Zelatinove tobolky

Moderátor: admin

Odpovědět
Stanley
Příspěvky: 1
Registrován: ned 30. říj 2011 13:08:57

Zelatinove tobolky

Příspěvek od Stanley »

Chlornan vapenaty sa ma pouzivat priamo, bez aktivacie kyselinou citronovou. Ma sa uzivat v zelatinovych tobolkach. Ma niekto skusenosti s tymto?
Ake je davkovanie tobolkami? Ake mnozstvo je potrebne dostat do tobolky? Je potrebne naplnit obe polovice alebo staci len jednu polovicu tobolky?
Na obale bazenovej dezinfekcie ktoru som kupil uvadzaju ze obsahuje 700 g chlornanu vapenateho na 1 kg (70%). Je to dostatocna koncentracia?
Zaroven tam pisu, ze latka je skodliva pre organizmus. Neotravim sa s nou :D :cry: ?
Napiste prosim cokolvek z vasich skusenosti.
dr.alchymista
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 17. kvě 2012 15:50:39

Re: Zelatinove tobolky

Příspěvek od dr.alchymista »

Prosím tedy všechny doktory (onkoligické, dermatologické, pediatrické atd)at odevzdají svůj titul. Sedět 6let v lavici, bádat ve výzkumných centrech nad vyléčením rakoviny a jiných nevyléčitelných nemocí, vždyt balíček chemoterapie stojí 10.000, takže "čištička odpadních vod" může produkovat mimo jiné i MMS kapky. Celosvětově zakázané léčivo, neschválené, může pít jen člověk, co racionálně neuvažuje, a měl by se vrátit do doby Rudolfa II. a jeho alchymistické školy. Co třeba najít kámen mudrců?:D Tělo je organismus, průjmama a jinými špatnými reakcemi se tělo nečistí, ale dochází k toxikaci či časem při špatném dávkování k performaci žaludku. Lahvička je černá uchovává se v chladu, to si vzpomínám na jiné jedy v hodinách chemie co byly takhle zabaleny. Záleží jaká je v místnosti teplota pro zesílení účinku kapek. Dobrou chut a příjemný fet při čuchání plynů v místnosti. Nemáte už halucinace z těch plynů? Napadá mě toluen :D
Haluzak
Příspěvky: 2
Registrován: sob 21. črc 2012 14:28:19

Re: Zelatinove tobolky

Příspěvek od Haluzak »

dr.alchymista píše:Prosím tedy všechny doktory (onkoligické, dermatologické, pediatrické atd)at odevzdají svůj titul. Sedět 6let v lavici, bádat ve výzkumných centrech nad vyléčením rakoviny a jiných nevyléčitelných nemocí, vždyt balíček chemoterapie stojí 10.000, takže "čištička odpadních vod" může produkovat mimo jiné i MMS kapky. Celosvětově zakázané léčivo, neschválené, může pít jen člověk, co racionálně neuvažuje, a měl by se vrátit do doby Rudolfa II. a jeho alchymistické školy. Co třeba najít kámen mudrců?:D Tělo je organismus, průjmama a jinými špatnými reakcemi se tělo nečistí, ale dochází k toxikaci či časem při špatném dávkování k performaci žaludku. Lahvička je černá uchovává se v chladu, to si vzpomínám na jiné jedy v hodinách chemie co byly takhle zabaleny. Záleží jaká je v místnosti teplota pro zesílení účinku kapek. Dobrou chut a příjemný fet při čuchání plynů v místnosti. Nemáte už halucinace z těch plynů? Napadá mě toluen :D

