CDS

Moderátor: admin

mozisova.anna
Příspěvky: 1
Registrován: pát 01. srp 2014 19:44:40

CDS

Příspěvek od mozisova.anna »

Dobrý večer,prosím vás má někdo zkušenosti s CDS? Jsem z Přerova a nedokážu to vyrobit a oni to prodávají strašně draze. Byla bych vděčná.Myslíte, že by CDS mohli udělat v lékárně? Děkuji za odpověd.
Peťulka
Příspěvky: 23
Registrován: úte 14. črc 2015 10:54:40

Re: CDS

Příspěvek od Peťulka »

Dobrý den, CDS vám určitě v lékarně nikdo nevyrobí. Já doporučuji koupit si přímo udělané CDS. Pokud s výrobou CDS nemáte zkušenosti, tak bych to nedoporučovala. Já nakupuji pouze u jedného internetového prodejce, kde mám vyzkoušené že nabízejí opravdu kvalitní produkty. Jak CDS2 tak i MMS a jiné výrobky. Můžete se mrknout www.vylecse.cz . Zkoušela jsem objednat i jinde ale podle mně je kvalita nejlepší zrovna tady.
lukynn
Příspěvky: 7
Registrován: úte 04. srp 2015 12:54:06

Re: CDS

Příspěvek od lukynn »

Jsem uplný začátečník který se něco málo přečetl a chtěl by to vyzkoušet. Mám problémy s očima , kůží, ale i štítná zláza, třepí se mi nechty atd.... jak bych měl začít? Asi koupit CDS2 , že ? :D :D :D Takže otázka je soustředit se na jeden problém , nebo se dá řešit vše najednou? Jak , kolik a co koupit ? Poradí mi někdo?
as456
Příspěvky: 2
Registrován: stř 05. srp 2015 14:10:54

Re: CDS

Příspěvek od as456 »

Ahoj všem, i ke mě se dostala informace o CDS. Jsem nadšený posluchač, leč zkušenosti žádné nemám. Tady jsem to trochec pročetl, ale chci vědět víc a víc. Mám docela vážnou nemoc tak bych to chtěl pořešit. Dotaz zní kde koupit CDS?
čika
Příspěvky: 72
Registrován: úte 14. črc 2015 10:52:01

Re: CDS

Příspěvek od čika »

as456 píše:Ahoj všem, i ke mě se dostala informace o CDS. Jsem nadšený posluchač, leč zkušenosti žádné nemám. Tady jsem to trochec pročetl, ale chci vědět víc a víc. Mám docela vážnou nemoc tak bych to chtěl pořešit. Dotaz zní kde koupit CDS?

Jednoduchá otázka a na ni jednoduchá odpověď :D Třeba tady ..www.vylecse.cz/
čika
Příspěvky: 72
Registrován: úte 14. črc 2015 10:52:01

Re: CDS

Příspěvek od čika »

lukynn píše:Jsem uplný začátečník který se něco málo přečetl a chtěl by to vyzkoušet. Mám problémy s očima , kůží, ale i štítná zláza, třepí se mi nechty atd.... jak bych měl začít? Asi koupit CDS2 , že ? :D :D :D Takže otázka je soustředit se na jeden problém , nebo se dá řešit vše najednou? Jak , kolik a co koupit ? Poradí mi někdo?



Začala bych tím, že bych pila 50 ppm CDS2 1-2 dcl 5-8 x denně. Dávky pomalu zvyšovat od 50-200 ppm. To je na tu žlázu . K tomu bych na kůži stříkala CDS2 o síle 2000 ppm a můžeš přidat i DMSO. ( Chtělo by vědět co konkrétně máš s kůží) . A také co konkrétně máš s očima ? Do očí kapky se vytvoří takto:
Potřebujeme lékárenskou destilovanou vodu, CDS2 koncentrát, DMSO koncentrát, skleněnou flaštičku s kapátkem. CDS2 zředíme na cca 50ppm pomocí lékárenské destilované vody a přidáme DMSO. Na každých 10 ml zředěného CDS2 přidáme 1 kapku DMSO. Takto připravenou směs kapeme do oka. Nejdříve jen pár kapek a počkáme na reakci. Pokud by to moc pálilo vypláchneme vodou. Pokud to nic nedělá můžeme dát kapek více. Může to vyvolat nepříjemný pocit nebo to trochu štípat ,ale né déle jak 5 minut .
Dále můžeme oko potírat i z venku a to 1-3000ppm CDS2 + DMSO – nesmí přijít přímo do oka !!
lukynn
Příspěvky: 7
Registrován: úte 04. srp 2015 12:54:06

