Zkušenosti s mms pro psa

Moderátor: admin

Odpovědět
ReziKm
Příspěvky: 1
Registrován: pon 07. říj 2013 13:47:59

Zkušenosti s mms pro psa

Příspěvek od ReziKm »

Dobrý den.

Sama jsem úplný začátečník, na sobě se mms teprve chystám vyzkoušet, ale slyšela jsem o pozitivních účincích u rakoviny a chronického zánětu děložního čípku. Chtěla jsem se zeptat na radu ohledně užití mms u psa. Jde o francouzského buldočka, kterého jsme vzali od lidí, kteří se o něj velmi špatně starali. Ten pes je bohužel nakažený chronickou formou červeného svrabu - neměl by být prý nakažlivý, ale v sobě to stále má. Je už několikrát přeléčená, stálo to spoustu tisíc, vždy se to na nějakou dobu uklidní a momentálně se zase šíleně drbe a je vidět, že se trápí a vidina hledání další lékařské péče a dalších vynaložených tisíc s nejistým účinkem je dost náročná. Myslíte, že by mms zabrala i na tento problém? A jaké je u zvířat dávkování? Na kilogramy?

Děkuji moc. Tereza
margaretka
Příspěvky: 10
Registrován: úte 14. črc 2015 10:41:00

Re: Zkušenosti s mms pro psa

Příspěvek od margaretka »

Určitě bych vyzkoušela koupele ( pokud to jde) . MMS. Dávkování je podle váhy psa. Předpokládejme že váš pes váží 20 kg. Dala bych do vaničky 10x10 aktivovaných kapek MMS a pejska bych v tom koupala. Pokud není možnost koupelí tak bych dělala postřiky CDS2 neředěným 2000 ppm + bych vtírala DMSO. Do vody na pití bych mu dávala CDS2 ( 2000 ppm) dávkování 1-3 kapky na 12 kilo váhy.
kubi33
Příspěvky: 11
Registrován: úte 14. črc 2015 10:47:27

Re: Zkušenosti s mms pro psa

Příspěvek od kubi33 »

Prosím nevíte jak bych mohl dávkovat MMS poprípadě něco jiného u psa, který se porval s jiným psem a rány se mu nechtějí hojit? Má prokouskou nohu.Roztrženou kůži v oblasti zad a krku.A natrhlé ucho. A spoudtu malých trhanců . Byl jsem u veterináře, který ho ošetřil, ale nějak se to nehojí. Díky za rady.
čika
Příspěvky: 72
Registrován: úte 14. črc 2015 10:52:01

Re: Zkušenosti s mms pro psa

Příspěvek od čika »

kubi33 píše:Prosím nevíte jak bych mohl dávkovat MMS poprípadě něco jiného u psa, který se porval s jiným psem a rány se mu nechtějí hojit? Má prokouskou nohu.Roztrženou kůži v oblasti zad a krku.A natrhlé ucho. A spoudtu malých trhanců . Byl jsem u veterináře, který ho ošetřil, ale nějak se to nehojí. Díky za rady.

To záleží na tom jak velký je to pes. Kolik kg má. Určitě nic nezkazíte když budete dělat postřiky neředěným CDS2 2000 ppm a pejskovi dávat ředěné CDS2 do vody. Na ty rány bych mu to stříkala častěji a přidala bych k tomu i DMSO aby to proniklo hlouběji. Napište kolik váš pejsek váží a co je to za rasu.
kubi33
Příspěvky: 11
Registrován: úte 14. črc 2015 10:47:27

Re: Zkušenosti s mms pro psa

Příspěvek od kubi33 »

čika píše:
kubi33 píše:Prosím nevíte jak bych mohl dávkovat MMS poprípadě něco jiného u psa, který se porval s jiným psem a rány se mu nechtějí hojit? Má prokouskou nohu.Roztrženou kůži v oblasti zad a krku.A natrhlé ucho. A spoudtu malých trhanců . Byl jsem u veterináře, který ho ošetřil, ale nějak se to nehojí. Díky za rady.

To záleží na tom jak velký je to pes. Kolik kg má. Určitě nic nezkazíte když budete dělat postřiky neředěným CDS2 2000 ppm a pejskovi dávat ředěné CDS2 do vody. Na ty rány bych mu to stříkala častěji a přidala bych k tomu i DMSO aby to proniklo hlouběji. Napište kolik váš pejsek váží a co je to za rasu.

Je to border kolie asi 20 - 25 kilo. To CDS2 fakt funguje. Zatím jen stříkám na rány. Kolik toho mám dávat do pití ? Díky
helik
Příspěvky: 4
Registrován: pát 31. črc 2015 9:11:11

Re: Zkušenosti s mms pro psa

Příspěvek od helik »

Kubi33: Maximálně 1 až 3 kapky MMs denně na každých 12 kg váhy. Takže u vás cca 2-6 kapek MMS . Psům je třeba roztok přidat do směsi chleba a salámu. Nebo bych mu dávala CDS2 do pití. Já dávám preventivně svému psovi a to 25 ml doliju do 1 litru vodou tím vznikne koncentrace 50 ppm. Od té doby co mu to dávám pije více než kdy předtím. A to je v tomto parném počasí dobře. (Mám CDS2 2000ppm )
kubi33
Příspěvky: 11
Registrován: úte 14. črc 2015 10:47:27

Re: Zkušenosti s mms pro psa

Příspěvek od kubi33 »

Moc vám všem děkuji, ono to fakt funguje skvěle. Dokonce mám pocit, že mi pes ožil a je hravější. Super ještě jednou moc děkuji za rychlou odpověď. ;)
David12
Příspěvky: 7
Registrován: úte 08. zář 2015 23:40:26

Re: Zkušenosti s mms pro psa

Příspěvek od David12 »

Dobry den,

chceme se s kamaradem s Vami podelit o zkusenosti.

