Zkušenost s MMS u dětí - kašel

Moderátor: admin

Odpovědět
jarweb
Příspěvky: 6
Registrován: úte 14. črc 2015 10:38:44

Zkušenost s MMS u dětí - kašel

Příspěvek od jarweb »

Dobrý den, mate nekdo zkusenosti s lecbou deti ve veku 6 a 10 let? Hlavne kasel.Dekuji.
Peťulka
Příspěvky: 23
Registrován: úte 14. črc 2015 10:54:40

Re: Zkušenost s MMS u dětí - kašel

Příspěvek od Peťulka »

jarweb píše:Dobrý den, mate nekdo zkusenosti s lecbou deti ve veku 6 a 10 let? Hlavne kasel.Dekuji.

Zdravím, mám taky 2 malé děti. 7let a 4roky a hodně nás trápily věčné nemoci. Hlavně když děti začali chodit do školky. Pořád kašel, rýma a pořád jsme byly u dr. Pak jsem nějak náhodně narazila na netu na MMS a začala jsem pátrat :-) Prostudovala jsem hodně moc stránek, diskuzí a hlavně mě zajímalo jestli je to vhodné i pro děti. Po přečtení strašně moc pozitivních ohlasů, že MMS opravdu funguje a léčí skoro všechny druhy nemocí a zabírá i u dětí, tak jsem neváhala a objednala. Manžel se na to ze začátku moc netvářil ale když viděl jak to u dětí opravdu zabíra, změnil názor. Tak se opravdu nebojte a MMS určitě objednejte a uvidíte , že to dětem pomůže.
klaudiapar
Příspěvky: 6
Registrován: úte 14. črc 2015 10:48:40

Re: Zkušenost s MMS u dětí - kašel

Příspěvek od klaudiapar »

jarweb píše:Dobrý den, mate nekdo zkusenosti s lecbou deti ve veku 6 a 10 let? Hlavne kasel.Dekuji.

Dobrý den, můžu se vás prosim zeptat jestli se to nějak zlepšilo? Jestli to vašim dětem pomohlo? Mám stejný problém, tak zjištuji jestli do toho jit taky nebo ne.
jarweb
Příspěvky: 6
Registrován: úte 14. črc 2015 10:38:44

Re: Zkušenost s MMS u dětí - kašel

Příspěvek od jarweb »

klaudiapar píše:
jarweb píše:Dobrý den, mate nekdo zkusenosti s lecbou deti ve veku 6 a 10 let? Hlavne kasel.Dekuji.

Dobrý den, můžu se vás prosim zeptat jestli se to nějak zlepšilo? Jestli to vašim dětem pomohlo? Mám stejný problém, tak zjištuji jestli do toho jit taky nebo ne.


Dobrý den, tak jsem dal na radu Peťulky a MMS objednal a začal u dětí s dávkováním. Musím říct, že už po pár dnech bylo poznat obrovské zlepšení. Užíváme už asi 14dní a zdá se, že jsme z toho venku. Teď mám v plánu ještě preventivně užívat pár kapek at se to zase nevrátí a doufám,že budou děti v pořádku. Takže pokud někdo váhá, tak jako jsme váhal já, tak nemusí. Opravdu to funguje ;)
Naposledy upravil(a) jarweb dne stř 12. srp 2015 10:51:41, celkem upraveno 1 x.
Peťulka
Příspěvky: 23
Registrován: úte 14. črc 2015 10:54:40

Re: Zkušenost s MMS u dětí - kašel

Příspěvek od Peťulka »

jarweb píše:
klaudiapar píše:
jarweb píše:Dobrý den, mate nekdo zkusenosti s lecbou deti ve veku 6 a 10 let? Hlavne kasel.Dekuji.

Dobrý den, můžu se vás prosim zeptat jestli se to nějak zlepšilo? Jestli to vašim dětem pomohlo? Mám stejný problém, tak zjištuji jestli do toho jit taky nebo ne.


Dobrý den, tak jsem dal na radu Peťulky a MMS objednal a začal u dětí s dávkováním. Musím říct že už po pár dnech bylo poznat obrovské zlepšení. Užívame už asi 14dní a zdá se že sme z toho venku. ted mám v plánu ještě preventivně užívat pár kapek at se to zase nevrátí a doufám že budou děti v pořádku. Takže pokud někdo váhá, tak jako jsme váhal já, tak nemusí. Opravdu to funguje ;)

Zdravím, tak to jsem opravdu ráda, že to dětem pomohlo a že jsem vám mohla poradit. Pěkný den a kdyby vás něco trápilo, tak klidně napište i do SZ ;) Pokud budu moct, ráda vám poradím.
čika
Příspěvky: 72
Registrován: úte 14. črc 2015 10:52:01

Re: Zkušenost s MMS u dětí - kašel

Příspěvek od čika »

jarweb píše:Dobrý den, mate nekdo zkusenosti s lecbou deti ve veku 6 a 10 let? Hlavne kasel.Dekuji.


U dětí bych byla velmi opatrná. Můj postup by byl následující. U dítěte s kašlem. Pití CDS2 25-50 ppm, 1,5 dcl 3-5x denně. Můžete provádět i inhalace, ale velmi opatrně, na to můžete použít MMS . 2 kapky chloritanu +2 kapky HCL, vyčkejte 20 sekund a poté velmi zlehka vdechněte asi ze vzdálenosti 15-20 cm zacpěte nos a vdechněte ústy pak zacpěte ústa a vdechněte nosem.
Pevek
Příspěvky: 1
Registrován: pát 05. úno 2016 8:56:45

Re: Zkušenost s MMS u dětí - kašel

Příspěvek od Pevek »

Potvrdzujem, že MMS funguje aj u deti.Mam,teda mal som 6 rocneho astmatika a momentalne je zdravi a bez kadeakych liekov a inhalatorou.Po siestich rokoch trapenia je tu MMS a pohlad rodicou na zdrave deti.Kto este vaha nech sa toho neboji,rozumne davkovanie vam len pomoze.
klika
Příspěvky: 1
Registrován: stř 05. srp 2015 14:13:37

Re: Zkušenost s MMS u dětí - kašel

Příspěvek od klika »

Pevek píše:Potvrdzujem, že MMS funguje aj u deti.Mam,teda mal som 6 rocneho astmatika a momentalne je zdravi a bez kadeakych liekov a inhalatorou.Po siestich rokoch trapenia je tu MMS a pohlad rodicou na zdrave deti.Kto este vaha nech sa toho neboji,rozumne davkovanie vam len pomoze.

Super :) také jsem to doporučila kamarádce a také hlásila velké až neuvěřitelné změny. Jen po čase ji malá nechtěla MMS pít tak přešli na CDS2. ;)
Odpovědět

Zpět na „Léčba dětí s MMS“