Usadeniny vo flasticke?

Zkušenosti uživatelů s MMS, Rady uživatelů

Moderátor: admin

Odpovědět
Juraj
Příspěvky: 1
Registrován: stř 18. zář 2013 10:50:32

Usadeniny vo flasticke?

Příspěvek od Juraj »

zakupil som si MMS z portalu czchem, no hned ako mi to prislo, vsimol som si vo flasticke kopec usadenin.
niekde som sa docital, ze usadeniny mozu vzniknut, ked sa to skladuje cca rok a viac, no kazdopadne, ucinok je uz vraj omnoho slabsi??
ALE, datum balenia je vyznaceny 07/2013.
je mozne, ze som z toho portalu dostal staru flasticku s prelepenou etiketou? :?

su tie usadeniny naozaj zavadou?
zidulinka
Příspěvky: 3
Registrován: sob 03. led 2015 0:04:25

Zkažené MMS nebo je kal normální?

Příspěvek od zidulinka »

Prosím chci se zepta,je možné že se mi chloritan zkazil, nebo je kal na dně normální? Je mi po tom špatně,ale na bolesti mě to zabírá. Je fakt,že jsem to poprvé s dávkováním asi přehnala,ale umírala jsem bolestí a už neměla jinou volbu,než to prostě zkusit a malé davky byli na bolest slabé.Ted sem zmírnila,ale i po jedné kapce cejtím že mi je na omdlení a na zvracení,bolest hlavy a bolí mě břicho. Žádný průjem sem neměla ani jednou,spíš zacpa dost neprijemná. Tak přemýšlím,jestli ten kal není na závadu,aby mi neblyo špatně po tom ještě.A nebo pry kdo toho má moc,tak se jen moc čistí.Porádite někdo prosím. Máte taky kal na dně?Je to na závadu?
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: Zkažené MMS nebo je kal normální?

Příspěvek od Batles »

Jestli máte chloritan sodný ze stránek http://www.vylecse.cz tak čistější neseženete.
Jestli máte od jinde, tak to může být ten problém.
V každém případě platí, začít vždy malými dávkami MMS1 a nespěchat s navyšováním, pokud máte nepříjemné projevy....
Je možné, že vám bude vyhovovat půl kapky na hodinovou dávku. Není to nic vyjímečného. No, zřejmě máte hodně zatížený organismus množstvím patogenů a toxických látek usazených v organismu. V tom případě je odezva těla vysoká - nepříjemné projevy.
Batles
zidulinka
Příspěvky: 3
Registrován: sob 03. led 2015 0:04:25

Re: Zkažené MMS nebo je kal normální?

Příspěvek od zidulinka »

Moc děkuju. Jako vím,že jsem začala s většími davkami,první den malou ale hned druhy den pak větší,nic jiného mi nezbylo,sest let mi tuhne hlava a svaly, vyzkoušela jsem kde co,takže jsme říkala,bud umřu na bolest,nebo mi bude blbě a docílím něčeho.Což se stalo, mělo to efekt,bolesti přestaly být takové,ale ted se vrací,každopádně snižuju dávky,ale i po jedné kapce je to síla. Leželo to ve skříni sice ve tmě ale v létě tu mohlo být tak přes 30 stupnu,proto jsem nevěděla,jestli ten kal není na závadu,abych nejedla něco zkaženého ještě. Objednávala to matka,takže nevím,mam chloritan s kysel.chlorovodíkovou. Poradce z brna mi naměřil náký těžký parazity v těle a mozku,tak je možný že se to čistí až moc.Máte na dně v chloritanu kal,může se to stát tady nebo ne?je to přirozený?
Myslíte,že se tělo zbavuje tolik patogenů,že to střeva nestíhaj vyloučit a tak se udělá zácpa a ucpe to tam a bolí břicho? Každý píše o průjmu a ja to mám spíš opak.
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: Zkažené MMS nebo je kal normální?

Příspěvek od Batles »

zidulinka píše:Moc děkuju. Jako vím,že jsem začala s většími davkami,první den malou ale hned druhy den pak větší,nic jiného mi nezbylo,sest let mi tuhne hlava a svaly, vyzkoušela jsem kde co,takže jsme říkala,bud umřu na bolest,nebo mi bude blbě a docílím něčeho.Což se stalo, mělo to efekt,bolesti přestaly být takové,ale ted se vrací,každopádně snižuju dávky,ale i po jedné kapce je to síla. To, že máte odezvu již při jedné kapce poukazuje na vysoké znečištění organismu (je jedno čím). Jednoduše řečeno, všechny nemoci pocházejí z nadbytku (patogenů, toxinů, usazených tuků, pesticidů, těžkých kovů atd.) a nedostatku (vitamínů, koenzymů, vody, minerálů atd.)
Leželo to ve skříni sice ve tmě ale v létě tu mohlo být tak přes 30 stupnu,proto jsem nevěděla,jestli ten kal není na závadu,abych nejedla něco zkaženého ještě. Objednávala to matka,takže nevím,mam chloritan s kysel.chlorovodíkovou. Poradce z brna mi naměřil náký těžký parazity v těle a mozku,tak je možný že se to čistí až moc.
Máte na dně v chloritanu kal,může se to stát tady nebo ne? Velmi lehulinký kal se může objevit, vypadá to jako kouř. To lze tolerovat. Pokud je ten kal opravdu jasně viditelný, tak to zřejmě čisté nebude. Z Fichemy proto nekupuji, pouze z http://www.vylecse.cz/

