Herpez genitalis

Moderátor: admin

Barca
Příspěvky: 10
Registrován: sob 09. lis 2013 12:39:43

Herpez genitalis

Příspěvek od Barca »

Uz 10 let mam herpez genitalis- Je mi 60l, brala jsem snad vsechny dostupne leky.Herpesin..Vybrala jsem 16 imunoglobulinovych injekci,minuleho roku jsem brala vakcinu lupidon G-jenomze jsem to nedobrala cely, protoze pak vakcinu stoply-Chybeli mu asi 4 injekce te vakciny-nesehnala jsem .Ted asi pul roku beru Valaciklovir+pharma500mg-je to vlastne Valtrex a piju- delam si i Kombuchu-tibetsky caj asi taky pul roku,leky beru,kazdy den,ale porad me boli to misto kde jsem mela drive opar-vysev nemam ,prosim o pomoc nevim jak dal...
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: Nevim jak dal

Příspěvek od Batles »

S velkou pravděpodobností máte mimo jiné přemnožený papilloma virus. Nechte si vytestovat parazitální zátěže a pak např. s plazmovým generátorem udělejte několik sezení. MMS1 také udělá pořádný kus práce po všech stránkách.
Poradce, kteří tohle ovládají, vyhledejte. Přístroje Oberon, nebo aspoň Salvia a pod.
Hezký den,
Batles
Naposledy upravil(a) Batles dne sob 09. lis 2013 15:18:24, celkem upraveno 1 x.
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: Nevim jak dal

Příspěvek od Batles »

Duplikát smazán :D
Barca
Příspěvky: 10
Registrován: sob 09. lis 2013 12:39:43

Re: Nevim jak dal

Příspěvek od Barca »

Moc vam dekuji za takhle brkou odpoved-pujdu za tim a skusim to resit ,podle toho co pisete.Moc dekuji.
Barca
Příspěvky: 10
Registrován: sob 09. lis 2013 12:39:43

Re:Cervy v oku

Příspěvek od Barca »

Dobry den ,chtela bych se zeptat na radu.Od ledna tohoto roku chodim na Zapper-plazmovej generator,hodne mi to pomohlo,vylecila jsem se z hodne nemoci,ale nemuzeme dostat cervy z oka.Z praveho oka,je to hodne velkej parazit,s cernou hlavou a dlouhym telem,plazma nepomaha,porad to tam je ,jsou tam i male cervy a kolecka uprostred s teckou,kdyz se podivam do svetla tak to jasne vidim ,blejska se to ,nejsou to zakalky.Ted dobiram uz po treti antihelmentika ,ted zrovna pastu Duramektin,pred tim 40leku Hetrazan atd..Z oci to nejde pryc,ptala jsem se na to p.Blahove,poradila mi abych si kapala kazdy vecer do oci( lahvicka s kapatkem 50ml,dat tam po 1 kapky MMs a dolit prevarenou vodou,)delam to,ale nevidim zadne zlepseni,porad to tam je.Akorad jdou z oka ospalky-neni toho moc,a cervy tam porad jsou.Tak nevim neumel by jste poradit neco jineho,nebo to je na delsi dobu z MMs -mam v tom pokracovat? MmS kapky beru 3x 4 kapky jak se mi to povede,vic nemuzu,protoze nemam stitnou zlazu a vic kapek nemuzu brat k vuli hormonum,Delam si taky vanu z Mms 2x tydne.S pozdravem .Barca
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: Re:Cervy v oku

Příspěvek od Batles »

Barca píše:Dobry den ,chtela bych se zeptat na radu.Od ledna tohoto roku chodim na Zapper-plazmovej generator,hodne mi to pomohlo,vylecila jsem se z hodne nemoci,ale nemuzeme dostat cervy z oka.Z praveho oka,je to hodne velkej parazit,s cernou hlavou a dlouhym telem,plazma nepomaha,porad to tam je ,jsou tam i male cervy a kolecka uprostred s teckou,kdyz se podivam do svetla tak to jasne vidim ,blejska se to ,nejsou to zakalky. To co popisujete totiž mohou být i nalepená prachová vlákna na sklivci-ono se to takhle projevuje. Kupte si v lékárně borovou vodu s očním kalíškem na přiložení na oko a několikrát zkuste tuto očistu. Pokud to tam budete vidět stále, je to možný parazit. Asi tak bych poradil.Ted dobiram uz po treti antihelmentika ,ted zrovna pastu Duramektin,pred tim 40leku Hetrazan atd..Z oci to nejde pryc,ptala jsem se na to p.Blahove,poradila mi abych si kapala kazdy vecer do oci( lahvicka s kapatkem 50ml,dat tam po 1 kapky MMs a dolit prevarenou vodou,)delam to,ale nevidim zadne zlepseni,porad to tam je.Akorad jdou z oka ospalky-neni toho moc Ospalky znamenají i moc tuků ve stravě.,a cervy tam porad jsou.Tak nevim neumel by jste poradit neco jineho,nebo to je na delsi dobu z MMs -mam v tom pokracovat? MmS kapky beru 3x 4 kapky jak se mi to povede,vic nemuzu,protoze nemam stitnou zlazu a vic kapek nemuzu brat k vuli hormonum, MMS1 klidně užívejte, bude to jen prospěšné. Věnujte vysokou pozornost tomu, zda máte pH uriny v pořádku. Mnohdy doplnění správných chybějících minerálů a vitamínů pohne s celým organismem. Hezký den, BatlesDelam si taky vanu z Mms 2x tydne.S pozdravem .Barca
Naposledy upravil(a) Batles dne pát 08. srp 2014 13:16:58, celkem upraveno 1 x.
Barca
Příspěvky: 10
Registrován: sob 09. lis 2013 12:39:43