Nasi pribuzni meli pejska, ktery ze dne na den prestal chodit na zadni. Oslabovani nohou a kulhani se projevovalo postupne, ale nahle prislo znehybneni nohou. Uz byli rozhodnuti pejska utratit. Ale vyslechli si pribehy o mms a cds a ze to chteji zkusit. Usoudili jsme, ze samotne cds bude malo, tak jsme se rozhodli zkusit i s dmso. Dohodli jsme se, ze zkusime rozpustit zanet, a zjitit, jestli bez neho budou nohy schopne fungovat.
Prvni dva dny bral jen cds ve strikacce po hodine. Za dva dny jsme zaznamenali zlepsenou srst a kloub, ktery byl fialovy, byl krasne zarostly a ruzovy. Jiz mistama myval lehke cukani v nervech na nohou. Pak jsme podavali dalsi den roztok pripraveny s dmso, ktery jsme aplikovali primo na klouby na nohou. Oholili jsme na trech mistech cely kloub. Pred podavani s dmso,byl proveden test viz jednou kapkou dmso na kloub a nekolik hodin cekat. Zadne zmeny nebyly videt, tak jsme podali dmso s mms [postupy co jsme zkouseli viz nize].Jiz po 5 minutach po prvni aplikaci, se projeviilo razne cukani v cele noze..opravdu to bylo rychle...byl sice pocitovan neklid, ale to bylo diky mms v tele, ktere delalo svou praci po te, co bylo dopraveno pod kuzi diky dmso. Dmso vyvolavalo svoji cesnekovou chuti chut k piti, takze se to bajecne doplnovalo s mms, ktere potrebovalo pit, aby odnasel z tela necistoty.
Celkove mel pejsek vice sily, protoze se jiz pokousel se na nohy otocit.
Doplnovali jsme take vitaminy v dobe pauzy mms, a take aptoflex na vyzivu kloubu. Dalsi dny jelo cds.V sobotu opet dmso s mms na klouby. Tu noc pejskovi sedla moucha na zadni nohy, a on se otocil, aniz by ji pred tim videl. nadherna znamka toho, jakou citlivost jiz mel..Tu noc se velmi razantne pokousel vstavat. V pohode se otocil jiz k zadnim noham aby si je umyl. Celkove byl mnohem lepsi, a dalsi den si uz sam pomalu na nohu sedl, coz bylo pred tydnem nemozne. Srst mel nadhernou a celkove jevil obrovsky zajem o okoli.
Dalsi dny se avsak projevilo uz ne moc zlepseni, asi opravdu uz displazie kycle byla uz velka.Sami se rozhodli pejska uz netrapit. Museli jsme toto rozhodnuti respektovat.
Nicmene evidentne mms s dmso odvedli neskutecnou praci a funguje to. To jsem se mohl sam presvedcit, kdyz me par dni na to chytl paradoxne, taktez trislo ci kycel, az jsem jeden den lezel a nemohl ani na wc. Tak jsem aplikoval par dni dmso s mms a verte, za par dni nic...uz druhy den jsem mohl, sice s bolestmi,chodit.. za par dni jsem necitil jiz nic..az se priznam jsem neveril, jak rychle.....

Zde Vam prikladam jako priklad, co jsme zkouseli s pejskem.

nedele

22:45 - 10 ML 25 PPM cds
23:15
23:40
00:15
00:45
01:15

pondelí

8 - 15:00 /cds 10 ml 25ppm
jidlo
16:00-24:00: 10 ml 35ppm
vse po hodine

uterý

8 - 15:00 /cds 10 ml 35ppm
jidlo
16:00-24:00: 10 ml 35ppm
vse po hodine

streda

8 - 15:00 /cds 10 ml 35ppm
jidlo

test dmso 20:52 - v poradku
23:19 - 1mms a 2ml dmso
24:00 5 kapek dmso na druhou nohu

ctvrtek

od osmi po dvou hodinách 2 tablety vitamínů, 10 ml aptoflex, 2 tablety vitaminy

21:00 - dmso 2ml, 1kapka mms -velmi razantni strileni v nervech a probouzeni nervu v nohach, byl sice neklidny, ale telo bojovalo

Pátek

Pres den denni davky vitaminu, a denni davka Aptoflex
22:30 - 2ml dmso, 1mms: po 20 minutach radši byl v poloze na předních...nástup cukání v nohou asi na minutu

Sobota

9:30 cds 35
10:30 cds 35
12:00 cds 45-50
12:50 - cds 45-50
14:06 - cds 45-50
15:06 - cds 45-50
16:15 - 4 tablety, 10ml aptoflex

21:55 - dmso 3 kapky na kazdy kloub prava,leva 5kapek

snazil se vstavat.
--------------------------------------------------------------

Snad Vam tyto informace budou nejak k uzitku.

Preji Vam krasne dny plne zdravi.

David
Odpovědět

Zpět na „Léčení zvířat s MMS“