Re: CDS

Příspěvek od lukynn »

čika píše:
lukynn píše:Jsem uplný začátečník který se něco málo přečetl a chtěl by to vyzkoušet. Mám problémy s očima , kůží, ale i štítná zláza, třepí se mi nehty atd.... jak bych měl začít? Asi koupit CDS2 , že ? :D :D :D Takže otázka je soustředit se na jeden problém , nebo se dá řešit vše najednou? Jak , kolik a co koupit ? Poradí mi někdo?



Začala bych tím, že bych pila 50 ppm CDS2 1-2 dcl 5-8 x denně. Dávky pomalu zvyšovat od 50-200 ppm. To je na tu žlázu . K tomu bych na kůži stříkala CDS2 o síle 2000 ppm a můžeš přidat i DMSO. ( Chtělo by vědět co konkrétně máš s kůží) . A také co konkrétně máš s očima ? Do očí kapky se vytvoří takto:
Potřebujeme lékárenskou destilovanou vodu, CDS2 koncentrát, DMSO koncentrát, skleněnou flaštičku s kapátkem. CDS2 zředíme na cca 50ppm pomocí lékárenské destilované vody a přidáme DMSO. Na každých 10 ml zředěného CDS2 přidáme 1 kapku DMSO. Takto připravenou směs kapeme do oka. Nejdříve jen pár kapek a počkáme na reakci. Pokud by to moc pálilo vypláchneme vodou. Pokud to nic nedělá můžeme dát kapek více. Může to vyvolat nepříjemný pocit nebo to trochu štípat ,ale né déle jak 5 minut .
Dále můžeme oko potírat i z venku a to 1-3000ppm CDS2 + DMSO – nesmí přijít přímo do oka !!


Zdravím, tak jsem poslechl vaše rady a ejhle výsledky se pomalu a jistě dostavují. Sice ještě ta štítná žláza není uplně v pořádku, ale kůže, nehty a vlasy super stav. Oči se výrazně zlepšily a tak moc děkuji za radu :)
alexx
Příspěvky: 8
Registrován: stř 05. srp 2015 14:03:27

Re: CDS

Příspěvek od alexx »

Prosím vás když jsem si koupil CDS2 a za 2 měsíce se v něm udělal kal nebo co. Něco v něm plave, můžu ho ještě používat? :D
čika
Příspěvky: 72
Registrován: úte 14. črc 2015 10:52:01

Re: CDS

Příspěvek od čika »

alexx píše:Prosím vás když jsem si koupil CDS2 a za 2 měsíce se v něm udělal kal nebo co. Něco v něm plave, můžu ho ještě používat? :D


V CDS2 by neměl být žádný kal ani jiné viditelné částečky. Co se týká chloritanu sodného tak tam se občas ( dle zkušeností ) ukážou. Někdo to ještě použije do koupele MMS, nebo výroby CDS2. Na pití jako MMS se to moc nedoporučuje. Je to způsobeno převážně špatným skladováním. :roll:
rapidos
Příspěvky: 1
Registrován: stř 05. srp 2015 14:04:45

Re: CDS - půst

Příspěvek od rapidos »

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat zda tady má někdo zkušenosti a s půstem. V období půstu by se měla pít jen čistá voda. Půst plánuji tak na 7-11 dní. Už jsem si 7 denníma půstama prošel. Chtěl bych ale zkusit malé dávky CDS2 jen nevím zda je to dobrý nápad ? Prosím poraďte :D
Odpovědět

Zpět na „CDS2“