Rada ohledně dávkování CDS/CDS2

Moderátor: admin

kastanek
Příspěvky: 9
Registrován: úte 14. črc 2015 10:36:24

Rada ohledně dávkování CDS/CDS2

Příspěvek od kastanek »

Dobrý den, uvažuji o koupi CDS a zajímá mně, zda někde na netu najdu podrobné dávkování na určitý typ nemocí. Děkuji za odpověď.
Peťulka
Příspěvky: 23
Registrován: úte 14. črc 2015 10:54:40

Re: Rada ohledně dávkování CDS/CDS2

Příspěvek od Peťulka »

Dávkování a nemoci najdeš různě na netu a taky na stránkách http://www.cds2-aqua.cz/ Tak snad jsem aspon trochu pomohla.
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: Rada ohledně dávkování CDS/CDS2

Příspěvek od Batles »

kastanek píše:Dobrý den, uvažuji o koupi CDS a zajímá mně, zda někde na netu najdu podrobné dávkování na určitý typ nemocí. Děkuji za odpověď.

Zdravím,
S CDS2 (které je aktivované hydrogensíranem sodným) navrhované Peťulkou bych až tak nespěchal. Pokud se vám tvoří vlastní kyselina HCL, tak CDS2 tím bude v těle degradováno. To stejné je u CDH aktiv. hydrog.s.s.
Pro vnější použití bude v pořádku - postřiky, masáže...
Není nic jednoduššího, než se o tom přesvědčit na vlastní oči doma s pomocí Instatestu a naředěnou kyselinou HCl na pH 1,2.
Klasické CDS (aktiv. kyselinou HCl) je v pořádku, funguje vždy.
Osobně dávám přednost CDH aktivované s HCl, před klasickým MMS1.
kastanek
Příspěvky: 9
Registrován: úte 14. črc 2015 10:36:24

Re: Rada ohledně dávkování CDS/CDS2

Příspěvek od kastanek »

Moc děkuji ta radu od Peťulky i od Batles. Hlavně od Peťulky za odkaz na stránku. Je to přesně to co jsem hledal. Děkuji moc a už jsem si CDS2-aqua ze stránky objednal a pak napíšu zkušenosti zda mi to pomohlo. Pěkný den
julca
Příspěvky: 9
Registrován: úte 14. črc 2015 10:39:49

Re: Rada ohledně dávkování CDS/CDS2

Příspěvek od julca »

Sice už CDS2 používám k pití, ale chtěla jsem se zeptat na dávkování do očí a uší. Předpokládám, že se ta aqua CDS2 musí ředit. Poraďte jak. Nejlépe vlastní zkušenosti. Děkuji.
kastanek
Příspěvky: 9
Registrován: úte 14. črc 2015 10:36:24

Re: Rada ohledně dávkování CDS/CDS2

Příspěvek od kastanek »

julca píše:Sice už CDS2 používám k pití, ale chtěla jsem se zeptat na dávkování do očí a uší. Předpokládám, že se ta aqua CDS2 musí ředit. Poraďte jak. Nejlépe vlastní zkušenosti. Děkuji.



Na oči
25-50 ppm ( na ředění použít destilovanou, převařenou nebo filtrovanou vodu )

Do uší
200 až 500 ppm (lze vyplnit i celé ucho) několikrát denně. Vhodné je ucho nejdříve vyčistit 3% kysličníkem

To je z toho webu co mi doporučila Peťula :)
julca
Příspěvky: 9
Registrován: úte 14. črc 2015 10:39:49

Re: Rada ohledně dávkování CDS/CDS2

Příspěvek od julca »

kastanek píše:
julca píše:Sice už CDS2 používám k pití, ale chtěla jsem se zeptat na dávkování do očí a uší. Předpokládám, že se ta aqua CDS2 musí ředit. Poraďte jak. Nejlépe vlastní zkušenosti. Děkuji.



Na oči
25-50 ppm ( na ředění použít destilovanou, převařenou nebo filtrovanou vodu )

Do uší
200 až 500 ppm (lze vyplnit i celé ucho) několikrát denně. Vhodné je ucho nejdříve vyčistit 3% kysličníkem

To je z toho webu co mi doporučila Peťula :)

Móóóóóc děkuji :)
tannicka.janicka
Příspěvky: 2
Registrován: úte 04. srp 2015 10:40:59

Re: Rada ohledně dávkování CDS/CDS2

Příspěvek od tannicka.janicka »

Potřebovala bych poradit s dávkováním. Mám již 25 let lupénku a ráda bych se ji zbavila. Jak mám užívat CDS2? Pomůže mi ještě něco jiného ? Děkuji za odpověď. Taňa
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: Rada ohledně dávkování CDS/CDS2

Příspěvek od Batles »

tannicka.janicka píše:Potřebovala bych poradit s dávkováním. Mám již 25 let lupénku a ráda bych se ji zbavila. Jak mám užívat CDS2? Pomůže mi ještě něco jiného ? Děkuji za odpověď. Taňa

Lupénka je komplexní porucha (nemoc).
Na to nebude stačit pouze CDS2. Pokud se vám objevuje v žaludku vaše vlastní kyselina HCl, tak tam bude CD2S zcela bez účinku. Píši o tom výše....
Při lupénce schází lidem široké spektrum kde čeho, problémem jsou dlouhodobé stravovací návyky (chybí minerály, stopové prvky, vitamíny, koenzymy a aminokyseliny).
Tělo je velmi zanešeno různými patogeny, takové jsou moje zkušenosti s lupénkou.....Chce to změnit str. režim, doplňovat chybějící, detoxikovat marasmus a návrat k normálnímu zdravotnímu stavu je možný. Při lupence se prostě musí postupovat cíleně.
Hezký den,
Batles
helik
Příspěvky: 4
Registrován: pát 31. črc 2015 9:11:11

Re: Rada ohledně dávkování CDS/CDS2

Příspěvek od helik »

Batles píše:
tannicka.janicka píše:Potřebovala bych poradit s dávkováním. Mám již 25 let lupénku a ráda bych se ji zbavila. Jak mám užívat CDS2? Pomůže mi ještě něco jiného ? Děkuji za odpověď. Taňa

Lupénka je komplexní porucha (nemoc).
Na to nebude stačit pouze CDS2. Pokud se vám objevuje v žaludku vaše vlastní kyselina HCl, tak tam bude CD2S zcela bez účinku. Píši o tom výše....
Při lupénce schází lidem široké spektrum kde čeho, problémem jsou dlouhodobé stravovací návyky (chybí minerály, stopové prvky, vitamíny, koenzymy a aminokyseliny).
Tělo je velmi zanešeno různými patogeny, takové jsou moje zkušenosti s lupénkou.....Chce to změnit str. režim, doplňovat chybějící, detoxikovat marasmus a návrat k normálnímu zdravotnímu stavu je možný. Při lupence se prostě musí postupovat cíleně.
Hezký den,
Batles


Přesně jak píše Beatles. Je to o důkladném pročištění, odkovení, odparazitování a dodání tělu potřebných látek, aby se mohlo uzdravit :) Určitě bych přidala i čaj Marco. .....Hodně štěstí tannicka.janicka :)
Odpovědět

Zpět na „CDS2“