nadory mliecnej zlazy

Moderátor: admin

Odpovědět
diana dara
Příspěvky: 2
Registrován: pát 27. črc 2012 12:17:17

nadory mliecnej zlazy

Příspěvek od diana dara »

dobry den, prosim vas o radu pri pouziti mms u mojej sucky pudla maffy
mafinka je maly, 6kg, stihla pudlica, cca 6-7 rocna, nekastrovana. mam ju dva roky, bola najdena na ulici. v case, ked som si ju adoptovala som jej nahmatala 4 malinke hrcky rozmiestnene po bruchu a hrudniku. najvacsia mala velkost ryze,teraz ma velkost hrasku (je hranata) a ostatne hrcky, predtym ledva hmatatelne, su uz lahko rozpoznatelne.
zakupila som si mms2 (chlornan vapenaty) a od kamaratky dostala mms (chloritan sodny) - uvitam podrobne rady ako tieto pripravky pouzivat. priipadne, ktory je vhodnejsi, ako casto, v akom mnozstve, ako dlho, ci sa moze kombinovat s jedlom, vodou...
coto som si o mms precitala, no zatial v tom nenam natolko jasno, ze by som si vedela poradit sama.
poprosim tiez o skusenosti s podobnymi pripadmi.
ps: sucka je krmena prevazne surovym masom, plus nejaka zelenina, oriesky, ... ale sem tam aj syr a nieco tepelne upravene (co sa snazim vylucit zo stravy)
vopred dakujem
diana dara
Příspěvky: 2
Registrován: pát 27. črc 2012 12:17:17

Re: nadory mliecnej zlazy

Příspěvek od diana dara »

doslo mi na email upozornenie, ze som dostala spravu od "egorkrysyatinow", ziadnu spravu tu vsak nemam. daneho uzivatela som skusala najst cez hladam,ale neuspesne. tak prosim tu spravu este raz.vdaka
Ninanora
Příspěvky: 1
Registrován: sob 02. bře 2013 16:40:26

Re: nadory mliecnej zlazy

Příspěvek od Ninanora »

To by zaujímalo aj mňa, mám presne ten istý problém. Sama som mms už brala, ale neviem ako to dávať mojej fenke. Ďakujem vopred za odpoveď
alkynka
Příspěvky: 4
Registrován: ned 27. říj 2013 8:47:24

Re: nadory mliecnej zlazy

Příspěvek od alkynka »

dobrý deň, mám podobný problém, fenka je po operácii mliečnej žľazy, podávam jej matutalem/novomin, b17, vilcacoru, mumio, chcela by som skúsiť aj mms len neviem aké dávkovanie, má 12 rokov, 17kg, zatiaľ sa cíti dobre, má znížený hemoglobín a homocysteín,
je vhodné aj surové mäso? napr.morčacie? môžem kombinovať prírodné lieky, okrem chlorely? máme brať antibiotiká?, má ich predpísané, lebo je tesne po operácii.
Ďakujem veľmi pekne za túto stránku aj za odpoveĎ.
Andrea z Bratislavy
Odpovědět

Zpět na „Léčení zvířat s MMS“