Pásový opar + ananas. štáva s MMS

Moderátor: admin

yedaki
Příspěvky: 14
Registrován: sob 09. bře 2013 18:23:55

Pásový opar + ananas. štáva s MMS

Příspěvek od yedaki »

Zdravím
MMS 1 používám úspěšně pár let. Mám za sebou vyléčení pár těžkých chřipek (v délce max 3 dnů s možností plně fungovat!) a nedávno vyléčení pásového oparu za 6 dní! s 3kap. po 8hod. Nutno říct, že jsem ho (pás. opar), dle doktorů, nechal rozjet do akutní fáze což je prý nejhorší a je nutné nasadit antivirotika, antibiotika, mastné zábaly postižených míst (měl jsem ložiska vodnatých puchýřků od páteře po pupek + výrazné bolesti v těchto místech) a jejich absolutní čistota, což při mé práci svářeče bylo nesplnitelné . Nemluvě o doporučeném klidu a nulový příjem v době marodní je taky nic moc. . . :( a tak jsem si řek, že je čas aby MMS ukázalo svou sílu a překvapení bylo opravdu příjemné :P - léčba za nula nula nic a ještě jsem mohl normálně fungovat a nemusel jsem dávat tělo do pořádku po antivirotikách.
Zapoměl jsem, po dobu těchto šesti dní jsem si ještě udělal roztok 10 kapek MMS 1 do malého množství vody (sklenička od léků) a několikrát denně postiženou oblast tímto potíral a šestý den pomalu zmizeli bolesti a puchýře opadávali jako stroupky. Píšu to jen jako jedno ze mnoha svědecsvědectví o funkčnosti tohoto malého zázraku.
Mám ale dotaz, dočet jsem se, že je možné zalít aktivované MMS 1 místo vodou džusem z ananasu (samozřejmě bez synt. vitamínu C), není v tom problém? Přidávání sody také dle nového zjištění roztok znehodnocuje. . .to mi pomáhalo srazit nepříjemnou chuť, škoda :)
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: pásový opar + ananas. štáva s MMS

Příspěvek od Batles »

Gratuluji k návratu zdraví :D
V ananasové šťávě není problém, ani v jablečné. Obě jsou vhodné (bez synt.vit.cé). Vitamín Cé ale klidně ber na noc. Zvláště v této době je velmi potřebný :!:
yedaki
Příspěvky: 14
Registrován: sob 09. bře 2013 18:23:55

Re: pásový opar + ananas. štáva s MMS

Příspěvek od yedaki »

Zdravím Batles
Mám ještě, pokud můžu, dotaz. Dělal jsem od tohoto pondělí 4.3. 2013 týdení pročišťovací kůru 3kap. po 8hod. Mám nějaký rok průběžné problémy s bolestmi kyčelní oblasti (zejména ke konci dne v práci nebo po námaze, trochu lyžuju. . . ) a tak jsem chtěl zkusit co to udělá s tímhle dávkováním. 4 dny ok, pak pátý den mírně průjem, snížil jsem dávku na 1,5 kap. a potíže zatím nejsou. Zajímavé bylo že ty bolesti v kyčelní oblasti už třetí den povolili ale právě 5den s tím mírným průjmem, přišla taková ta bolest svalstva a všech kloubů jako při kalsické chřipce a kašel jako bych byl nachlazený. . . trochu krk. Vzal jsem si na noc (na dnešek) Céčko 2x 500 a zásaditou směs co mi kamarád nechal namíchat v lékarně (asi jsem trochu překyselil svoje vnitřní prostředí). Teď když to píšu tak kašel a krk o poznání lepší ale tělo mám jak když mě zbili :D Odhaduju, že jsem asi natrefil na nějaká skrytá ložiska patogenů a je dobré pokračovat s mms (asi zatím 1.5kap. po 8 hod.). Co myslíš?
Ještě jsem chtěl, když si MMS namíchám (v mém případě se šťávou) den předem nesnižuje se jeho účinnost? Jak vlastně takhle účiné dlouho vydrží?
Dík moc.
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: pásový opar + ananas. štáva s MMS

