Atopický ekzém

Moderátor: admin

Odpovědět
huricane89
Příspěvky: 1
Registrován: pon 16. kvě 2011 20:00:53

Atopický ekzém

Příspěvek od huricane89 »

Dnes mi konečně přišlo MMS, :)

od rána studuji knihu a stránky, bohužel už jsem si dneska nestihla dát kapky a zde jsem se dočetla, že se v MMS i koupe.. Nevadilo by si do vany dát kapky, i když jsem vnitřně MMS ještě nebrala? Strašně mě ekzém svědí... :( a moc by mi pomohlo, kdyby mě to přešlo.
děkuji za odpověď
Sandokan
Příspěvky: 13
Registrován: čtv 18. srp 2011 0:52:09

Re: Atopický ekzém

Příspěvek od Sandokan »

huricane89 píše:Dnes mi konečně přišlo MMS, :)

od rána studuji knihu a stránky, bohužel už jsem si dneska nestihla dát kapky a zde jsem se dočetla, že se v MMS i koupe.. Nevadilo by si do vany dát kapky, i když jsem vnitřně MMS ještě nebrala? Strašně mě ekzém svědí... :( a moc by mi pomohlo, kdyby mě to přešlo.
děkuji za odpověď

Určitě začít koupelemi! Já se tak seznamoval s MMS a říkal jsem si "tak tohle budu chlastat!" :D
sadlos
Příspěvky: 3
Registrován: stř 30. led 2013 9:49:53

Re: Atopický ekzém

Příspěvek od sadlos »

Já to fakt nechápu, ale ono to opravdu funguje. Kam se na to hrabou všichni lékaři, ať už to je doktor z onkologie. Či kdokoliv jiný...
Jurka1
Příspěvky: 1
Registrován: úte 22. pro 2015 16:38:47

Re: Atopický ekzém

Příspěvek od Jurka1 »

Ahoj, všem kterým moderní medicína nepomohla.
No nevím jak by to mělo fungovat. Na exem jsem začal používat protol 1000, rada od manželky, dnes je to 5tý den a neustále se to zhoršuje, z několika malých flíčků na předloktí, se mi exém rozlezl skoro na celé předloktí a strašně svědí, zatím se držím jej neškrábat ale nevím jestli to vydržím je to každým dnem horší a horší.
Má někdo zkušenosti jak dlouho je třeba potzírat, nebo stříkat?,
díkyza rady J
Odpovědět

Zpět na „Herpes, afty, opary“