Re: Nevim jak dal

Příspěvek od Barca »

Dekuji za tak brzkou odpoved,a vubec dekuji vam za muj zivot,hodne jste mi poradil, pomohl,opravdu jsem uz nevedela jak dal ,myslela jsem, ze je to konecna.At vam Buh nadale pomaha v tom co delate.Barca
Barca
Příspěvky: 10
Registrován: sob 09. lis 2013 12:39:43

Re: Nevim jak dal

Příspěvek od Barca »

Dobry den,no vyplachovala jsem si oci borovou vodou s tou vanickou a nepomohlo to,smitka to nejsou, jsou to paraziti.Vyplachuji si to svoji urinou,pouzivam tu vanicku na vyplachovani oka,delam to 3-5krat denne.Prave ze rano mam hodne ospalku v ocich, a i cervene oci ,kdyz to delam 5krat,ale cervy tam porad jsou a je jich hodne,vcera bylo i asi 10 malych vajicek. 4.9 jsem objednana na dalsi mereni paraz.zatezi,ta pani jak k ni chodim ma Diakom.Dale koupila jsem si ty tycky na ph uriny ,dnes rano jsem si to udelala a podle te barvy jak to vyslo tak je to 5- tak nevim ,asi je to malo-nevim,mam brat nejake vitaminy navic,minerali jak jste psal-nevim jake ,beru B-kompl.4x denne ,a horcik a Calcium,a vigantol-vit.D 2kap.denne.No a beru na tu stitnou zlazu leky Mikardis +,nic jineho uz neberu.Na herpes od ledna neberu zadne leky,ta pani se to snazi dostat pryc plazmou,moc se nedari,ale je to lepsi,pomaha i B- kompl,proto beru 4 denne.
Barca
Příspěvky: 10
Registrován: sob 09. lis 2013 12:39:43

Re: Nevim jak dal

Příspěvek od Barca »

Jo ,jeste jsem zapomela,kazdy den vypiju s vodou stavu z pulky citronu.
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: Nevim jak dal

Příspěvek od Batles »

Barca píše:Dobry den,no vyplachovala jsem si oci borovou vodou s tou vanickou a nepomohlo to,smitka to nejsou, jsou to paraziti. No to je škoda že to jsou parazité. Vyplachuji si to svoji urinou,pouzivam tu vanicku na vyplachovani oka,delam to 3-5krat denne.Prave ze rano mam hodne ospalku v ocich, a i cervene oci ,kdyz to delam 5krat,ale cervy tam porad jsou a je jich hodne,vcera bylo i asi 10 malych vajicek. 4.9 jsem objednana na dalsi mereni paraz.zatezi,ta pani jak k ni chodim ma Diakom.Dale koupila jsem si ty tycky na ph uriny ,dnes rano jsem si to udelala a podle te barvy jak to vyslo tak je to 5- tak nevim ,asi je to malo-nevim, Ano, to je velmi nízké pH. Svědčí to o kyselém organismu a to také umožňuje rozvoj jakýchkoli poruch v těle.mam brat nejake vitaminy navic,minerali jak jste psal-nevim jake ,beru B-kompl.4x denne ,a horcik a Calcium,a vigantol-vit.D 2kap.denne.No a beru na tu stitnou zlazu leky Mikardis +,nic jineho uz neberu.Na herpes od ledna neberu zadne leky,ta pani se to snazi dostat pryc plazmou, Na to na vše je celkem dlouhá odpověď, nedá se to napsat za pět minut. Pokud chodíte za poradkyní, nemůžu se jí do toho míchat. Rychlejší by bylo mi zavolat, mám moc málo volného času, klikněte si na můj nick....Batles moc se nedari,ale je to lepsi,pomaha i B- kompl,proto beru 4 denne.
Odpovědět

Zpět na „Herpes, afty, opary“