Ty jeden stupidní čuráku ! Tosi taková kurva špinavá nebo jen tak neskutečně vyjebaný mozek jediný kdo má halucinace si ty a takoví tady nemaj co dělat ! Tady si něco počti ale dej si pozor ať tito neroztrhá tvůj slepičí mozeček.. Podle tvých kidů vlastně už mam halucinaci asi půl roku toho že jsem zdravý :D:D debile halucinaci máš ty otom že žiješ svobodně a otom že si myslíš že jsi chytrý, přitom tupec slepý :D ale cotě musím pochválit.,. ta první věta.. toje jediná chytrá a pravdívá věc cosi napsal.. a tosto myslel ironicky že ?? :D:Dhehe neuvěřitelné jak sou ti lidi zblblí :D Vy dementi co si myslíte že když jste jak vylízanci studovali půl života, že na vás nikdo nemá že vy víte a že nějaký obyčejný občan vědět nemůže.
Vy jste ti co nevíte, ti debili co si dopalice cpali hromadu zbytečností, teď odmítáte pochopit fakt že to bylo zcela zbytečné, že jste lidské hovna.
Ano si hovno !! NIC NEZNAMENÁŠ NEMÁŠ ŽÁDNOU VÁHU POKUD PODPORUJEŠ TÚTO ZVRÁCENOU SPOLEČNOST HOVAD ! ŽIJEŠ V TĚŽKE ILUZI. SI KSMÍCHU A NA FACKU.
DOKUD SI NEUVĚDOMÍTE NAČEM ZÁLEŽÍ TAK NEBUDETE ŽÍT SVOBODNĚ. BUDETE OTROCI, A VÝŠE ZVEŘJNĚNÍ CHYTRÁCI CO TLACHAJÍ DOVĚTRU A SNAŽÍ SE POPŘÍT PRAVDU NEPODLOŽENÝM TVRZENÍM
A PŘEDSUDKY, JSOU BUĎ PLACENÍ LIDÉ, NEBO UBOZÍ IDIOTI KTEŘÍ ABSOLUTNĚ NEVÍ KTERÁ BIJE.. DNES UŽ NÁS CO ZNAJÍ PRAVDU JE HODNĚ A NEDÁ SE NÁS VŠECHNY OZNAČIT ZA KONSPIRAČNÍ
POMATENCE. Celý život ve strachu dřete jak voli. Až si vydřete aspon to minimum pořídíte si děcko a vychováváte další kus dobytka. Tak kdo je potom blázen ?? Jste ksmíchu..
Jemi 22 let od 8. třídy jsem se podvědomě bouřil proti systému.Až po vyučení kdy jsem se odmítl smířit s faktem že jako zámečník budu celý život dřít za 12 000 a dotoho
být buzerován a v nejistotě. Den co den.. faktem je že 1/3 života spíte (8h) ::__--!!!! 1/3 !!!! svého vzácného života věnujete té společnosti která vás otročí, okrádá a
zabíjí :) a zbývá vám unavená 1/3 ale i ta 1/3 umožnila mnoha lidem pochopit pravdu.. tak museli vymyslet jak vás připravit i o většinu té 1/3 jak ?? :D jednoduše.. vytvoři vám
umělou bezhodnotnou "zábavu" v podobě drog, stupidních sportů, televize a kultury celkově. A jakékoli pravé podstaty života vám unikají, ale každý to vsobě máte, jen to potlačujete
říkáte si práce je normální, a smířujete se s... škoda dál psát. Lidé co tvrdí že lžu, že mms nevyléčí rakovinu, že jsem blázen, jsou buď placení, nebo zoufale kpláči blbí !! Sám
jsem vyzkoušel mms !! AJI SE SNÍM PŘEDÁVKOVAT, TADY JE MUJ PŘÍBĚH !:

Tak lidi musím zde napsat i zkušenost z minulých dnů. A tyto fakta by se měli sdělovat spolu s prvníma informacema o MMS. Užíval jsem mms.. První den vpohodě, jen měto unavilo, celkově jakoby rozbilo, druhý den průjem... začal jsem na 1 kapce snažil jsem se co hodinu druhý den jsem dával 2... 3. den průjem pokračoval a byl mnohem silnější.. tak jsem si dal pauzu.. nadruhý den průjem již skoro nebyl tak jsem pokračoval už se 3mi kapkami... nadalší den opět průjmy... tak jsem to omezil a došel k 6ti až 8 kapkách jednou dvakrát někdy i třikrát za den ... průjmy pokračovali ale už se mi zdálo že jsem z většiny čistý... ale pak to přišlo jeden den jsem dosti pracoval na pc a nespal jsem moc jsem nepil... večer jsem si dal 7 kapek a ráno dalších 7 a pak to začlo... ráno potěch 7kap jsem si dal na oběd mozeček s brambory... a poté jsem zažil nejhorší zbytek dne v mém životě... do 20 min od snězení, jsem se dopotácel na záchod kde to šlo vrchem spodem a i dotran ! :D zkrátka průjem, bolest břicha blil sem celý oběd mě opustil... spotil jsem se jakoby mě slily vodou... celé to probíhlo v jakémsi křečovitém postoji celého těla ... třepal jsem se zimou spocený jako prase jsem se kýblem odpotácel do postele kde jsem po chvíli usnul.. po probuzení přišla fáze 2 .. :D a to už jsem měl opravdu strach... zbudil jsem se v podvečer a opět průjem a zvracení ovšem stím že jsem chytil takové křeče do holení až po chodidla že jsem se myslel že mě odvezou sanitkou.. nebo že každou chvilí umřu.. opravdu nic pěkného... tak jsem se s křečí v obou nohách odplazil vedle do koupelny kde jsem se napil vody coto šlo, a ulevilo se křeče povolily a já šel zase spát. Po dalším probuzení jsem se cítěl nevím jak to popsat, drasticky a hluboce pročištěný :D ... zhubl jsem zaten zážitek kolem 3ech kil... cítěl jsem se lehce.. od té doby se takto cítím pořád ... bezpochyby měto pomohlo od jisté zátěže... lépe vidím.. myslím... zkrátka celkově se cítím lépe a to odost... demi oto že se všude sděluje že to nemůže ublížit... a já už sem si znova sám nasobě dokázal že to není pravda stejně jako že to vyléčí každou nemoc.. a právě se mi teď po tomto drastickém detoxu naskytl problém s dolními končetinami.. od té doby mi celkem natékají a okolo kotníku potom comě asi štípl komár se mi oběvil otok jako bych si jej zvrtl... toto mi nikdy nedělalo... od té doby detoxu jsem si dalpauzu je to už 4. den kdy jsem neměl ani kapku. A chtěl bych se zeptat jestli to stím kotníkem u pravé nohy částečně i u levé může být způsobeno MMS ? Mám proto dále pokračovat v užívání ? A věřte mi nebo ne.. ale ani bych nemusel moc chtít a moc se snažit a byl bych teda ten první koho mms zabilo.... jde oto aby si lidé uvědomily že to není lék jako takový ale jeto čistič ve všech ohledech... a pokud se používa na živou bytost musí se brát na zřetel vše... od pití až po nevím co ale opatrnosti není nikdy dost.. a hlavně být opatrní a začít klidně na jedné kapce po celý měsíc... ale nemyslete si stejně jako já že jak už snesete víc jak 2-3 že jich snesete 7 několikrát posobě...

A pokud máš doma stále tabletky, pokud ti ještě přijde někdy namysl navštívit doktora, s horečkou chřipkou nebo sčímkoli než s úrazem, tak si pořád mimo. Pokud ti záleží na penězích
a chceš jich mít conejvíc, a conejvíc bohatství pořád si mimo. Nejde o peníze.. eště aby šlo.. když to je jen kousek barevného papírku.. přesto jste tak vyhrabaní že vám toto nedochází
že zaten kus papíru prodáváte svoji důstojnost a charakter. Zkrátka se prodáváte zlu. Nedivte se že když pomáháte zlu že se zle máte nebo zle mít budete :)
Haluzak
Příspěvky: 2
Registrován: sob 21. črc 2012 14:28:19

