Čím aktivovat MMS1 ?

Moderátor: admin

Elvis25
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 28. dub 2011 18:06:37

Čím aktivovat MMS1 ?

Příspěvek od Elvis25 »

Přeji hezký den všem.
Můj dotaz: Čím aktivovat MMS1 aby bylo co nejúčinější? Jaké mám možnosti a jaké jsou rozdíly při aktivaci různyma aktivátorama? Na internetu jsem se dočetl, že nejen kyselinou citrónovou ale také HCL.
Děkuji.
Spuk
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 28. dub 2011 18:07:12

Re: Čím aktivovat MMS1 ?

Příspěvek od Spuk »

Ahojky,
mě chemický vzorce nic neříkají, nésu chemik. Já si jen potvrdil praxi J.Humbleho že jeho MMS aktivované kys.citronovou má ty nejlepší účinky s několika možných způsobů aktivací.
Bez ohledu na rozpor v rychlosti působení sem si vyléčil zánět horních cest dýchacích bez antibiotik. Toto ověření je pro mě rozhodující. MMS funguje.
TeoTarras
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 28. dub 2011 18:08:25

Re: Čím aktivovat MMS1 ?

Příspěvek od TeoTarras »

Zdravim vás
Ono "to" funguje i bez chlordioxidu. :) a chemie mě taky nic neříká, já jen že chloritan aktivovaný kyselinou citronovou působí proti bakteriím a virům v horních cestách dýchacích lépe než chloritan aktivovaný HCl. Prostě sem zjistil že to není jedno a totéž.
Chce to furt zkoušet a učit se
Janina
Příspěvky: 1
Registrován: pát 29. dub 2011 10:55:32

Re: Čím aktivovat MMS1 ?

Příspěvek od Janina »

Dobrý den.

Používám také HCl. A zkušenost mám podobnou. S kyserlinou citronovou je to účinnější, ale také NEPŘÍJEMNĚJŠÍ. Po delší době užívání mám pro tuto aktivaci (kyselinou citrónovou) silný odpor. U aktivace HCl nic takového nepociťuji. Koupit ji múžete zde http://www.vylecse.cz/166-kyselina-chlo ... hcl-4.html mají ji balenou ve skle a ne v plastu jak u nekterých jiných rodejcu a tím padem se do ni neuvolnuji plasty
Lucka
Příspěvky: 191
Registrován: čtv 28. dub 2011 11:31:54

Re: Čím aktivovat MMS1 ?

Příspěvek od Lucka »

Dobrý deň,
aktivovanie chloritanu sodného je možné s nasledujúcimi aktivátormi:
- Kyselina citrónová (E330)
- Kyselinoa octová (CH3COOH)
- Kyselina chlorovodíková (HCl)
Honza69
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 28. dub 2011 11:43:53

Re: Čím aktivovat MMS1 ?

Příspěvek od Honza69 »

Ahojky vespolek,
při užívání mmsek se mi stalo něco podivného a byl bych rád kdyby někdo potvrdil nebo vyvrátil mé zjištění:

Před dvěma roky sem si udělal klasickým MMS aktivovaným kys.citronovou dvě očistné kůry za sebou a pak semo, tamo jen udržovací dávky jak sem si vzpoměl. Dva roky sem nevěděl co je nachlazení, rýma apod.
Při HCl terapii sem přešel na PMS (chloritan s Betainem) a vše OK. Bohužel su alergické na jedovatý plyny při svařování el. obloukem a vždy jsem z toho dostal zánět horních cest dýchacích s ATB a týdením léčením-grr.
Letos sem byl za kámošem v dílně kde se svařovalo a vůbec mě nenapadlo že mi to kdysi vadilo. Tak sem si byl jistí svojí posílenou imunitou mmskama, že sem si nepřipustil nějakou nemoc .....
Večer klasické škrábání v krku, zvýšená tvorba slin a nutkání ke kašli = začínající zánět průdušek jak sem jej znal z minulosti.
Tak sem nasadil dýchací dvoukapkový MMS aktivované HCL. Již první nádech se mi zdál ostřejší než minule ( tedy než u zdravé sliznice), více to štípalo a i v plících to bylo cítit. Nemoc si pokračovala dál-grr druhý den sem dal jedno PMS a pár dýchaček s odstupem a zase NIC! To už sem byl zralé na doktora....
Pak mě napadlo namíchat klasickou kys.citronouvou a aktivovat chloritan jako dříve. Již první nádech bylo poznat že plyn je takový jemnější a snesitelnější. Za hodinku výrazná úleva. To bylo večer. Nasadil sem tedy jedno 8 kapkový MMS dovnitř a nemoc byla na ústupu. Vše sem několikrát opakoval.
Dnes je to pátý den, nos mám čistý úplně a jen občas vykašlu pár hlenů a v podstatě méně a méně.
Jak říkal Menšík, léčená rýma týden, neléčená 7 dní :)
V podstatě jsem se ze zánětu horních cest dýchacích vyléčil bez nutnosti nasazení ATB a to považuji za nejdůležitější ;)

Co mě však překvapilo byla ta neúčinnost chloritanu aktivovaného HCl. Má s tímto někdo nějaké zkušenosti?
CoBrA
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 28. dub 2011 12:07:48

Re: Čím aktivovat MMS1 ?

Příspěvek od CoBrA »

Toto jsou velmi zajímavá zjištění. J.Humble doporučuje od začátku především kys. citronovou, ostatní kyseliny včetně HCl jen okrajově. Asi teda ví proč.
Před časem jsem asi 14 dní zápasil s jakousi průduškovo-plicní poruchou, nezabralo mi ani PMS a ani MMS1 dávkované ve větších dávkách. Byl jsem z toho dost na větvi a zklamaný. Tak jsem začal brát dávkování 3kap. MMS1 po hodině přes den a druhý den obrovská úleva a během dne návrat ke zdraví. To mě teda fakt překvapilo. Vše jsem aktivoval pomocí HCl.
Cuco
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 28. dub 2011 18:03:12

Re: Čím aktivovat MMS1 ?

Příspěvek od Cuco »

Sakra, chlapi, teď jste mě opravdu zviklali. :D
Používám už dost dlouho (ale jen občas, nepravidelně) HCL k "pitnému" roztoku. Funguje, o tom žádná. Ale jestli míň, než s kys. citronovou budu teď zkoumat i já.. ;)
Mirka
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 28. dub 2011 18:15:19

Re: Čím aktivovat MMS1 ?

Příspěvek od Mirka »

.. ja som aktivovala klasicky.. pribalenou kyselinou ctrónovou.. :)
Mirka
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 28. dub 2011 18:15:19

Re: Čím aktivovat MMS1 ?

Příspěvek od Mirka »

Raz sa mi stalo, že som si zamenila chloritan za kyselinu a zmiešala som 10 kvapiek kyselina a 50 kvapiek chloritanu. Následne som si to uvedomila až pri pití, lebo to nebolo také kyselé, vtedy som sa tak zlakla ale potom ma napadlo, že som niekde čitala, že sa to dá zneutralizovať veľkým množstvom vitamínu C a sodou bicarbonou. Nakoniec vsetko dobre dopadlo, nič sa nestalo.. ale zlakla som sa poriadne.. to len tak na okraj.
ps.neskúšajte to :D
Odpovědět

Zpět na „MMS1 - Chloritan sodný“