Příspěvek od Batles »

yedaki píše:Zdravím Batles
Mám ještě, pokud můžu, dotaz. Dělal jsem od tohoto pondělí 4.3. 2013 týdení pročišťovací kůru 3kap. po 8hod. Mám nějaký rok průběžné problémy s bolestmi kyčelní oblasti (zejména ke konci dne v práci nebo po námaze, trochu lyžuju. . . ) a tak jsem chtěl zkusit co to udělá s tímhle dávkováním. 4 dny ok, pak pátý den mírně průjem, snížil jsem dávku na 1,5 kap. a potíže zatím nejsou. Zajímavé bylo že ty bolesti v kyčelní oblasti už třetí den povoliliNo to je tím, že nemáš kyč.kloub poškozený, ale je pod vlivem funkce žlučníku a MMS začalo čistit játra, tím i žlučové cesty a signál bolesti v kyčli se upravil. Ukazuje to na to, že potřebuješ udělat očistu jater a budeš mít pokoj. ale právě 5den s tím mírným průjmem, přišla taková ta bolest svalstva a všech kloubů jako při kalsické chřipce a kašel jako bych byl nachlazený. . . trochu krk.Jsou to běžné projevy těla na změnu prostředí (pomocí MMS1)Lépe, hůře, lépe, hůře.... Vzal jsem si na noc (na dnešek) Céčko 2x 500To je fakt málo, potřebuješ aspoň 2-3 gramy, neznám však tvoje tělesné proporce. a zásaditou směs co mi kamarád nechal namíchat v lékarně (asi jsem trochu překyselil svoje vnitřní prostředí)Zásadami neokyseluješ, ale naopak alkalizuješ! To je skvělé.. Teď když to píšu tak kašel a krk o poznání lepší ale tělo mám jak když mě zbili :D Odhaduju, že jsem asi natrefil na nějaká skrytá ložiska patogenů a je dobré pokračovat s mms (asi zatím 1.5kap. po 8 hod.). Co myslíš?Samozřejmě že ano. Je správné, že si sílu dávek takto řídíš. Nic se nemá přehánět :D
Ještě jsem chtěl, když si MMS namíchám (v mém případě se šťávou) den předem nesnižuje se jeho účinnost?To není nejlepší řešení. Chystej si to ráno, přes den dojde jen k malému poklesu. Jak vlastně takhle účiné dlouho vydrží?Pokud nebudeš tu láhev otevírat, tudíž nebude unikat CLO2 z vody, tak 2 dny. Denní světlo ale nějakou chem.reakcí CLO2 snižuje.
Dík moc.
yedaki
Příspěvky: 14
Registrován: sob 09. bře 2013 18:23:55

Čištění jater a MMS2

Příspěvek od yedaki »

No dnes jsem vzal od rána 3x 1,5 kap. a pak 3x 2 kap. a během dne dobrý pak přišel opět průjem, takže toho dnes nechám a zítra dám jen Jednu kapku po 8 hod. a uvidíme. Je to asi způsoené tou kyselostí MMS1, nebo více těmi odbouranými patogeny . . . nevím, uvidíme. Ale jinak celkově je to opět o něco lepší to svalstvo a klouby povolili hodně rychle a teď se mi to stěhuje trochu do hlavy. Nějak cítím, že to (i přes ty průjmy) MMS1 pomáhá, akorát to chce ohlídat aby si člověk ze sebe nevyplavil skrze ně všechny minerály a imunitu vůbec z těla. :roll:
Máš za to, že by MMS 2 bylo šetrnější (samozřejmě v malých dávkách)?
A ještě, moh bys poradit nějakou očistu jater? Na netu toho je mraky a tak nějak nevím co je ideální.
Teď trochu od jinud. Chtěl jsem dát k sobě na web odkaz na MMS a na tohle fórum, nejlepší bude odkaz asi na oficální web že? Je taky možné poslat někam nějaký příspěvek?
Měj se.
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: Čištění jater a MMS2

Příspěvek od Batles »

yedaki píše:No dnes jsem vzal od rána 3x 1,5 kap. a pak 3x 2 kap. a během dne dobrý pak přišel opět průjem, takže toho dnes nechám a zítra dám jen Jednu kapku po 8 hod. a uvidíme. Je to asi způsoené tou kyselostí MMS1, nebo více těmi odbouranými patogeny . . . nevím, uvidíme. Ale jinak celkově je to opět o něco lepší to svalstvo a klouby povolili hodně rychle a teď se mi to stěhuje trochu do hlavy. Nějak cítím, že to (i přes ty průjmy) MMS1 pomáhá, akorát to chce ohlídat aby si člověk ze sebe nevyplavil skrze ně všechny minerály a imunitu vůbec z těla. :roll:
Máš za to, že by MMS 2 bylo šetrnější (samozřejmě v malých dávkách)? MMS2 působí jemněji, ale jde hlouběji, takže ano, lze to nahradit. Ovšem není prokázané, že slabší dávky MMS2 dokážou zlikvidouvat malé parazity, tak jako MMS1, nebo CDS.
A ještě, moh bys poradit nějakou očistu jater? Na netu toho je mraky a tak nějak nevím co je ideální.Vyhledej očistu od H.Clarkové: síran hořečbatý, olivový olej, grepová šťáva, týdenní podvečerní proplach ledvin suš.kořenem pampelišky...Tahle metoda je svou jednoduchostí a účinností výborná.
Teď trochu od jinud. Chtěl jsem dát k sobě na web odkaz na MMS a na tohle fórum, nejlepší bude odkaz asi na oficální web že? Je taky možné poslat někam nějaký příspěvek? opravdu nevím, nezabývám se tím.
Měj se.

