Rakovina dutiny břišní

Moderátor: admin

marcel
Příspěvky: 2
Registrován: pát 04. říj 2013 9:41:57

MMS vs. jedlá soda

Příspěvek od marcel »

Chtěl bych se zeptat na jedlou sodu. Tady v příspěvku jsem se dočetl,že jedlá soda potlačuje nebo ruší účinky MMS a Jim H. zase sodu do MMS přidává aby se to lépe konzumovalo.TAk teď nevím,zda ji použít či ne?? Co je teda lepší?? Díky za info.Marcel
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: MMS vs. jedlá soda

Příspěvek od Batles »

marcel píše:Chtěl bych se zeptat na jedlou sodu. Tady v příspěvku jsem se dočetl,že jedlá soda potlačuje nebo ruší účinky MMS a Jim H. zase sodu do MMS přidává aby se to lépe konzumovalo.TAk teď nevím,zda ji použít či ne?? Co je teda lepší?? Díky za info.Marcel

V žádném případě nepoužívat. Byl to omyl, J.Humble to vzal v knize zpět. Ostatně, měření Instatestem jasně ukázalo likvidaci CLO2...
marcel
Příspěvky: 2
Registrován: pát 04. říj 2013 9:41:57

Re: MMS vs. jedlá soda

Příspěvek od marcel »

Batles píše:
marcel píše:Chtěl bych se zeptat na jedlou sodu. Tady v příspěvku jsem se dočetl,že jedlá soda potlačuje nebo ruší účinky MMS a Jim H. zase sodu do MMS přidává aby se to lépe konzumovalo.TAk teď nevím,zda ji použít či ne?? Co je teda lepší?? Díky za info.Marcel

V žádném případě nepoužívat. Byl to omyl, J.Humble to vzal v knize zpět. Ostatně, měření Instatestem jasně ukázalo likvidaci CLO2...




Díky moc a informaci,v knize sem to nějak nepodchytil jen v tom videu.
Odpovědět

Zpět na „Rakovina“