Osobné skúsenosti s MMS?

Zkušenosti uživatelů s MMS, Rady uživatelů

Moderátor: admin

Odpovědět
Láďa666
Příspěvky: 6
Registrován: stř 13. bře 2013 8:17:08

Re: Osobné skúsenosti s MMS?

Příspěvek od Láďa666 »

Dobrý večer.MMS i aktivátor mám namíchaný dle instrukcí.Začal jsem první týden 8x1,druhý týden 8x2,třetí týden 8x3 a končí čtvrtý týden a žádná zde popisovaná dramata se nedějí.Jediná drobnost-mám 3,1% Hcl.Je toto onen problém?Nebo se má dodržovat nějaký speciální jídelní režim-jíst před nebo po užití?Kapky 3+3 ve 100ml vody to je snad taky dobře.Před používáním MMS jsem prováděl očistu střev a játry.Je možné že průjem nebo jiný projev detoxikace se teprve dostaví?Kafe nepiju,během dne popíjím čaje a vodu s citronem.Poradí mi někdo?
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: Osobné skúsenosti s MMS?

Příspěvek od Batles »

Láďa666 píše:Dobrý večer.MMS i aktivátor mám namíchaný dle instrukcí.Začal jsem první týden 8x1,druhý týden 8x2,třetí týden 8x3 a končí čtvrtý týden a žádná zde popisovaná dramata se nedějí. Tak to buďte jen rád :D Jediná drobnost-mám 3,1% Hcl.Je toto onen problém?Tato kyselina je slabá. Vytvoříte tím podstatně méně chlordioxidu. Měřením jsem zjistil, že je potřeba 6-7% HCL lékařského ředění, aby to odpovídalo síle padesátiprocentní kyselině citronové Nebo se má dodržovat nějaký speciální jídelní režim-jíst před nebo po užití? Ne, neexistuje. Pouze 30minut po dávce je možno se najíst, jinak CLO2 zničí vše špatné v potravě a do organismu se tak dostatne minimum. Kapky 3+3 ve 100ml vody to je snad taky dobře.Ano, to je standartní dávka. Ovšem vy máte opravdu slabší aktivační kyselinu. Odhadl bych, že místo 35 ppm CLO2 užíváte necelých 20 ppm. To by mohl být důvod, že nevnímáte žádné silnější nepříjemné pocity.Před používáním MMS jsem prováděl očistu střev a játry.Tímhle způsobem jste jistě velmi ulevil střevnímu traktu i játrům od mnoha parazitálních a patogeních zátěží.Je možné že průjem nebo jiný projev detoxikace se teprve dostaví?Kafe nepiju,během dne popíjím čaje Na čaje pozor, černý i zelený slušně likvidují CLO2, protože obsahují slušnou dávku antioxidantů :!: a vodu s citronem.Voda s citronem je naprosto v pořádku.Poradí mi někdo?

Jelikož netuším, co vás trápí, co tím chcete dát dopořádku, tak nějaké upřesňující dávkování si netrofám říct. To bych vás napřed musel proměřit na Oberonu Titanium PC.....
Batles :D
renata444
Příspěvky: 4
Registrován: sob 13. dub 2013 7:15:18

Re: Osobné skúsenosti s MMS?

Příspěvek od renata444 »

Ahojte.Nemám skúsenosti s MMS-1.Mám problém,našli mi na pečeni neaké tumory a chcem sa toho zbavyť ako treba užívať tieto kvapky? Vie mi niekto z Vás poradiť? Ďakujem.
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: Osobné skúsenosti s MMS?

Příspěvek od Batles »

Ve tvém případě bych opravdu nasadil MMS1 (CDS (ultračisté MMS1) je samozřejmě vhodnější).
Začít pomalu, max. 1 kapku každou hodinu 8x denně, po dvou dnech pokud nebudou problémy zvýšit na 2 kapky a brát aspoň 3 dny. Pokud bude vše v pořádku (žádné projevy oxidačního stresu), zvýšit na 3kapky MMS1 a zůstat na tom potřebnou dobu.....Standartně 3 týdny. Pokud se objeví kdykoli během kůry nějaké nepříjemné projevy, je třeba ihned snížit počet kapek na dávku a až se stav upraví (třeba po dvou dnech), tak zase navýšit na předchozí počet kapek v dávce.
Problém je ale trošku v tom, že nevíme, jakého původu jsou ty cysty v játrech. Můžou to být i cysty parazitálního původu a to se dá přesně zjistit měřením na přístroji FscanCompact. Podle výsledků se dá určit správné dávkování, protože samotné MMS/CDS nemusí stačit na likvidaci cyst.
Batles :D
Láďa666
Příspěvky: 6
Registrován: stř 13. bře 2013 8:17:08

Re: Osobné skúsenosti s MMS?

Příspěvek od Láďa666 »

Trápí mě bolesti loktů(cca 3x týdně mě to probudí) a vržou kolena.Je vhodné pro urychlení pít 10 dávek denně,případně dávku navýšit na 4+4/hodinu?Dvě hodiny po ukončení mám doplnit nějaké vitamíny?Vitamín C,Spirulinu,vápník?Jablka se můžou jíst mezi jednotlivými hodinami?Na fóru jsem četl že si někteří před dávkou dají kousek čokolády kvůli chuti roztoku-je to v pořádku?Stačí mi tyto vědomosti a užívání ke zlepšení zdravotního stavu nebo doporučujete zakoupit knihu?Je dávkování opravdu tak odlišné při různých problémech?Četl jsem na fóru i o MMS2 a CDS.Má to pro mě momentálně význam a doporučujete mi nějaké vzájemné kombinace?Jak se jmenují,,papírky,, potřebné ke kontrole CDS?Děkuji za odpověď
veronikavb
Příspěvky: 1
Registrován: pon 15. dub 2013 7:40:21

Re: Osobné skúsenosti s MMS?

