paraziti postup

Moderátor: admin

Odpovědět
amalice
Příspěvky: 1
Registrován: úte 17. úno 2015 15:02:06

paraziti postup

Příspěvek od amalice »

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na postup čištění. S manželem jsme si již čistili ústa 10 aktiv.kapkama MMS + DMSO. Zítra nám dorazí Křemelina. Můžeme současně užívat křemelinu a MMS? V knížce J. Humbla jsem se dočetla že křemelina by se neměla brát víc jak 18 dní. Na jiných fórech doporučují 60 dní kvůli celému cyklu červů. Jiní lidé berou křemelinu celý rok. Nedočetla jsem se, jak to souvisí a s čím, jestli jde o písek v ledvinách? Zkrátka přesný postup..a ještě, zda po křemelině nebo po MMS nasazovat laktobacily..a ještě jedna věc, dceři jsou dva roky. Má ekzém po celém těle.. jak mám začít a čím u ní? děkuji moc Alena
margaretka
Příspěvky: 10
Registrován: úte 14. črc 2015 10:41:00

Re: paraziti postup

Příspěvek od margaretka »

S Křemelinou nemám zkušenosti. Ale selský rozum říká, že doporučené dávkování je to nejnižší. Takže bych se nebála trochu přidat. Co se týká vaší dcerky tak bych začala koupelí v MMS.Nevím v jaké veničce ji koupete ( kolik litrů obsahuje ). Ale pokud děláte koupel pro sebe tak vanu nejdříve umyjete CDS2 nebo MMS postřikem a pak nalít teplou vodu . Aktivujete si 30 kapek chloritanu a 30 kapek kyseliny citronové = MMS. Tuto směs nalijete do koupele . Setrvat v ní 20-30 minut. Takže pokud vanička nemá jako vana 80 litrů, ale jen 8 litrů tak dáte 3 a 3 kapky. Dítě nechte ve vodě 15-20 minut.
miskahryzka
Příspěvky: 5
Registrován: stř 05. srp 2015 14:07:45

Re: paraziti postup

Příspěvek od miskahryzka »

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat na postup jak mám začít při odparazitování, můžu to učinit doma nebo musím k někomu zajít ? Všude se píše, jak jsme prolezlí parazitama a já mám zdravotní problémy tak doufám, že mi to pomůže. Asi bych měla napsat co konkrétně za nemoci mám. Mám poruchu učení, časté bolesti hlavy a blokace krční páteře, vlastně tu páteř můžeme dát celou jelikož se mi zablokovává na 3 místech. Dále bolesti kloubů, špatně vidím, a mám ekzém. Taky mám paradentózu. Ale asi bude lepší se ptát na ty nemci přímo u konkrétní nemoci. Sem to dávám jen pro představu , že bych fakt potřebovala nutně očistu.
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: paraziti postup

Příspěvek od Batles »

miskahryzka píše:Dobrý den,
chtěla bych se zeptat na postup jak mám začít při odparazitování, můžu to učinit doma nebo musím k někomu zajít ? Všude se píše, jak jsme prolezlí parazitama a já mám zdravotní problémy tak doufám, že mi to pomůže. Asi bych měla napsat co konkrétně za nemoci mám. Mám poruchu učení, časté bolesti hlavy a blokace krční páteře, vlastně tu páteř můžeme dát celou jelikož se mi zablokovává na 3 místech. Dále bolesti kloubů, špatně vidím, a mám ekzém. Taky mám paradentózu. Ale asi bude lepší se ptát na ty nemci přímo u konkrétní nemoci. Sem to dávám jen pro představu , že bych fakt potřebovala nutně očistu.

Zdravím,
tak na tohle pouze odparazitování stačit nebude :)
Očisty samozřejmě udělají vždy organismu velmi dobře.
Batles
miskahryzka
Příspěvky: 5
Registrován: stř 05. srp 2015 14:07:45

Re: paraziti postup

Příspěvek od miskahryzka »

Batles píše:
miskahryzka píše:Dobrý den,
chtěla bych se zeptat na postup jak mám začít při odparazitování, můžu to učinit doma nebo musím k někomu zajít ? Všude se píše, jak jsme prolezlí parazitama a já mám zdravotní problémy tak doufám, že mi to pomůže. Asi bych měla napsat co konkrétně za nemoci mám. Mám poruchu učení, časté bolesti hlavy a blokace krční páteře, vlastně tu páteř můžeme dát celou jelikož se mi zablokovává na 3 místech. Dále bolesti kloubů, špatně vidím, a mám ekzém. Taky mám paradentózu. Ale asi bude lepší se ptát na ty nemci přímo u konkrétní nemoci. Sem to dávám jen pro představu , že bych fakt potřebovala nutně očistu.

