Herpes 2, genitální

Moderátor: admin

Betaz
Příspěvky: 6
Registrován: úte 30. dub 2013 23:12:52

Herpes 2, genitální

Příspěvek od Betaz »

Dobrý den,
prosím o dávkování MMS. Před rokem jsem byl infikován herpesem 2 progenitalis, který mě tedy trápí stále, dále jsem obdržel ureoplasmata a rovněž mi to způsobilo hydrokelu varlat. Nic příjemného. Na plasmata jsem bral 1 měsíc tetrac. a na herpes 2 klasicky herpesin. Když dochází k výsevu tak mám bolesti v pravém třísle a mírně zvětšenou uzlinu. Rád bych se tohoto problému zbavil. Výsev je vždy při nějakém větším stresu a při požívání alkoholu.
Poradíte mi dávkování, ještě jsem to nezkoušel. Při lečbě asi nepožívat ani pivo, že ?
Děkuji za radu. Určitě nás bude více.
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: Herpes 2, genitální

Příspěvek od Batles »

Betaz píše:Dobrý den,
prosím o dávkování MMS. Před rokem jsem byl infikován herpesem 2 progenitalis, který mě tedy trápí stále, dále jsem obdržel ureoplasmata a rovněž mi to způsobilo hydrokelu varlat. Nic příjemného. Na plasmata jsem bral 1 měsíc tetrac. a na herpes 2 klasicky herpesin. Když dochází k výsevu tak mám bolesti v pravém třísle a mírně zvětšenou uzlinu. Rád bych se tohoto problému zbavil. Výsev je vždy při nějakém větším stresu a při požívání alkoholu.
Poradíte mi dávkování, ještě jsem to nezkoušel. Při lečbě asi nepožívat ani pivo, že ?
Děkuji za radu. Určitě nás bude více.

Tak pivo chutná, jo :D
Nene, nepít, je plné plísní a vy je máte i v těle :!: a to pořádně rozjeté.
Imunitní systém už máte pěkně oslabený, proto máte přemnožený vir, jde to mimo kontrolu vašeho organismu. Podle mých zkušeností herpetický vir nebude sám.....
Bolesti a zvětšená uzlina poukazuje na boj z posledních sil. Potřebujete toho dostat do těla trochu víc, než jen pivo :mrgreen:
Poradit v dávkování čeho :?:
Betaz
Příspěvky: 6
Registrován: úte 30. dub 2013 23:12:52

Re: Herpes 2, genitální

Příspěvek od Betaz »

Dobrý den,
chtěl bych tímto poděkovat p. Humblovi a vám, že provozujete tyto stránky.
Po velmi zákeřném herpes viru 2 jsem po 3 dnech v pohodě. Pouze doléčím drobné ranky a je vše "OK".
Je to super. Nějaký aciklovir je čajíček. :shock: :o :D :lol:
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: Herpes 2, genitální

Příspěvek od Batles »

Betaz píše:Nějaký aciklovir je čajíček. :shock: :o :D :lol:


Gratuluji :lol: :D :lol:
Betaz
Příspěvky: 6
Registrován: úte 30. dub 2013 23:12:52

Re: Herpes 2, genitální

Příspěvek od Betaz »

Dobrý den,
prosím o zodpovězení dotazu.
Mohu v průběhu užívání MMS 1 protokol 1000 používat na běžné pití domácí sirup do kterého se dává kyselina citronová ???
Neruší to účinky MMS ? Teď v jarním období se dělají sirupy z kompřiv, pampelišek i bezu černého.
Děkuji za odpověď. :shock: Betaz
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: Herpes 2, genitální

Příspěvek od Batles »

Betaz píše:Dobrý den,
prosím o zodpovězení dotazu.
Mohu v průběhu užívání MMS 1 protokol 1000 používat na běžné pití domácí sirup do kterého se dává kyselina citronová ???
Neruší to účinky MMS ? Teď v jarním období se dělají sirupy z kompřiv, pampelišek i bezu černého.
Děkuji za odpověď. :shock: Betaz

Při užívání MMS1 kyselina citronová nevadí.
Co se týče domácích sirupů, tak to už jednoznačné není. Záleží na obsahu antioxidantů. Jediná bezpečná metoda jak to zjistit je koupit si
měřící proužky Instetest a změřit.
Arcone
Příspěvky: 5
Registrován: pát 16. srp 2013 11:28:59

Re: Herpes 2, genitální

Příspěvek od Arcone »

Dobrý den, jsem zde úplný začátečník. Hledám pomoc pro dceru, která se několik let léčí s herpes tohoto typu (včetně operativního zákroku). Po celé tři roky žije sama a vyhýbá se známostem. Má to na ni i psychické dopady. Jsem moc ráda za tyto stránky, ale nechápu, co je protokol 1000 atd. Zatím jen chápu, co je MMS 1 a 2. Co je to tedy PROTOKOL? Děkuji.
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: Herpes 2, genitální

Příspěvek od Batles »

Zdravím,
podívejte se na tento odkaz, máte tam vše popsané.
V případě dcerky by ovšem bylo moc dobré udělat řádnou diagnostiku a pak navrhnout léčebný postup. Ve všem se dá pomoci :!:
http://www.czmms.info/index.php/detailni-navody
Batles.
Arcone
Příspěvky: 5
Registrován: pát 16. srp 2013 11:28:59

Re: Herpes 2, genitální

Příspěvek od Arcone »

Děkuji moc za odpověď. Již mám doma sáček s kys. citrónovou a lahvičku s chloritanem sodným. Půjdu tedy nastudovat, co dál. Mám trochu strach, že to udělám špatně... Tak mi držte palce.
Arcone
Příspěvky: 5
Registrován: pát 16. srp 2013 11:28:59

Re: Herpes 2, genitální

Příspěvek od Arcone »

Ještě se zeptám. Zmiňujete se, že by se měla udělat diagnostika..Kdo ji může udělat? Myslíte léčitel? Lékařskou diagnostiku už máme. Děkuji.
Odpovědět

Zpět na „Herpes, afty, opary“