Zkušenost s užívváním MMS při rakovině?

Moderátor: admin

Lenka81
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 28. dub 2011 12:04:15

Zkušenost s užívváním MMS při rakovině?

Příspěvek od Lenka81 »

MÁ PROSÍM NĚKDO ZKUŠENOST S POUŽITÍM MMS PŘI RAKOVINĚ. PŘÍPADNĚ JAK JSTE MMS DÁVKOVALI A JAKÉ TO MĚLO VÝSLEDKY. PŘEDEM DĚKUJI ZA KAŽDOU INFORMACI.
Kacenka
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 28. dub 2011 12:05:30

Re: Zkušenost s užívváním MMS při rakovině?

Příspěvek od Kacenka »

Jsme v užívání MMS teké začátečníci, ale už jakési výsledky pozorujeme. Řešíme manželův mnohočený myelom. Po roce léčby ozařování + chemoterapie a náslená transplantace kmenových buněk byl výsledk dost hrozivý. Nádor živý a větší než na začátku a s dost alarmujícím dovětkem "s tak odolnou formou jsme se nesetkali" a ještě hůř "ani odborné světové fórum tak houževnatou formu nezaznamenalo". Pak jsem se od jednoho lékaře dozvěděla o MMS. Manžel užívá MMS1 cca 6 týdnů, současně chodí stále na chemoterapii, po které za celou dobu nezaznamenal pozitivní vývoj. Po cca šesti týdnech MMS1 sice nemáme výsledky PET ani MR, ale bolesti začaly ustupovat. Před MMS nevydržel bez orálních analgetik 6 hodin s tím, že má ale nalepenou náplast s analgetiky v místě nádoru. Po měsíci MMS1 vydržel 15 hodin bez orálních analgetik s tím, že si náplast zapoměl vyměnit a měl ji o jeden den dýl. Mimo to užívá Mumio Asil, konopné kapky a drží dietu - žádné potraviny živočišného původu. Povoleno jen máslo sádlo a čistý špek. MMS1 dávkujeme pozvolna. Pohybujeme se v rozmezí 1-4 kapky 10x denně co hodinu. V den chemoterapie nic. V chemoterapii má 14 dnů pauzu, tak v tomto období dávky zvyšujeme pomalu až na 4 kapky. Lékař, který mi MMS doporučil dává stále 2 kapky MMS i v den chemoterapie.
milos
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 19. kvě 2011 21:12:22

Re: Zkušenost s užívváním MMS při rakovině?

Příspěvek od milos »

Aj ja mam s uzivanim MMS1 aj MMS2 velmi dobre a kladne skusenosti. Otcovi 75r. bola diagnostikovana rakovina hrubeho creva s metastazovanim do pecene.Bolo potvrdene aj okultne krvacanie v stolici. Po prediskutovani s mojim znamym sme zacali okamzite uzivat protokol MMS. Zacali sme s 1 aktivovanou kv.MMS1 kazdu druhu hodinu. Medzitym uzival MMS2 vo forme kapsul velkosti "0". Tak to doporucuje Jim Humble vo svojej knihe "Zasady pouzivani MMS". Kazdy den sme isli hore o jednu kvapku.Postali sme a pokracujeme na 3 kvapkach kazdu druhu hodinu, medzitym MMS2 v spomenutych kapsulach. Otec bol objednany na kolonoskopiu o 14 dni, ale my sme tu kolonoskopiu odlozili o dalsich 14 dni, takze uzival 3 tyzdne MMS ako som uz spominal. Samozrejme ziadne alkalicke potraviny,ziadny chlieb, cukor a sladkosti, kravske mlieko , zemiaky, jednoducho treba dodrzovat bezsacharidovu dietu.Este k tomu zacal pit cerstve kozie mlieko aj ho stale pije...Toto vsetko zacalo 16.3.2011. Po piatom dni uzivania zacala byt stolica formovana, krasnej hnedej farby, co bol predpoklad uspesnych a slubnych zaciatkov liecby. Na kolonoskopii lekar vobec nic nenasiel, a to ju robil pomaly a pedantne.Vracal sa na tie iste miesta viac krat.Znama sestra u lekara mi povedala,ze sa nemusime obavat,ze je to ciste a nic tam nie je,akurat hemoroidy nasiel v konecniku. Otca aj taj poslal na kontrolne Usg brucha, aby sa potvrdilo jeho vysetrenie bez nalezu..Otca robila primarka z radiologie a tiez tam nic nenasla..Ale napriek tomu ho este raz objednala dalsej radiologicke, no aj ta potvrdila predchadzajuce vysledky. Otec ale dodnes berie MMS1 aj MMS2 sice v mensich udrziavacich davkach, lebo v jeho veku uz organizmus nevytvara tolko obrannych latok ako by mal. MMS prakticky pracuje za jeho znizenu imunitu a likviduje vsetky virusy a bakterie, ktore neustale utocia nan nas organizmus.
Takze ak niekto ma nejaky problem s rakovinou, nech okamzite siahne po MMS a zacne hned postupne takto zvysovat imunitu a likvidovat vsetko co do nasho organizmu nepatri.
Rad poradim, ak niekto potrebuje pomoct a usmernit. Myslim,ze je to urcite lepsie riesenie ako chemoterapie a ozarovania, pri ktorych Vam nicia chore ale zaroven aj zdrave bunky a clovek nevladze existovat, nie este nieco robit..
lenka24
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 16. čer 2011 10:52:13

