Osobné skúsenosti s MMS?

Zkušenosti uživatelů s MMS, Rady uživatelů

Moderátor: admin

Odpovědět
Slamka
Příspěvky: 2
Registrován: pát 29. dub 2011 8:46:23

Osobné skúsenosti s MMS?

Příspěvek od Slamka »

Pekné dobré ráno všetkým,
rada by som vedela, či má niekto konkrétne osobné skúsenosti s MMS kvapkami a keď, tak aké ?
Poprosím VLASTNE skusenosti, nie opisy udajov z internetu. Zaujímajú ma prípadné doporučenia alebo zamietnutia uzívania z vášho pohľadu, pretože niesom ešte celkom rozhodnutá či nasadiť MMSaj keď mám dosť vážne zdravotné problémy atiež už som vyskúšala všeličo.

Ďakujem za odpovede.
Marlenka1
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 28. dub 2011 18:04:36

Re: Osobné skúsenosti s MMS?

Příspěvek od Marlenka1 »

Dobrý den.
Po velmi dlouhém období zdravotních potíží, jež nemá cenu ani jmenovat, mé tělo natolik zesláblo, že začlo podléhat nějaké infekci /dosud nikdo neví o co jde, dle příznaků snad Borelióza, v krvi je ale neprůkazná, ale to ona občas bývá/. Po minimální zátěži 40 horečky, mezi tím zvýš. teploty, slabost, únava, bolesti jako při chřipce. Stav se ale dále začal prohlubovat tak, že jsem byla tak unavená, že jsem prospala i 2 dny a měla jsem velmi silné bolesti. Prošla jsem opakovanou a velmi intenzivní léčbou antibiotiky. Užívala jsem speciální výživu. Zkoušela jsem různé alternativy: bylinky, masáže, zábaly... nefungovalo nic. Nakonec jsem se pustila do vyhledávání informací o MMS z různých zdrojů. Brala jsem v potaz i informace objevitele i informace odpůrců. Hlavně mě ale zajímaly zkušenosti uživatelů. Plácat teorii dokáže ledaskdo. Právě na základě diskuzí uživatelů jsem se rozhodla, že do toho půjdu. Nejsem člověk co podléhá placebu. Moje zkušenost je spíše opačná, spousty věcí na mě nefungují, protože jsem účinku otevřená, nečekám nic konkrétního. Než jsem začla s užíváním, brala jsem už nedovolené dávky opiátových preparátů a přesto jsem trpěla bolestmi. S dávkováním jsem začla samozřejmě rozumně od 1 kapky. Po pouhých dvou dnech, kdy jsem skončila na 8 kapkách /podáno celkem jen 8x/. Jsem brala nejnižží dávku léku a byla jsem bez bolesti. Kdo osobně zažil velké a několik měsíců trvalé bolesti, jen ten pochopí, že je to vlastně zázrak a neskutečná fyzická i psychická úleva. Dále ho beru, jen to užívání poněkud flákám. Taky musím občas do práce a tam je užítí problematičtější. Brala jsem v týdnu i jednorázově velkou dávku, prvně 12 kapek, další dny vždy o 1 navíc. Žádné zažívací potíže nemám, ale to přisuzuji průběžné péči o své tělo. Mám udělané i kontrolní odběry krevního obrazu a základní biochemii. Žádná destrukce organizmu se nekoná, ani žádné poleptání, ani nic jiného škodlivého. Mne to zkrátka pomohlo.
Případným uživatelům jen vzkazuji: prosím používejte rozum!!! Zjistěte si všechny dostupné informace a užívejte tento preparát s velkou rozvahou. Dočetla jsem se o klukovi, co zvyšoval dávky až do akutního selhání ledvin. Připomínka pro odpůrce. Poznala jsem dívku, vegetariánku, tzv. přírodního člověka, jež dávala přednost alternativě, ta užívala byliny tak "inteligentně", že skončila na dialýze s akutním selháním ledvin! Takže můj závěr: MMS je alternativa stejně jako cokoliv jiného. Užití je třeba zvážit zda vůbec a pokud ano, pak kdy a kolik.
KYKLOP
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 28. dub 2011 11:42:43

Re: Osobné skúsenosti s MMS?

