Rakovina jater

Moderátor: admin

Odpovědět
klaraC
Příspěvky: 1
Registrován: ned 08. led 2012 21:31:32

Rakovina jater

Příspěvek od klaraC »

Chtěla bych se zeptat, zda lze užívat MMS při rakovině jater? Má s tímto někdo kušenosti? Děkuji
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: Rakovina jater

Příspěvek od Batles »

klaraC píše:Chtěla bych se zeptat, zda lze užívat MMS při rakovině jater?

Ano, je to to nejlepší rozhodnutí. Začít postupovat podle protokolu 3000 (s využitím MMS2 a DMSO)
Katerina
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 03. kvě 2012 10:25:34

Re: Rakovina jater

Příspěvek od Katerina »

Dobrý den,

mojí mamince letos v dubnu objevili rakovinu jater a plic. Před dvěma lety ji operovali rakovinu z oka. Chtěla jsem se zeptat jestli máte nějaké zkušenosti, jaké dávky by se měly užívat při takovéhle nemoci. Zároveň moc prosím zda by mi někdo poradil kde sehnat bezpečný MMS. Hrozně se bojím, mamice dát k pití nějaké "savo", které by ji mohlo ještě třeba víc ublížit.
Moc děkuji za jakoukoliv odpověď a pomoc.

Kateřina
Tomáš Najídlo
Příspěvky: 12
Registrován: pon 11. úno 2013 18:09:55

Re: Rakovina jater

Příspěvek od Tomáš Najídlo »

cen
Příspěvky: 2
Registrován: pon 18. úno 2013 17:50:47

Re: Rakovina jater

Příspěvek od cen »

Bližší info o možnsotech boje s rakovnou zde:
numb.numb@seznam.cz
info@valexo.cz

L
pavla.simunkova
Příspěvky: 1
Registrován: pát 15. bře 2013 17:55:24

Re: Rakovina jater

Příspěvek od pavla.simunkova »

Vážená pane ,
na internetu jsem si přečetla vaši žádost o pomoc s rakovinou prostaty. Bylo to v roce 2013. Doufám, že vše proběhlo dle Vašich potřeb.
Proč se na Vás obracím? Vážím si toho, jak chcete o této nemoci dozvědět co nejvíce, a proto jsem vás oslovila s nabídkou hloubkového rozhovoru, kde byste pomohl i jiným lidem.
Vaše odměna by byla poukázka na nákup ve výši 700 Kč (jedná se o českého předního maloobchodního prodejce se sítí hypermarketů a supermarketů, se sortimentem potravin, oblečení, drogerie a pohonných hmot)., délka rozhovoru 1 hodina. Rozhovor by se konal dle Vašeho uvážení, v kavárně, u Vás doma apod.

Hledáme pacienty, kteří se léčili nebo lečí na rakovinu prostaty. V současné době přitom již může být pouze sledován a shledán jako zdravý.
Hledáme také partnerky mužů, kteří měli nebo mají rakovinu prostaty. Pro výzkum je nutné, aby partnerky zažily / zažívají s partnerem léčbu karcinomu během svého vztahu. V současné době přitom již může být jejich partner pouze sledován a shledán jako zdravý.

Musí mít čas na schůzku v termínu od úterý 19.3. do pátku 22.3. 2013 v Praze a Středních Čechách v čase od 8:00 do 18:00 .
Nepracuje ve výzkumu trhu, marketingu, mediích, farmaceutické společnosti.
věk není omezen
respondenti by měli být komunikativní, nemělo by jim být nepříjemné se o tomto tématu bavit
Rozhovorů se z partnerské dvojice může zúčastnit pouze jeden


Děkuji za přečtení mailu, pokud Vás moje nabídka oslovila,

prosím ozvěte se mi.

S pozdravem Šimůnková Pavla
Odpovědět

Zpět na „Rakovina“