kombinujte s koupelemi s MMS a postříkejte napadená místa sprejem s MMS.

Začněte s protokolem 1000 (pozri sekciu PROTOKOLY) a když to nestačí, přikročte k protokolu 2000 a přidejte i protokol 3000. Ve většine případů to zvládnete už s protokolem 1000, ale může to trvat až několik týdnů, v případe velkého pomnožení virů i měsíc a více. Nakonec ale herpes i viry zcela jistě zdoláte.
Betaz
Příspěvky: 6
Registrován: úte 30. dub 2013 23:12:52

Re: Herpes a postupy s MMS

Příspěvek od Betaz »

Prosím o odpověď.
Jak poznám, že už herpetické viry nemám. Rozborem krve anebo jej musím nějakým způsobem vyprovokovat ?
Nevíte jak to dlouho trvalo jiným lidem a jestli postačil protokol 1000. Jak dlouho tedy protokol 1000 až se dostanu na 3 k 10x denně a k tomu přidat 2000 nebo jenom 2000, až se dostanu na 4 kapsle a jak dlouho asi protokol 3000 ???
Dík za odpověď. Betaz. :shock: :o :?
Laci
Příspěvky: 2
Registrován: ned 09. čer 2013 14:51:11

Re: Herpes a postupy s MMS

Příspěvek od Laci »

Betaz píše:Prosím o odpověď.
Jak poznám, že už herpetické viry nemám. Rozborem krve anebo jej musím nějakým způsobem vyprovokovat ?
Nevíte jak to dlouho trvalo jiným lidem a jestli postačil protokol 1000. Jak dlouho tedy protokol 1000 až se dostanu na 3 k 10x denně a k tomu přidat 2000 nebo jenom 2000, až se dostanu na 4 kapsle a jak dlouho asi protokol 3000 ???
Dík za odpověď. Betaz. :shock: :o :?

pripájam sa a bol by som velmi vdačný keby niekto pripojil aj link k spomínaným protokolom... dakujem :?:
Betaz
Příspěvky: 6
Registrován: úte 30. dub 2013 23:12:52

Re: Herpes a postupy s MMS

Příspěvek od Betaz »

Čus,
to vyčteš na www.czmms.cz. :)
zuzana22
Příspěvky: 1
Registrován: sob 13. črc 2013 16:06:37

Re: Herpes a postupy s MMS

Příspěvek od zuzana22 »

Prosím máte niekto osobné skúsenosti s liečbou Herpesu za pomoci MMS??
Ďakujem
Tedea
Příspěvky: 1
Registrován: pát 06. zář 2013 23:56:08

Re: Herpes a postupy s MMS

Příspěvek od Tedea »

ja som to skúsila s kvapkami , brala od 1 K až po 5 k MMS1 asi mesiac trvalo kým som sa dostala k 5 kvapkám, bolo mi z toho smradu už zle :) nakoniec sa mi vyhodil obrovský herpes rozmery som také ešte nevidela a teplota okolo 40 c , tak som bola niekoľko hodín mimo ale ako to prišlo tak aj odišlo,na teplotu som dala paralen a obklady- studené ale asi som mala pokračovať s kvapkami len už som mala strach lebo teplota bola vysoká herpes obrovský, na ten som si dávala obklad z MMS , vyliečiť som to vyliečila nejako zostala jazva ...teraz čakám čo sa udeje , nakoľko mám pred menzesom a vždy sa vtedy objaví, ak by sa neobjavil už len to by bol zázrak.Ešte som zabudla napísať že takúto teplotu som nemala nikdy pri herpese, tak si myslím že telo bojovalo s vírusom, len či ho zničilo neviem... Zabudla som napísať že teraz beriem všetky možné vitamíny a čakám čo bude. Stále mám pocit že sa to chce vrátiť. No ak sa tak stane tak to skúsim znovu a to tak aby som prišla až k tým 15 k / 3 krát denne. Ak máte niekto iné skúsenosti tak dajte vedieť ja som len začiatočník s MMS:)
Barca
Příspěvky: 10
Registrován: sob 09. lis 2013 12:39:43

Herpes

Příspěvek od Barca »

Dobry den,chci se zeptat jak mam lecit herpes genitalis MMS kapkama, -10l nemam stitnou zlazu-beru kazdy den euthyrox ,pres tyden 150 a v sob.ned.75mg.Beru 11 den 3x3 kapek Mms +2x tydne koupel ze 4 kapkama.Bylo mi receno ze vic kapek nez 3 nemuzu brat-k vuli hormonum. Nevim jestli to pomuze. Minuleho roku jsem brala na herpes Vakcinu Lupidon G,ale jsem nedobrala celou davku.Dekuji moc za odpoved.
health4help
Příspěvky: 1
Registrován: úte 08. dub 2014 17:33:29

Re: Herpes a postupy s MMS

Příspěvek od health4help »

Dobry den,

chcela by som sa spytat ake su vase skusenosti s tymito kvapkami a liecbou herpesu. Ake vysledky ste dosiahli?
Ja by som chcela zacat uzivat MMS ale momentalne podstupujem supresivnu liecbu antivirotikami.
Chcem sa spytat ci je MMS mozne uzivat aj pocas uzivania liekov, alebo musim lieky vysadit?
Zaroven by som chcela uzivat MMS podla navodu kazdu hodinu 8-10 hodin denne postupne zvysovat pocet kvapiek na jednu davku. Mate s tym niekto skusenosti?
Dakujem za kazdu radu
Odpovědět

Zpět na „Herpes, afty, opary“