Zkušenost s MMS při chřipce

Moderátor: admin

Saxana
Příspěvky: 2
Registrován: pát 29. dub 2011 21:27:01

Re: Zkušenost s MMS při chřipce

Příspěvek od Saxana »

Zatím se to zase zklidnilo, ale koupel s MMS1 si dám. MMS2 do koupele neznám, jenom s MMS1 - kde se píše o koupelech a kloktání s MMS2? U J. Humbleho jsem to nečetla, nebo jsem to přehlédla... :? Dík.
Tomáš Najídlo
Příspěvky: 12
Registrován: pon 11. úno 2013 18:09:55

Re: Zkušenost s MMS při chřipce

Příspěvek od Tomáš Najídlo »

podnic
Příspěvky: 7
Registrován: ned 05. kvě 2013 10:48:42

Re: Zkušenost s MMS při chřipce

Příspěvek od podnic »

Beru mms i mms2 docela často dělám si i pravidelné koupele. Zkušenost s chřipkou či virovým onemocněním jsem měl právě na vánoce, kdy mě začalo pobolívat v krku i pálit v nose 23. Začal jsem mms2 ihned večír do rána žádná uleva jen nemoc začínala čím dál víc gradovat! Na vánoce jsem si nedal mms1 (mám k nim vyvolaný silný odpor), ale jen mms2 celý den cca po 2-4 hodinách. 25 ráno již menší uleva přesto jsem si začal aplikovat 2,3,4,5,6,7 kapek po hodině na 7 jsem zkončil (nepřekonatelný odpor mě to již nedovolil) po poslední dávce cca 2-3 hodiny jsem poslední dávku vyzvrátil. 26 úleva pal v nosu žádný občas pčikání, bolest v krku žádná. 27 zvýšení krevního tlaku 190/120 (lečím se s ním mms i mms2 zátím nic ) vždy když začnu léčbu na něco konkrétního tak se zlepší vždy něco jiného než tlak ten ba naopak krutě stoupne! Zlepšení mms1 = kolena, rameno, potence, mms2´= úprava zažívání - stolice (cca 15 let řidší stolice, po aplikaci mms2 změna k lepšímu a to značná) pálení žáhy - ustoupilo uplně . Pálila mě od mého dětství. Představa někam odjet bez jedlé sody byla do nedávna čistá fantasmagorie. Jedl jsem jí na kg (obrazně). Nyní pomalu rok neznám pálení žáhy at sním co sním.
Malvina1111
Příspěvky: 2
Registrován: pát 24. říj 2014 19:38:36

Re: CHŘIPKA

Příspěvek od Malvina1111 »

Je normalne ze z toho furt grgam a prdim? A dost vela po cely den hlavne v noci. :P Ale pomaha,no teraz ked som si dala uz tyc 3 kvapiek ma boli hlava a trochu zaludok.
Odpovědět

Zpět na „Chřipka, Zápaly, Průjem, Salmonelóza, Angína...“