Příspěvek od KYKLOP »

MMS jsem bral preventivně, ale to člověk nepozná zdali mu to pomohlo, dostal jsem se až na deset kapek třikrát denně, pak mě už bylo zle. Nemíchal bych to s koloidním stříbrem.
Když je problém dávám stříbro, vynikající je i na inhalace s solí a draslíkem, když nepomůže tak MMS, k doktorům nechodím už minimálně pátý rok.
Iva16
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 28. dub 2011 11:35:48

Re: Osobné skúsenosti s MMS?

Příspěvek od Iva16 »

Zdravim,
mě by hlavně zajímalo, jestli se to bere až při vzniku nějakých potíží, nebo jestli se to dá brát třeba i preventivně v menších dávkách.. nevíte někdo? popř. při jakých potížích to vlastně pomáhá?
Franta78
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 28. dub 2011 18:22:56

Re: Osobné skúsenosti s MMS?

Příspěvek od Franta78 »

Ahoj
pokud já vím, tak se to dá brát i preventivně a podle návodu asi 2x týdně 6 kapek aktivátoru + 30kapek citr. kyseliny.
Autor udává že je téměř na všechny nemoci, prý i na rakovinu, já mám zatím pozitivní zkušenost s chřipkou, zánětem dásní a teď řeším herpes. Zatím všechno úspěšně. ;)
Lenka81
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 28. dub 2011 12:04:15

Re: Osobné skúsenosti s MMS?

Příspěvek od Lenka81 »

Taky jsem dost dlouho váhala, než jsem požila. Ale s chřipkou to zatočilo okamžitě! :)
Slamka
Příspěvky: 2
Registrován: pát 29. dub 2011 8:46:23

Re: Osobné skúsenosti s MMS?

Příspěvek od Slamka »

Dobrý deň,
ďakujem za vaše odpovede, myslím, že si MMS zaobstarám a vyskúšam. Neviete mi ale niekdo poradiť kde ho môžem zohnať???
Igorko
Příspěvky: 1
Registrován: sob 30. dub 2011 19:58:31

Re: Osobné skúsenosti s MMS?

Příspěvek od Igorko »

Zdraví ve spolek,
po pročítání fóra o MMS jsem se rozhodl ho také zkusit, ale už po dvou kapkách se dostavil průjem a po noci strávené na záchodě (s malými přestávkami ;) ) jsem raději vysadil (a vzal si endiaron), protože druhý den jsem cítil i ledviny, dnes je to už druhý den, ledviny i střeva v pohodě, jen když jsem zvedal pytel s cementem, tak jsem ledviny trochu cítil. Je možný že jsem takhle zaneřáděný??? Přemýšlel jsem, že bych až se to srovná zkusil zase od jedné kapky, ale třeba zvyšovat ne po dni, ale po dvou nebo třech dnech... nebo máte nějaké jiné doporučení???
smejo
Příspěvky: 2
Registrován: pát 06. kvě 2011 9:43:38

Re: Osobné skúsenosti s MMS?

Příspěvek od smejo »

Ahoj Marlenka,

volám sa Peťo a mám osobné skúsenosti pri používaní mms. Mal som problém z chlamídiami a streptokokmy a pomocou mms som sa ich ja a moja žena zbavil. Cítim sa podstatne lepšie tiež som neveril, že by to malo taký účinok ale počul a čítal som o tom samé pozitívne veci od ľudí ktorý tým osobne prešli tak som sa na to aj z manželkou dal. Už som to odporučil aj známym čo majú tiež zdravotné problémy a účinky sú podobné aj na iné choroby. Odporúčam dať si kúru mms a potom nasadiť výživový doplnok chlorellu nič lepšie neni P :D
smejo
Příspěvky: 2
Registrován: pát 06. kvě 2011 9:43:38

Re: Osobné skúsenosti s MMS?

Příspěvek od smejo »

ahoj Igorko,

asi si fakt dosť zanesený treba sa odkysliť a odmerať PH organizmu. Začni používať chlorellu a na mms nezanevri len si dávaj menej
P.
Odpovědět

Zpět na „Zkušenosti uživatelů s MMS“