AKNÉ a MMS?

Moderátor: admin

Odpovědět
Sasanka
Příspěvky: 1
Registrován: sob 14. kvě 2011 22:25:15

AKNÉ a MMS?

Příspěvek od Sasanka »

Ahoj,

mám lehčí formu akné (stupeň 2), na kterou přes rok používám Koloidní stříbro v koncentraci 10-15ppm které mi pomohlo zmírnit následky asi na 50%, což není špatné, ale hledám něco co by odstranilo problémy s touto chorobou úplně. Myslíte že to MMS dokáže? Jaké máte zkušenosti s jeho účinností na kožní choroby? A jaké byste popřípadě doporučili dávkování? Jinak by už určitě prospěla i očista těla od stříbra, tak prosím piště rady, tipy, zkušenosti, předem díky ;)
Iciak
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 09. čer 2011 6:19:47

Re: AKNÉ a MMS?

Příspěvek od Iciak »

moje skúseností s mms na pleť sú skvelé. Pleť sa vyčistila a zostala jemná, mladšia... Ako keď som používal naozaj kvalitnú švajšiarsku kozmetiku:)) Niekoľko ludí si samo všimlo zmenu a boli zvedavý ako mi to podarilo:)
Iciak
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 09. čer 2011 6:19:47

Re: AKNÉ a MMS?

Příspěvek od Iciak »

Inak Sasanka nezabúdaj prosím, že akné je prejavom vnútorného problému(nie duševného:) Mne sa akné odrážalo celkom výrazne na pľúcach. Všetko čo sa dostane von- na pokožku je dlhodobý problém s nejaký orgánom či látkovou výmenou... Kakové bôby, jujube, goji atď... superfoods su skvelá cesta:) good luck
Sandokan
Příspěvky: 13
Registrován: čtv 18. srp 2011 0:52:09

Re: AKNÉ a MMS?

Příspěvek od Sandokan »

Iciak píše:Inak Sasanka nezabúdaj prosím, že akné je prejavom vnútorného problému(nie duševného:) Mne sa akné odrážalo celkom výrazne na pľúcach. Všetko čo sa dostane von- na pokožku je dlhodobý problém s nejaký orgánom či látkovou výmenou... Kakové bôby, jujube, goji atď... superfoods su skvelá cesta:) good luck

Přesně tak, vnitřní problém... Mě se redukovalo množství akné na tváři po užívání MMS vnitřně skoro na nepostřehnutelno :)
koldun1
Příspěvky: 4
Registrován: pát 09. pro 2011 11:49:27

Re: AKNÉ a MMS?

Příspěvek od koldun1 »

a ako správne používať MMS na akné? poradíte? ;)
Tomáš Najídlo
Příspěvky: 12
Registrován: pon 11. úno 2013 18:09:55

Re: AKNÉ a MMS?

Příspěvek od Tomáš Najídlo »

motor
Příspěvky: 1
Registrován: sob 02. bře 2013 19:59:33

Re: AKNÉ a MMS?

Příspěvek od motor »

Ahoj ,trpím těžkou formou akné.Ucpávají se mi potní žlázy .
Jsou to boláky které mě přivádí k šílenství má někdo zkušenosti s MMS Díky.
Ibanez5
Příspěvky: 4
Registrován: stř 13. lis 2013 12:19:47

Re: AKNÉ a MMS?

Příspěvek od Ibanez5 »

Zdravím :D
Už 15 let trpím na akné , ( celé záda , ramena , hrudník atd , krom obličeje, tam už velice málo).
Když jsem narazil na MMS tak jsem si říkal , že do toho jdu.
Zpočátku jsem pil kapky podle protokolu 1000 , ale něják jsem to nebral pravidelně a akné se taky trochu zhoršilo , klasická reakce , že se něco děje ...
Přešel jsem na MMS ve spreji a po dvou týdnech viditelné zlepšení na zádech asi o 40% lepší a hrudník sem si vyléčil skoro úplně !!!!
Samozřejmě akné je problém uvnitř těla , takže MMS ve spreji to úplně neřeší , ale aspoň něco takového potěší.
Pozor na dávkování , nepřehánět , parkrát jsem si spáli kůži , než jsem si upravil dávkování. Kůže se spravila během dvou hodin ...
Kdyby vás to pálilo tak roztok zřeďte víc vodou!!! jo a nesprejoval jsem se každou hodinu , ale asi 4 x denně v rozmezí cca 2 hodin.
Každopádně si myslím , že pro ty co nemají akné nějak hodně rozšiřené tak by jim to mohlo dost pomoct a z psychické stránky je to hodně velká úleva ( ten kdo tím trpí určitě chápe ... ) Doporučuji skusit :D
Jo a tam kde jsem se sprejoval jsem se nemyl mýdlem jen čistou vodou, mýdla jsou taky pěkné svinstva na póry ... Ať už tekuté mýdla nebo tuhé ...
Vetinari
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 13. lis 2014 9:43:19

Re: AKNÉ a MMS?

Příspěvek od Vetinari »

Jeden z hlavních důvodů, proč jsem začala s MMS bylo akné. Po vysazení HA se mi udělalo na obličeji (v pásmu plic) takové akné, že mi po něm zůstali jizvy. Nic nezabíralo, doktoři se tím moc nezabývali - a že jsem jich objezdila - akorát ty jejich mastičky, které stejně nic neřeší anebo znovu HA. Jedině co mi pomohlo byl laser, chodím opakovaně. Ale i tak mi je jasné, že to neřeší příčinu, + jsem měla problémy s vypadáváním vlasů a takovou únavou, až mi bylo kolikrát fyzicky nevolno. Na to všechno mi mms zabralo, jen na tu pleť ne, nasadila jsem ještě spray 3x-4x denně. Už začínám 3 týden s protokolem 1000 a jsem na třech kapkách. Už jsem 3x strávila s menší "otravou" noc a den na wc a teď se cítím fajn, ale ta pleť se mi spíš zhoršuje. Já pořád doufám, že se stále ještě čistím, ten vnitřní problém ještě nebyl odstraněn a moje pleť se zlepší, ale občas mě začíná zase přepadat beznaděj. A navíc po tom sprayi se mi hrozně vysušuje pleť, kterou jinak natírám vepřovým sádlem.
Odpovědět

Zpět na „Ekzém, Alergie, Imunita, Astma, Psoriáza(Lupénka), Akné...“