Re: Zkušenost s užívváním MMS při rakovině?

Příspěvek od lenka24 »

dobrý den,chtěla bych požádat o více informací s užíváním mms,zda to opravdu nemá vedlejší účinky třeba s užíváním léků, vaše zkušenosti apod.
moc děkuji
Andrea
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 23. čer 2011 16:53:21

Re: Zkušenost s užívváním MMS při rakovině?

Příspěvek od Andrea »

Lenka81 píše:MÁ PROSÍM NĚKDO ZKUŠENOST S POUŽITÍM MMS PŘI RAKOVINĚ. PŘÍPADNĚ JAK JSTE MMS DÁVKOVALI A JAKÉ TO MĚLO VÝSLEDKY. PŘEDEM DĚKUJI ZA KAŽDOU INFORMACI.

ahoj to by som aj ja chcela vediet, ako sa to vyuziva pri rakovine, kolko a ake davky presne , presnejsie kde sa da zohnat kniha jim humble dakujem
Sandokan
Příspěvky: 13
Registrován: čtv 18. srp 2011 0:52:09

Re: Zkušenost s užívváním MMS při rakovině?

Příspěvek od Sandokan »

Andrea píše:ahoj to by som aj ja chcela vediet, ako sa to vyuziva pri rakovine, kolko a ake davky presne , presnejsie kde sa da zohnat kniha jim humble dakujem

Shodou okolností jsem se podíval na dokument, kdy se ptali Humbla na všechno možné:
http://www.youtube.com/user/Gossscha1#p ... wVGC4RxpY8

Humble píše, že MMS někdy nepomáhá při pomalém postupu rakoviny a v tom případě přidává jakési indiánské bylinky. Opravdu by mě zajímalo, co jsou zač...

Je pravdou, že co jsem slyšel, tak MMS1 s rakovinou jak kdy, stoprocentní úspěch nikdo nezaručí... Otázkou je proč. Víte někdo?

Ze začátku Humble povídal, že MMS1 zvládne všechny ruhy rakoviny... Že by se něco od té doby změnilo?
mimi
Příspěvky: 2
Registrován: ned 02. říj 2011 11:28:13

Re: Zkušenosbžívváním MMS při rakovině?

Příspěvek od mimi »

Ahoj moj priatel ma ten istý problem..az na to ze uz mal aj napadnute ladviny...ma na oboch vývody...ak mi mozte
niekto pomoct prosim poradte ci moze zacat s touto liecbou...prosim
mimi
Příspěvky: 2
Registrován: ned 02. říj 2011 11:28:13

Re: Zkušenost s užívváním MMS při rakovině?

Příspěvek od mimi »

Ahoj moj priatel ma ten istý problem..az na to ze uz mal aj napadnute ladviny...ma na oboch vývody...ak mi mozte
niekto pomoct prosim poradte ci moze zacat s touto liecbou...prosim
Hanka
Příspěvky: 4
Registrován: pát 25. lis 2011 14:47:23

Re: Zkušenost s užívváním MMS při rakovině?

Příspěvek od Hanka »

mimi píše:Ahoj moj priatel ma ten istý problem..az na to ze uz mal aj napadnute ladviny...ma na oboch vývody...ak mi mozte
niekto pomoct prosim poradte ci moze zacat s touto liecbou...prosim



Můj tatínek má také zasažené ledviny, potřeboala bych vědět, jestli může tyto kapky užívat. prosím moc o odpověď Díky
Hanka
Příspěvky: 4
Registrován: pát 25. lis 2011 14:47:23

Re: Zkušenost s užívváním MMS při rakovině?

Příspěvek od Hanka »

Dobrý den,
můžete mi poradit jestli může pacient se zasaženými ledvinami užívat MMS?
Odpovědět

Zpět na „Rakovina“