Rakovina dutiny břišní

Moderátor: admin

DUDLA
Příspěvky: 1
Registrován: stř 02. led 2013 17:00:37

Re: rakovina a používání mms

Příspěvek od DUDLA »

Dobrý den,
chci se zeptat,zda je možné vyléčit kapkami MMS malobuněčný karcinom plic,met. do jater.
Zda je možné použít kapky i po prodělané sérii chemoterapie.Když ano , tak po jaké době.
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: rakovina a používání mms

Příspěvek od Batles »

DUDLA píše:Dobrý den,
chci se zeptat,zda je možné vyléčit kapkami MMS malobuněčný karcinom plic,met. do jater. Ano.
Zda je možné použít kapky i po prodělané sérii chemoterapie.Když ano , tak po jaké době.Čím dřív, tím lépe. Začít slabými dávkami (1kap.MMS1), ale 10x denně atd. Konkrétně protokol 3000 by seděl výborně při této rakovině. Je samozřejmě potřeba brát ještě pár důležitých věcí k urychlení léčby a tím se dostávat rychleji do bezpečného stavu.
olga
Příspěvky: 2
Registrován: stř 05. čer 2013 8:15:46

Re: rakovina a používání mms

Příspěvek od olga »

Dobrý den,
potřebuji prosím emailovou adresu na administr,pod značkou Batles.Potřebuji konzultaci na užívání vms při rakovině.Děkuji Olga
lex
Příspěvky: 1
Registrován: sob 06. črc 2013 18:22:00

Re: rakovina a používání mms

Příspěvek od lex »

Batles píše:Je dost léků, které blokují účinek MMS1, včetně Chlorelly, jedlé sody, synt.vit.Cé, citrusových plodů kromě citronu atd...
Jediný spolehlivý způsob, jak to zjistit je "Instatest". jsou to umělohmotné proužky s polštářky na konci na měření ppm Chlordioxidu: http://www.skchem.sk/index.php?page=sho ... &Itemid=79


Dobrý den, chtěl bych se zeptat, máme v rodině dva členy momentálně nemocné rakovinou. Uvažujeme o nasazení této léčby, máme ale starost, jak bude látka MMS1 či MMS2 reagovat na chemoterapii, kterou jsou oba dva lidé léčeni. Je to chemoterapie ve formě tablet, mimochodem. Mohl byste nám, prosím, poradit? Abychom neudělali něco nebezpečného.

Děkuji za odpověď
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: rakovina a používání mms

Příspěvek od Batles »

Nejdůležitější je zjistit stav detoxikačních orgánů. Podle toho se pak celkem bezpečně dá dávkovat vše potřebné.
Chemoterapie velmi snižuje a natahuje dobu léčby raka s MMS/CDS. Chemoterapie je prostě bestie...
MMS1 i 2 dovede likvidovat nežádoucí účinky chemošky, ale nedovede napravit chemoterapií poškozené struktury těla.
V případě chemošky ale radši doporučím užívat CDS, než MMS1. MMS2 se dá nasadit až později, podle toho, jak se nemocný bude cítit a jakou detoxikační schopnost budou mít jejich orgány.
Držím palce, Batles
jajja
Příspěvky: 1
Registrován: sob 17. srp 2013 16:23:53

Re: rakovina a používání mms

Příspěvek od jajja »

Dobrý den, můj přítel začal používat MMS asi před 4 měsíci. Začal jednou kapkou a postupně zvyšovaldávku. V současné době užívá 3 až 7 kapek 9x denně. Od doby co užívá mms mu varle 2x zvětšilo svůj objem. :? Nevíte někdo co by to mohlo znamenat? Díky jajja
pilinka
Příspěvky: 1
Registrován: ned 18. srp 2013 13:41:25

Re: rakovina a používání mms

Příspěvek od pilinka »

Dobrý den, můj dotaz se týká mé manželky Petry, která rakovinu ledviny a ta už metastázovala do jater a dalších orgánů. Nádory jsou již velké. Potřebujeme radu ohledně nasazení léčby MMS. Máme obavy z reakce jater a jedné funkční ledviny. Játra jsou ve velmi špatném stavu. Něco ohledně MMS jsem už nastudoval z knihy pana Humbleho Převraty v léčení nemocí. Přesto bych se rád poradil, abychom postupovali v léčbě MMS správně a neudělali chybu. Nejlépe bych rád hovořil telefonicky s někým, kdo má více zkušeností a prosím proto o tel.kontakt. Zavolám hned. Děkuji moc ! Dan
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: rakovina a používání mms

Příspěvek od Batles »

Můžete mi zavolat, telefon posílám v soukromé zprávě
Pokud budu vědět, rád poradím.
Btales
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: rakovina a používání mms

Příspěvek od Batles »

jajja píše:Dobrý den, můj přítel začal používat MMS asi před 4 měsíci. Začal jednou kapkou a postupně zvyšovaldávku. V současné době užívá 3 až 7 kapek 9x denně. Od doby co užívá mms mu varle 2x zvětšilo svůj objem. :? Nevíte někdo co by to mohlo znamenat? Díky jajja

Je docela možné, že MMS nestačí likvidovat množství všech patogenů, může být někde i nějaká stravovací chyba a pod.
Užívání MMS rozhodně varlata nezvětšuje, má to jiný důvod.....
roman.eu
Příspěvky: 1
Registrován: stř 25. zář 2013 13:37:07

Re: rakovina a používání mms

Příspěvek od roman.eu »

MMS užívám a doporučuji lidem cca 4 roky, ale bohužel moje zkušenost je taková, že není tak účinné jak se tvrdí. Ano běžné onemocnění léčí velmi rychle, ale u rakoviny, urologických potíží a svědivosti jsem opakovanně nezaznamenal žádnou změnu. U rakoviny možná proto, že při podávání kortikoidů je vypnut imunitní systém, tedy MMS není využito, u ostatního nevím. Bratr údajně na rakovinu před 14 dny zemřel. V každém případě mohu potvrdit, že člověk jeho užíváním nemůže nic zkazit a ve většině běžných zdravotních problémů dojde ke zlepšení.
Odpovědět

Zpět na „Rakovina“