Hezkou neděli, Batles :D
Naposledy upravil(a) Batles dne ned 10. bře 2013 22:16:32, celkem upraveno 1 x.
yedaki
Příspěvky: 14
Registrován: sob 09. bře 2013 18:23:55

Re: pásový opar + ananas. štáva s MMS

Příspěvek od yedaki »

Dík moc za rady a zatím se tu všichni mějte fajn :D
martamar9
Příspěvky: 3
Registrován: pon 25. bře 2013 18:26:31

Chlamydie pneu

Příspěvek od martamar9 »

Prosím o radu Beatles - byly mi zjištěny chlamydie a borelie, začala jsem s MMS1 s 2 kapkami 2x denně, po týdnu 4kapky 2x denně, další týden 4 kapky 2x denně a nyní 5 kapek 3x denně. Chtěla jsem si poléčit tímto i klouby, které mě bolí díky zanedbané borelioze. Roztok dělám vždy čerstvý
dodržuji hod.před a hod.po nejíst. Zatím žádná reakce, ani zlepšení, ani problémy, které zde lidé popisují. Myslíte, že mi kapky ještě
nezabírají když nemám žádné problémy? Myslím ty doprovázející / průjem, nevolnost, bolení hlavy atd. / Kapky míchám z chloritanu sodného
a HCl 1:1podle ing.Bláhové. Děkuji za odpověď. M.
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: Chlamydie pneu

Příspěvek od Batles »

martamar9 píše:Prosím o radu Beatles - byly mi zjištěny chlamydie a borelie, začala jsem s MMS1 s 2 kapkami 2x denně, po týdnu 4kapky 2x denně, další týden 4 kapky 2x denně a nyní 5 kapek 3x denně. Chtěla jsem si poléčit tímto i klouby, které mě bolí díky zanedbané borelioze. Roztok dělám vždy čerstvý
dodržuji hod.před a hod.po nejíst. Zatím žádná reakce, ani zlepšení, ani problémy, které zde lidé popisují. Myslíte, že mi kapky ještě
nezabírají když nemám žádné problémy? Myslím ty doprovázející / průjem, nevolnost, bolení hlavy atd. / Kapky míchám z chloritanu sodného
a HCl 1:1podle ing.Bláhové. Děkuji za odpověď. M.

Ahoj, pokud chcete opravdu něco léčit, tak způsob dávkování který popisujete je špatný, nic neřešící.
Jestli tohle navrhuje Bláhová, tak tomu jméno odpovídá :D (nemyslím to nijak špatně :D )
Ona je špičková odbornice, ale na parazity. Už jsem si všiml u některých pacientů, že v nich vyvolává doslova zmatky ohledně užívání MMS1 :P
Prostě jednoduchá rada: chlamydie+borelie=protokol 1000. Tím prostě začněte a je to. Dočkáte se i reakcí :mrgreen:
Po 14ti dnech zvesela přejděte na Protokol 2000.
Asi tak v krátkosti, mějte se hezky, Batles.
martamar9
Příspěvky: 3
Registrován: pon 25. bře 2013 18:26:31

Re: pásový opar + ananas. štáva s MMS

Příspěvek od martamar9 »

Moc děkuji za radu Beatles. Nejsem pacientka přímo paní Bláhové, má toho moc a tak navštěvuji M.Třískovou, která je zde v Olomouci
jako jedna z poradkyň, vyškolená paní Bláhovou. Kapky jsem si začala zvedat sama, když jsem po 14 dnech neměla zádnou reakci. Někde jsem
to zde na fóru četla.K paní Bláhové se vztahovalo to, že beru HCl a všude se píše, že se k chloritanu sodnému bere kys.citronová. To je také jedna z věcí, které nerozumím.Manžel se zlobí, že všemu věřím a klidně si piji kyselinu chlorovodíkovou. Vím, že jste zkušený tak si hned podrobně přečtu protokol, který uvádíte. Přeji příjemné svátky. M.
Odpovědět

Zpět na „Herpes, afty, opary“