Rakovina dutiny břišní

Moderátor: admin

Milanka59
Příspěvky: 8
Registrován: úte 11. pro 2012 14:45:10

Re: rakovina a používání mms

Příspěvek od Milanka59 »

Batles píše:
Milanka59 píše:Vravite ze mam okyslovany organizmus.
To ma kazdy clovek,

Ale ne každý člověk ve stejný čas překročí tu tenkou hranici mezi zdravím a nemocí :D
Z nedostatku minerálů je lidské tělo schopno nechat rozsypat klouby i páteř, jen aby přežilo :mrgreen:
Pokud by tvůj syn měl správné množství minerálů a vitamínů, jeho IS by neměl problémy a zdraví by si udržel. Za všechny nenormální stavy těla může změněné (nenormální) prostředí všech tkání.
Lidé mají od narození různé imunitní systémy (konstituce), především od své matky, plus další životní vlivy, na tom není nic divného. Proto někdo umře v 55 a jiný v 90ti.
Máš dobrý IS, buď ráda :D
Tím překyseleným organismem u tebe mám automaticky na mysli i přítomnost parazitů (tvoji arytmiji může způsobovat Loa Loa, parazitický červ druhu filárie, je to docela běžná věc) :D
Na netu je opravdu dost informací....
Hezký den
Batles


Dekuji pekne,ze si ma opravdu potesil s mojim IS.Ano,pozrem sa na nete o parazitach.Syn ma svoje vitaminy na kosti,ale vidim na nom ze ma vela pliesen v tele podla nohy a nechce sa dat vysetrit u doktora.Hezky den tiez tebe :D
Milanka59
Příspěvky: 8
Registrován: úte 11. pro 2012 14:45:10

Re: rakovina a používání mms

Příspěvek od Milanka59 »

Batles,ako mozes presne vedet,ze mam prave len parazity Loa loa na arytmii?Parazity Loa loa nemusi mat kazdy clovek,to by mi chybalo :D strasne!Pracujes s kyvadelkem ked to tak tvrdis? :mrgreen: Sam vies ze berem Silica ,ta mi za 3 tyzdne pomohla,ze vobec necitim arytmiu.Asi hura.Spytam ta,este nieco funguje ve Kvetnej pri Uherskem Hradisti sklaren??Diky.Hezky vecer :D
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: rakovina a používání mms

Příspěvek od Batles »

Milanka59 píše:Batles,ako mozes presne vedet....

Přečti si znovu moji poznámku v závorce. Píšu jasně, že může a ne že to tak je. Možností je víc.
Například to, že máš málo draslíku...Pulzy srdce řídí pacemaker a pokud se mu něco nelíbí, dá to vědět mimo jiné právě arytmií.
Na netu je opravdu dost informacíi o arytmii :D
S kyvadlem nepracuji, takže na poslední otázku odpověď neznám :D
Bobina
Příspěvky: 4
Registrován: ned 16. pro 2012 17:27:38

Re: rakovina a používání mms

Příspěvek od Bobina »

Zdravím Vás.
Manžel má zhoubný nádor v ledvině-2,5cm.V druhé ledvině má cysty.Lékaři doporučují odstranění ledviny a to neprodleně.Začali jsme používat mms a prosím o rady.Nikde se nedočteme,jestli mms zlikviduje nádor.Všude jsme se dočetli zkušenosti uživatelů,že brali mms až po operaci,po odstranění nádoru.zároveň jsou informace o nevhodnosti používání mms při nemoci ledvin,dokonce selhání ledvin.Můj dotaz-odstranit ledvinu?děkuji za odpovědi
Milanka59
Příspěvky: 8
Registrován: úte 11. pro 2012 14:45:10

Re: rakovina a používání mms

Příspěvek od Milanka59 »

Batles píše:
Milanka59 píše:Batles,ako mozes presne vedet....