Zdravím,
tak na tohle pouze odparazitování stačit nebude :)
Očisty samozřejmě udělají vždy organismu velmi dobře.
Batles


Co by jste mi tedy doporučil?
čika
Příspěvky: 72
Registrován: úte 14. črc 2015 10:52:01

Re: paraziti postup

Příspěvek od čika »

miskahryzka píše:
Batles píše:
miskahryzka píše:Dobrý den,
chtěla bych se zeptat na postup jak mám začít při odparazitování, můžu to učinit doma nebo musím k někomu zajít ? Všude se píše, jak jsme prolezlí parazitama a já mám zdravotní problémy tak doufám, že mi to pomůže. Asi bych měla napsat co konkrétně za nemoci mám. Mám poruchu učení, časté bolesti hlavy a blokace krční páteře, vlastně tu páteř můžeme dát celou jelikož se mi zablokovává na 3 místech. Dále bolesti kloubů, špatně vidím, a mám ekzém. Taky mám paradentózu. Ale asi bude lepší se ptát na ty nemci přímo u konkrétní nemoci. Sem to dávám jen pro představu , že bych fakt potřebovala nutně očistu.

Zdravím,
tak na tohle pouze odparazitování stačit nebude :)
Očisty samozřejmě udělají vždy organismu velmi dobře.
Batles


Co by jste mi tedy doporučil?


Dobrý den,
určitě bych začala tím že budete užívat CDS2 aby jste se zbavila virů, bakterií a plísně nejlépe 2 měsíce a pak si najděte dobrého poradce na parazity a podle toho co vám naměří pokračujte dle jeho rad dále. Musíte počítat s tím že CDS2 a odparazitování nebude stačit jak píše Batles. To CDS2 začněte na 50 PPM 5-8x denně 1,5 dcl, zvyšujte sílu až na 150 ppm.
Denisse
Příspěvky: 1
Registrován: úte 01. bře 2016 23:10:54

Re: paraziti postup

Příspěvek od Denisse »

Dobry den,
Chcem sa opytat aky je postup pri lieceni parazitov. Neuveritelne ma svrbi konecnik, mam pravdepodobne z toho caste gynekologicke problemy. Najprv som si myslela, ze to su hemerodidy ale liecba mi nezabera, tak to budu pravdepodobne mrle. Zacala som uzivat Mms, beriem to stvrty den. Zacala som 3xdenne 4 kvapky a teraz mam 3xdenne 6kvapiek + sedacie kupele. Stale nepocitujem zlepsenie. pomaha mms pri parazitoch? Ako by som mala postupovat dalej?
Dakujem velmi pekne za odpoved.
margaretka
Příspěvky: 10
Registrován: úte 14. črc 2015 10:41:00

Re: paraziti postup

Příspěvek od margaretka »

Denisse píše:Dobry den,
Chcem sa opytat aky je postup pri lieceni parazitov. Neuveritelne ma svrbi konecnik, mam pravdepodobne z toho caste gynekologicke problemy. Najprv som si myslela, ze to su hemerodidy ale liecba mi nezabera, tak to budu pravdepodobne mrle. Zacala som uzivat Mms, beriem to stvrty den. Zacala som 3xdenne 4 kvapky a teraz mam 3xdenne 6kvapiek + sedacie kupele. Stale nepocitujem zlepsenie. pomaha mms pri parazitoch? Ako by som mala postupovat dalej?
Dakujem velmi pekne za odpoved.


Ahoj :) nemusí to být jen paraziti.Pokud je ale chceš řešit tak by bylo dobré to dělat cíleně a né chaoticky. To se dá pouze pokud víš jaké parazity chceš ničit ( zajít na měření). Je mnoho příčin svědění konečníku, například kvasinkové onemocnění, ekzém, hemeroidy nebo zmíněné roupy...dobře na to zabírá klystýr s MMS a koupele MMS . Můžeš použít i CDS2 :) zřeď to na 100 ppm aby to nepálilo. Sílu CDS2 můžeš zvyšovat. :) Také vydrž minimálně 2-3 týdny.
Odpovědět

Zpět na „Paraziti a léčení“