Re: Zelatinove tobolky

Příspěvek od Haluzak »

A abych jen nenadával na voly.. tak mms2 tedy chlornan vápenatý právě 70% užívám i já taky jsem přemýšlel na stejných věcech jako ty a našel jsem si že s úspěchem se používá jakákoli koncentrace takže 70% OK, až naty tobolky... začal jsem velice opatrně a mám tobolky přijdou mi moc velke takdonich sypu jen 1/10 tzn sou téměř prázdné a opravdu špetku jenom.. a lepší je ty granulky nadrtit lépe se to rozpouští.. jo a vypít hodně vody a zapít taky, 4dl - kapsle - 2dl. A čekat a pozorovat co to sváma dělá.. A nebojte se narozdíl od doktorů vás toto nezabije :) Mějte se a ignorujte rozežrané voly co přes svoji blbost nevidí nic.
Tomáš Najídlo
Příspěvky: 12
Registrován: pon 11. úno 2013 18:09:55

Re: Zelatinove tobolky

Příspěvek od Tomáš Najídlo »

splus
Příspěvky: 1
Registrován: úte 19. úno 2013 16:23:30

Re: Zelatinove tobolky

Příspěvek od splus »

Dobrý den,před započetím s dávkami MMS doporučuji provést detoxikační kůru s Glauberovou solí.Nebudou takové průjmové reakce
blesik
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 06. bře 2014 16:23:00

Re: Zelatinove tobolky

Příspěvek od blesik »

Po 7mi týdnech MMS1 /3:3-8xd/ jsem přidala i MMS2 - 6xd plnou tobolku, po 14 dní. /Začala jsem se čtvrtkou, snášela jsem to dobře a během 3 dní jsem brala plnou. Zaznamenala jsem jen pár dní zácpu, jinak nic. Přesto jsem byla zkušeným uživatelem fora upozorněna, že je to moc, že mám brát do 3 kapslí max. Poslechla jsem a místo MMS1 jsem začala brát CDH2, které je prý nejlepší. Věřím zkušenějšímu a pokračuji, ale v této kombinaci jsem začala mít problémy ve spánku, stále mne budily bolesti kloubů v celém těle, ač jsem na ně nikdy netrpěla. Asi po týdnu jsem MMS2 zatím vysadila a bolesti ustaly. Začala jsem brát Tepperweinovu směs a tak si říkám, aby té chemie nebylo najednou moc... Nevšimla jsem si nějakého jiného vlivu MMS2 na organismus, ale časem se k němu vrátím, mám cukrovku a chci se ji pokusit vyléčit, obzvláště, když zatím není "těžká". Dnes se léčím 11 týdnů a docela mne to zmáhá organizačně a také už ohledně stravování. Celý den jím lehkou, ale jistě ne pestrou stravu a večer si dám konečně normální jídlo a nevím pak , kdy přestat , až mně bolí žaludek. 8 hod. denně hlídat pití CDH2, jídlo, MMS2, kys. solnou, Tepp. směs, koenzym, vitamín C - do toho práce doma, na zahradě, podnikání, vnoučata... (Chlapi to mají jednodušší)! Prostě není to procházka růžovým sadem, ale když jsem zkusila vysadit MMS1-potažmoCDH2, tak jsem se hezky rychle k té "tyranii" ráda vrátila, protože tak lehce se mi nevstávalo a neběhalo tak 30 let! Jen mne znepokojuje, když čtu, že to není vhodná prevence a nemá se to brát trvale. Co když v mých letech se již imunita znovu nenastartuje, to mám přestat brát i CDH2? Tuto léčbu doporučuji i přátelům, proto bych ráda věděla, jak je to tedy do budoucna, s trvalým užíváním? Za všechny příspěvky všem moc děkuji, každá rada usnadňuje život.
Odpovědět

Zpět na „MMS2 - Chlornan vápenatý“