Příspěvek od veronikavb »

Dobrý deň včera som prvýkrát skúšala kvalky. Len mam 2 otazky
Urobila som roztok kys citronovej podla navodu ale ako zistim ze je ozaj 10%? lebo ak je trosku menej %-ná neublizim si? Dala som 1 skoro celú lyžicu kys. citronovej a 9 plných lyžíc vody.
A druha otazka ak nahodou dam aktivatora napr 6kvapiek miesto 5 lebo sa mi "rozbehlo" kvapkadlo, vadi to zmeni to nejak posobenie? čite bude 1MMS na 6kv aktivátora.
Dakujem
Mildoss
Příspěvky: 4
Registrován: sob 27. dub 2013 0:11:19

Re: Osobné skúsenosti s MMS?

Příspěvek od Mildoss »

Dobrý den
MMS beru už třetí týden a musím potvrdit že mě hodně pomohl, měl jsem problémy s chřipkou, kašel a zahlenění krku. Začínal jsem po třech kapkách a dnes beru osm každou hodinu aktivovaných 10 procentní kyselinou citronovou, denně 6krát. Občas si vezmu i tobolku velikosti 0 s MMS2. Veškeré problémy vymizeli, organismus se čistí. Zpočátku byl průjem, ale čistící bez křečí v břiše. Teď bez průjmů a cítím se skvěle, řekl bych že mám více energie a elánu. MMS mě vůbec nevadí občas si čichnu a čistím tak průdušky, pachuť mě nevadí a po MMS2 to říhnutí chloru taky ne. Celou dobu si roztokem čistím zuby, už zubní pastu nepoužívám, žádný kaz a zuby jsou bělejší a dásně krásně zdravé. Co jsem ještě vypozoroval a je to jen moje domněnka, že nezdravé potraviny jako uzeniny a jiné chemické sloučeniny v potravinách, které jsou nahnány rychlosolí a chemií v podobě éček, tak MMS neutralizuje a projdou tělem dostatečně rychle aby se nežádoucí látky v těle nezdržovali. Prostě je MMS vyčistí. Taky jsem vyzkoušel koupel a mohu jen doporučit, občas se mě dělají šupinky v uchu a kolem nosu, obočí je taky zasaženo, je to nepříjemné to loupat pinzetou a pak jsou jen rudé skvrny, po koupelích a občasném potírání je na ústupu. Uvidíme po čase. Vše jsem nakoupil v Fichemě Brno, mají tam vše potřebné a rozumné ceny. Přesvědčil jsem se sám na sobě s užíváním MMS a MMS2 a vše pozitivní, žádné negativum. Jsem dárce krve a po užívání MMS a následném odběru výsledky velmi dobré, jedni z nejlepších v historii odběrů. Takže hurá na další dávku a pevné zdraví a mnoho let života.
podnic
Příspěvky: 7
Registrován: ned 05. kvě 2013 10:48:42

Re: Osobné skúsenosti s MMS?

Příspěvek od podnic »

Mé zkušenosti, po dvou koupelích a jedné dávce udělám dřep! Což jsem před tím vůbec neudělal k vůli bolestem v kolenou. Jeden den jsem sázel brambory a vůbec jsem si nemohl dřepnout moji synové se mě smáli a provokativně mě říkali udělej dřep , já abych se nezesměšnil jsem to zkusil a přesto neudělal. To jsem byl po jedný koupeli , hned jak jsme přišli domů jsem se vykoupal v 80 kapkách mms a začal očistu 12kapek do půl l láhve a popíjel po hodině 4 hodiny další jsem vypil na jednou a šel jsem si lehnout!
Druhý den mě bylo něco divného při vstaní z postele jsem už nezkučel , normálně jsem se rozešel, do auta jsem nalezl normálně do schodů - ze schodů jsem neměl potíže bolesti a to jsem si uvědomil až průběhu dne , když jsem se pro něco sehnul - žádná bolest , tak jsem udělal dřep také nic . Radoval jsem se jak malej kluk všem doma jsem to ukazoval . Bolest v kolenou mě trápila víc jak rok a nyní je skoro vše pryč!
To je můj příběh s koleny.
Nyní se léčím na vysoký tlak zatím nic moc poněvač se mě zvýšil na 220/130 zatím beru mms jednou večer než se mi trochu zlepší a beru rybí tuk s vitamíny
Vladimira
Příspěvky: 1
Registrován: ned 19. kvě 2013 13:57:28

Re: Osobné skúsenosti s MMS?

Příspěvek od Vladimira »

Dobrý den jmenuji se vladka a před třemi týdny moji 65 lete ma mince byla diagnostikována rakovina slinivky břišní 4,5 cm a metastazy na játrech . Dozvěděla jsem se o léčbě mms a mms2 . Toto pondělí 13.5. 2013 jsme to máme nasadily . Stále moc nechápete dávkování a zatím jsem od nikoho neslysela zkušenosti s touto léčbou . Prosím kdyby jen trochu podobnou zkušenost s touto diagnózu měl buďte tak hodni a ozvěte se mi prosím můj mail je vladka@ sante-sro.cz
Rufr
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 23. kvě 2013 12:50:18

Re: Osobné skúsenosti s MMS?

Příspěvek od Rufr »

Zdravím, má někdo z vás zkušenosti s léčbou zubů pomocí MMS? Bude mi stačit objednání tohoto přípravku, a potom postupovat podle návodu, který je uveden zde? Děkuji moc za odpověď!
Odpovědět

Zpět na „Zkušenosti uživatelů s MMS“