Rakovina dutiny břišní

Moderátor: admin

paja510
Příspěvky: 1
Registrován: pát 09. lis 2012 15:41:51

Rakovina dutiny břišní

Příspěvek od paja510 »

dobrý den. chtěla bych se zeptat, zda je možné, nebo jestli má někdo zkušenosti s užíváním mms při rakovině dutiny břišní..nádor je vlký a mám ukončenou léčbu, používám kapky MMS pár dní a ze začátku to bylo ok..ale po dvou dnech mě začalo bolet břicho (silná skoro až k nevydržení) bolest břicha.. může mi někdo poradit, co mám dělat? jestli přestat brát, nebo jenom ubrat nebo upravit? beru teď 2kapky v jedné dávce.. díkyP.
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: rakovina a používání mms

Příspěvek od Batles »

Tvůj dotaz jsem shlédl teprve teď....
Ano, sniž počet kapek na dávku.
Tohle se stává velmi často lidem s rakem a to proto, že mají velké parazitální zatížení, včetně kvasinkových plísní. Při dávkách MMS1 je zabíjeno velké množství těchto patogenů ve střevech a narůstá kvašení :D
Přesně tenhle projev máš.
Moje rada je co nejrychleji přejít na užívání CDS, místo MMS1.
Snaž se ale nepřerušit dávkování MMS1, protože chlordioxid je zabiják rakoviny :!: I kdybys brala 1kapku MMS1na dávku, má význam.
Tvoje zatížené tělo totiž nestíhá vylučovat, proto ty bolesti.
Takhle na dálku ti víc nemohu poradit. Musel bych si tě přeměřit :D
Měj se hezky a drřím palce,
Batles :D
Milanka59
Příspěvky: 8
Registrován: úte 11. pro 2012 14:45:10

Re: rakovina a používání mms

Příspěvek od Milanka59 »

Batles píše:Tvůj dotaz jsem shlédl teprve teď....
Ano, sniž počet kapek na dávku.
Tohle se stává velmi často lidem s rakem a to proto, že mají velké parazitální zatížení, včetně kvasinkových plísní. Při dávkách MMS1 je zabíjeno velké množství těchto patogenů ve střevech a narůstá kvašení :D
Přesně tenhle projev máš.
Moje rada je co nejrychleji přejít na užívání CDS, místo MMS1.
Snaž se ale nepřerušit dávkování MMS1, protože chlordioxid je zabiják rakoviny :!: I kdybys brala 1kapku MMS1na dávku, má význam.
Tvoje zatížené tělo totiž nestíhá vylučovat, proto ty bolesti.
Takhle na dálku ti víc nemohu poradit. Musel bych si tě přeměřit :D
Měj se hezky a drřím palce,
Batles :D


Dobry den Batles,ja ma prosbu na teba spytat ohladem MMS a mam velky zaujem to kupit.Mam na srdiecku streptokoky aj na zaludku,na stitnej zlaze.So srdcom prezivam hrozne niekedy-arytmia.Kde ste kupili MMS?Vdaka za odpoved a pomoc.
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: rakovina a používání mms

Příspěvek od Batles »

http://www.skchem.sk/index.php?page=sho ... &Itemid=79
Toto je ze stránek schválených J.Humblem pro Slovensko - například chloritan sodný roztok, 300 ml přímo v odkazu.
Seženeš ho ale na netu i mnohem levněji, je potřeba hledat :)
Kyselinu citronovou koupíš i v potravinách.
Já ho kupuji na www.vylecse.cz
Podle tvého popisu zdravotních potíží, máš velmi překyselený organismus. Rozhodně bych začal s nápravou, jinak bude tvoje léčba trvat mnohem déle :!:
Na netu je dost informací, jak na to. Je to celkem jednoduché.
Měj se hezky,
Batles
Milanka59
Příspěvky: 8
Registrován: úte 11. pro 2012 14:45:10

Re: rakovina a používání mms

Příspěvek od Milanka59 »

Batles píše:http://www.skchem.sk/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=64&category_id=15&option=com_virtuemart&Itemid=79
Toto je ze stránek schválených J.Humblem pro Slovensko - například chloritan sodný roztok, 300 ml přímo v odkazu.
Seženeš ho ale na netu i mnohem levněji, je potřeba hledat :)
Kyselinu citronovou koupíš i v potravinách.
Já ho kupuji na www.vylecse.cz
Podle tvého popisu zdravotních potíží, máš velmi překyselený organismus. Rozhodně bych začal s nápravou, jinak bude tvoje léčba trvat mnohem déle :!:
Na netu je dost informací, jak na to. Je to celkem jednoduché.
Měj se hezky,
Batles