Myslíte,že se tělo zbavuje tolik patogenů,že to střeva nestíhaj vyloučit a tak se udělá zácpa a ucpe to tam a bolí břicho? [u] V tomto spíše vidím slabou peristaltiku (dyskinezii) v gastrotraktu

Každý píše o průjmu a ja to mám spíš opak.Na zlepšení peristaltiky a i čitění nánosů a vrstev ve střevech bych použil například Křemelinu. Funguje dobře, pokud se užívá pravidelně několi týdnů. Křemelina je taková dobrá pomocná ruka :D
Naposledy upravil(a) Batles dne úte 14. črc 2015 13:46:21, celkem upraveno 1 x.
zidulinka
Příspěvky: 3
Registrován: sob 03. led 2015 0:04:25

Re: Zkažené MMS nebo je kal normální?

Příspěvek od zidulinka »

Moc díky za odpověď!!Teď jsem právě koukala,že v diskuzi už tahle otázka padla,ale předtím jsem ji neviděla,v diskuzi o skladování píše někdo,že měl také malé častečky v chloritanu a měl bolesti břicha. Já tam mam častečky taky, a pak klesnou dolu,ale je jich dost,zase se všude píše,že u té kyseliny ano,ale že chloritan je chemikálie a zkazit se nemůže,takže by to zkažené být nemělo,ale přece jen, asi radši to půjdu ukázat nějakému poradci nebo koupím nové,aby to nakonec nebylo z toho.Zase kdyby to bylo zkažené,tak to nebude fungovat na bolesti.
Je to teda náročné,s bolestí nemůžu vydržet,vim že to neurychlim,vim co se má a co ne,ale po málo kapkach nedochází k ulevě bolesti,už mám hodně zlý a rozlezlý stav,jen když si jich vemu šest- uleví se pár hodin a pak vše zpět,vim že to je špatně velké dávky,ale když to nemůžu vydržet, holt jsem to udělala i za omdlívacího stavu v noci. Bolesti jsou 24 h., zkusim dále malé dávkováníí a budu se modlit,že se překlenu přes tu bolest do brzkého lepšího stavu.Můj stav je tak na nemocnici ty bolesti jsou tak ze lezu po zdi a jen se modlim celý den,zkusim se ozvat poradci a jíst k tomu antihelmitika co uz mám koupené.
a děkuji.
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: Zkažené MMS nebo je kal normální?

Příspěvek od Batles »

zidulinka píše:Moc díky za odpověď!!Teď jsem právě koukala,že v diskuzi už tahle otázka padla,ale předtím jsem ji neviděla,v diskuzi o skladování píše někdo,že měl také malé častečky v chloritanu a měl bolesti břicha. Já tam mam častečky taky, a pak klesnou dolu,ale je jich dost,zase se všude píše,že u té kyseliny ano,ale že chloritan je chemikálie a zkazit se nemůže,takže by to zkažené být nemělo,ale přece jen, asi radši to půjdu ukázat nějakému poradci nebo koupím nové,aby to nakonec nebylo z toho.Zase kdyby to bylo zkažené,tak to nebude fungovat na bolesti.
Je to teda náročné,s bolestí nemůžu vydržet,vim že to neurychlim,vim co se má a co ne,ale po málo kapkach nedochází k ulevě bolesti,už mám hodně zlý a rozlezlý stav,jen když si jich vemu šest- uleví se pár hodin a pak vše zpět,vim že to je špatně velké dávky,ale když to nemůžu vydržet, holt jsem to udělala i za omdlívacího stavu v noci. Bolesti jsou 24 h., zkusim dále malé dávkováníí a budu se modlit,že se překlenu přes tu bolest do brzkého lepšího stavu.Můj stav je tak na nemocnici ty bolesti jsou tak ze lezu po zdi a jen se modlim celý den,zkusim se ozvat poradci a jíst k tomu antihelmitika co uz mám koupené.
a děkuji.

Rád bych poradil, ale nemám tušení kolik máte let, výšku a váhu.
Kde přesně vás nejvíc trápí bolesti - kde v oblasti břicha a kde v oblasti hlavy (v čele, ve spáncích, za očima, ze zadu hlavy a pod.) Z toho se dá dost přesně určit, které orgány způsobují bolesti. Co se týče střev, je li boles ostrá, tak to způsobují úseky střev, které se nadměrně roztahují (je jedno proč, příčin může být víc).
Je li tupá, tak příčina je jinde.
Na zjištění lokalizace problémů, patogenů a parazitů, chybějících minerálů a vitamínů používám přístroje, mám pak jistotu, kde jsou nejslabší místa v těle a co s tím.
Máte li nějaké výsledky od porace, rád bych je viděl, třeba víc poradím. Pokud to je ale ze Salvie, tak to nepotřebuji. Salvie není určená na diagnostiku nemocí....
Asi by bylo lepší napsat mi soukromou zprávu (přes tlačítko SZ) ať nemusíme vaše soukromé věci probírat veřejně :D
Batles
Odpovědět

Zpět na „Zkušenosti uživatelů s MMS“