Přečti si znovu moji poznámku v závorce. Píšu jasně, že může a ne že to tak je. Možností je víc.
Například to, že máš málo draslíku...Pulzy srdce řídí pacemaker a pokud se mu něco nelíbí, dá to vědět mimo jiné právě arytmií.
Na netu je opravdu dost informacíi o arytmii :D
S kyvadlem nepracuji, takže na poslední otázku odpověď neznám :D

Dobry den,mate pravdu,ze potrebuji draslik,to vim velmi davno.Berem momental Koenzym 10Q na srdce.Urcite by mi pomohlo MMS na arytmiu aj na
vsetko hlavne na parazity?.Teraz som robila test,bohuzial som kysla 6 pH len rano ale uz vecer mam 8pH v moci. :o .Tak to moc nevypada dobre.Nevim,ci aj na vajecniky cysty pomoze MMS? :( z toho by som sa tesila,keby som ich nemala,mam ich 30 rokov rovnako.Tak su moje otazky pro teba.Dekuji.Pekny den :D
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: rakovina a používání mms

Příspěvek od Batles »

Bobina píše:Zdravím Vás.
Manžel má zhoubný nádor v ledvině-2,5cm.V druhé ledvině má cysty.Lékaři doporučují odstranění ledviny a to neprodleně.Začali jsme používat mms a prosím o rady.Nikde se nedočteme,jestli mms zlikviduje nádor.Všude jsme se dočetli zkušenosti uživatelů,že brali mms až po operaci,po odstranění nádoru.zároveň jsou informace o nevhodnosti používání mms při nemoci ledvin,dokonce selhání ledvin.Můj dotaz-odstranit ledvinu?děkuji za odpovědi

Pokud mu fugují ledviny, okamžitě bych začal brát především CDS. S MMS1 se musí opatrně, protože je to velmi silný přípravek. Ledviny neselžou proto, že člověk bere MMS1, ale proto, že MMS1 v těle zlikviduje tolik jedů a patogenů, že člověk kolabuje z množství vlastních jedů, které musí vyloučit právě ledviny. A tím může dojít k jejich přetížení a objeví se oxidační stres.
Tehdy je nutné hned snížit dávku, ale nepřerušovat braní, protože právě teď MMS1 dělá svou práci - likviduje toxiny a rakovinové buňky.
MMS, nebo CDS začnou likvidovat cysty v ledvinách teprve tehdy, až se tělo nasytí chlordioxidem (účinná látka z MMS/CDS), proto je nutné brát MMS/CDS pravidelně.
Pokud máte pouze MMS1, podávejte denně 10 dávek po jedné kapce a podle reakcí manžela můžete v dalších dnech pomalu navyšovat. A samozřejmě mu začněte alkalizovat tělo, jinak bude léčba raka trvat mnohem déle a bez acidobazické rovnováhy nemá tělo dostatek pohonu pro životně důležité orgány a tkáně.
To je asi tak v krátkosti a držím palce.
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: rakovina a používání mms

Příspěvek od Batles »

Milanka59 píše:
Batles píše:
Milanka59 píše:Batles,ako mozes presne vedet....

Přečti si znovu moji poznámku v závorce. Píšu jasně, že může a ne že to tak je. Možností je víc.
Například to, že máš málo draslíku...Pulzy srdce řídí pacemaker a pokud se mu něco nelíbí, dá to vědět mimo jiné právě arytmií.
Na netu je opravdu dost informacíi o arytmii :D
S kyvadlem nepracuji, takže na poslední otázku odpověď neznám :D

Dobry den,mate pravdu,ze potrebuji draslik,to vim velmi davno.Berem momental Koenzym 10Q na srdce.Urcite by mi pomohlo MMS na arytmiu aj na
vsetko hlavne na parazity?.Teraz som robila test,bohuzial som kysla 6 pH len rano ale uz vecer mam 8pH v moci. :o .Tak to moc nevypada dobre.Nevim,ci aj na vajecniky cysty pomoze MMS? :( z toho by som sa tesila,keby som ich nemala,mam ich 30 rokov rovnako.Tak su moje otazky pro teba.Dekuji.Pekny den :D

A proč safra nebereš draslík, když to víš? Nemůžeš pak přece očekávat nějakou nápravu. Koenzym tyhle problémy nevyřeší! Nedodává tělu nic zásadního.
MMS likviduje cysty, pokud se k nim dostane. Proto je nutné brát MMS pravidelně. Likviduje i malé parazity, velké ale ne.
Měj se hezky.
Bobina
Příspěvky: 4
Registrován: ned 16. pro 2012 17:27:38

Re: rakovina a používání mms

Příspěvek od Bobina »