Dobry vecer,dekuji za odpoved.Preco prave MMS1 a videla som len MMS podla PROTOKOLE od pana Humble liecbu a tazke diagnosy sa davaju MMS2.
Budem rada,len treba trpezlivost a odvahy.Ten sodny roztok 300ml je dost drahy.Odkial ste,mozem sa opytat?Ja som z Bratislavy.Vdaka
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: rakovina a používání mms

Příspěvek od Batles »

Oba dva rakovinové protokoly J.Humbleho 2000 a 3000 obsahují MMS1 i MMS2 :!:
Bydlím 30 km od Brna, směrem Žďár nad Sázavou.
Batles
Milanka59
Příspěvky: 8
Registrován: úte 11. pro 2012 14:45:10

Re: rakovina a používání mms

Příspěvek od Milanka59 »

Batles píše:Oba dva rakovinové protokoly J.Humbleho 2000 a 3000 obsahují MMS1 i MMS2 :!:
Bydlím 30 km od Brna, směrem Žďár nad Sázavou.
Batles

Zatial nemam rakovinu abych brala 2000 nebo 3000.Mozem si este najprv overit cez lakmusovy papier pH.Zatial sa liecim este 3tyzdne na prirodny lieky podla EAV, liek je Silica.Po tejto zacnem MMS,ale beriem na stalo na arytmiu 25mg slabsi liek.Nevim ci to neprekaza spolu MMS s lekmi? ;)
Diky.
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: rakovina a používání mms

Příspěvek od Batles »

Je dost léků, které blokují účinek MMS1, včetně Chlorelly, jedlé sody, synt.vit.Cé, citrusových plodů kromě citronu atd...
Jediný spolehlivý způsob, jak to zjistit je "Instatest". jsou to umělohmotné proužky s polštářky na konci na měření ppm Chlordioxidu: http://www.skchem.sk/index.php?page=sho ... &Itemid=79
Milanka59
Příspěvky: 8
Registrován: úte 11. pro 2012 14:45:10

Re: rakovina a používání mms

Příspěvek od Milanka59 »

Batles píše:Je dost léků, které blokují účinek MMS1, včetně Chlorelly, jedlé sody, synt.vit.Cé, citrusových plodů kromě citronu atd...
Jediný spolehlivý způsob, jak to zjistit je "Instatest". jsou to umělohmotné proužky s polštářky na konci na měření ppm Chlordioxidu: http://www.skchem.sk/index.php?page=sho ... &Itemid=79

Uz rozumiem kvoli liekov.ha ha.Ohladom lakmustovy papier si musim objednat v lekarni,maju rozlicne typy.Vravite ze mam okyslovany organizmus.
To ma kazdy clovek,ale ja jednu vec nerozumiem ako je mozne,ze som uz piaty rok nemala chripku ani antibiotika??Inac moj dospely syn ma casto chripku aj nadchu,pritom od neho nechytim?.To je vazna vec.Dakujem za odpoved.
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: rakovina a používání mms

Příspěvek od Batles »

Milanka59 píše:Vravite ze mam okyslovany organizmus.
To ma kazdy clovek,

Ale ne každý člověk ve stejný čas překročí tu tenkou hranici mezi zdravím a nemocí :D
Z nedostatku minerálů je lidské tělo schopno nechat rozsypat klouby i páteř, jen aby přežilo :mrgreen:
Pokud by tvůj syn měl správné množství minerálů a vitamínů, jeho IS by neměl problémy a zdraví by si udržel. Za všechny nenormální stavy těla může změněné (nenormální) prostředí všech tkání.
Lidé mají od narození různé imunitní systémy (konstituce), především od své matky, plus další životní vlivy, na tom není nic divného. Proto někdo umře v 55 a jiný v 90ti.
Máš dobrý IS, buď ráda :D
Tím překyseleným organismem u tebe mám automaticky na mysli i přítomnost parazitů (tvoji arytmiji může způsobovat Loa Loa, parazitický červ druhu filárie, je to docela běžná věc) :D
Na netu je opravdu dost informací....
Hezký den
Batles
Odpovědět

Zpět na „Rakovina“