Pokud máte pouze MMS1, podávejte denně 10 dávek po jedné kapce a podle reakcí manžela můžete v dalších dnech pomalu navyšovat. A samozřejmě mu začněte alkalizovat tělo, jinak bude léčba raka trvat mnohem déle a bez acidobazické rovnováhy nemá tělo dostatek pohonu pro životně důležité orgány a tkáně.
To je asi tak v krátkosti a držím palce.[/quote]

Moc děkuji ;) Bere Cds-100pprm.zítra začíná užívat MMS2.Jen mi není jasné-má se odkyselovat to znamená ovoce a zeleninu-zásadotvorné potraviny,ale na druhé straně zase nemůže C,což ovoce a zelenina obsahuje :? Tak jsem z toho :shock:
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: rakovina a používání mms

Příspěvek od Batles »

Bobina píše: Moc děkuji ;) Bere Cds-100pprm.zítra začíná užívat MMS2.Jen mi není jasné-má se odkyselovat to znamená ovoce a zeleninu-zásadotvorné potraviny,ale na druhé straně zase nemůže C,což ovoce a zelenina obsahuje :? Tak jsem z toho :shock:

Přírodní vitamín Cé v zelenině a ovoci vůbec nesnižuje účinek CDS. Pouze citrusové plody likvidují CDS/MMS, citron ale nijak nevadí.
Syntetický vit. Cé ten ano, llikviduje veškerý CLO2 v CDS/MMS. Proto se bere na noc za 2 h po poslední dávce CDS/MMS. Může jen dodporučit, aby manžel bral 2-3 gramy vitamínu Cé s prodlouženým uvlolňováním se šípky. Kupuje se v lékárně, chtějte tablety s obsahem 1000 mg. Nenapsala jste ale žádné bližší údaje o manželovi, takže moje rady jsou pouze všeobecné, nikoli takové, aby jste se o ně mohla stoprocentně opřít.
Manžel je silně překyselený, jinak by raka neměl a s tím souvisí ještě pár věcí, o kterých člověk ani netuší.
Pokud chcete podrobnosti, čím a jak alkalizovat tělo, tak mi napište na SZ a hlavně víc podrobností o manželovi-věk, výška, váha, domácí zvířata, jeho dlouhodobé povolání, dlohodobé stravovací návyky a nápoje a pod. Zde rozhodně podrobnosti psát nemůžu, aby si někdo z nedbalosti neublížil :mrgreen:
Přibrat MMS2 je správná volba, působí jemněji, ale hlouběji, než CDS. Samozřejmě začít opět opatrně, tak 1/5 až jednou čtvrtinou tobolky a po zapití ať si nesedá do křesla, aby se nestlačoval žaludek, mohlo by mu být krátkodobě špatně, protože žal.není zvyklý na takovou koncentraci. Radši 5-7 minut chodit, nebo sednout na vyšší židli.....
Zpočátku brát 3x denně, když to bude snášet, tak další den 5x denně, pak teprve trošku zvyšovat množství MMS2 v tobolkách atd..
Pokud začne rychle alkalizovat, tak není možné, aby raka nezničil. Je samozřejmě potřeba věnovat pozornost ještě pár věcem, jde přece o raka, ne o zácpu, že :D
A pít pouze vodu, žádné čaje, zatím ani žádné šťávy.....
Ovoce a zelenina v této době manžela nemůže v žádném případě dostatečně alkalizovat, protože by nebyl schopen sníst takové množství. On má velký deficit :!:
Mějte se hezky.
Batles
Bobina
Příspěvky: 4
Registrován: ned 16. pro 2012 17:27:38

Re: rakovina a používání mms

Příspěvek od Bobina »

tak jsem vzala obchod se zdr.výživou útokem :DPšenici nejíst. Žitná mouka-budu péci chleba-bez kvasnic no to jsem zvědavá.Zásadité potraviny-zelenina,datle,fíky,mandle...Dále vynecháme mléko a výrobky z něj. ovčí a kozí sýry jo/brrr/.Rýži natural.Soju ne.Cukr-nahrazen sladěnkou.Maso jen domácí králík a skopové-občas ryba-/jen některá/.Vše dušené.Pečené a smažené ne!Brambory jo.Pivo plzeň-malinko?Jinak jen vodu-ne studenou.Akorát s kořením nevím-co je vhodné?uf to je dřina ;)
Odpovědět

Zpět na „Rakovina“