Rakovinu vaječníků s metastázemi

Moderátor: admin

alena.
Příspěvky: 1
Registrován: úte 03. zář 2013 15:36:53

Rakovinu vaječníků s metastázemi

Příspěvek od alena. »

Dobrý den,od roku 2OO6 mám rakovinu vaječníku s metastázemi, z toho asi 4 roky léčba chemoterapií.I když chodím neustále na chemoterapii, nemoc se zhoršuje.Rozhodla jsem se léčit MMS.Prosím o radu, jestli je vhodné po tak dlouhodobé léčbě chemoterapií brát MMS nebo v jakých dávkách začít tyto kapky brát, vzhledem také k tomu, že mi skoro nefunguje jedna ledvina,mám v ní zavedený stent, ale druhá je v pořádku. Předem děkuji za odpověd
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: prosím o radu

Příspěvek od Batles »

Zdravím,
začal bych užívat CDS v malých dávkách, asi tak 30-40 ppm. Bylo by to pro vás vhodnější a udělá to svoji práci.
Doporučoval bych udělat dobrou diagnostiku, jak na tom je celý váš organismus a podle výsledků řídit dávkování. Zřejmě bude potřeba i přizpůsobit stravovací návyky, jsou to takové dost zásadní věci k vylepšení a nápravě zdravotního stavu....
Batles
yedaki
Příspěvky: 14
Registrován: sob 09. bře 2013 18:23:55

Re: prosím o radu

Příspěvek od yedaki »

Zdravím Batles. Mám pár věcí s prosbou o Tvou radu.
5 dní v kuse jsem užíval 8 kapslí (co hodinu 1 kapsli) MMS2 do půlky naplněnou, preventivně a i z důvodu testu jak to budu snášet (pracuji jako svářeč a prostředí je extrémně nebezpečné.) Celkem v pohodě, i z toho důvodu, že není žádný event průjem jako po MMS1 :lol: Jde mi o to, jaká dávka MMS2 v kapsli se cca rovná dávce tří kapek MMS1?
Dále jsem slyšel, že káva vyruší účinost MMS (chlordioxidu) vůbec. Kávu piju rád a tak jak dlouho po nebo před užitím MMS bych mohl kávu pít?
Ještě jedna poslední záležitost. Byl jsem na preventivce a zjistili mi tuky v krvi (nejsem obézní, nejsem žádnej "bůčkař" . . . norm strava, měřím 174cm a vážím 72kg, věk 39) Obvoďák říkal, že prej cholesterol je ok (i ten údajně špatnej LDL) ale že určitej druh lipidů tam plave a chtěl mi hned nasadit léky že to mám z největší pravděpodobností dědičný. Máš nějakou zkušenost s použitím MMS u tohoto problému? Dočetl jsem se, že (zjednodušeně řečeno), tuk tělo dodává do krve jako obranu proti více méně slabému začínajícímu zánětu vnitřní strany tepen.
No a nakonec odkaz: http://www.osud.biz/09-09-2013/3097/lidske-telo/miracle-mineral-solution-alebo-mam-malo-starosti na jeden kritický článek o MMS. . . myslím, že pokud by to poškozovalo lidem červené krvinky a více méně zabíjelo vše živé v nás, jak se tam snaží říct, muselo by se to již projevovat u uživatelů. S úspěchem MMS užívám tři roky a nepociťuji nějaké nepříznivé změny natož silně degenerativní procesy co tam s nima straší, co Ty na to?
Mějte se tu všichni moc fajn ;)
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: prosím o radu

Příspěvek od Batles »

yedaki píše:Zdravím Batles. Mám pár věcí s prosbou o Tvou radu.
5 dní v kuse jsem užíval 8 kapslí (co hodinu 1 kapsli) MMS2 do půlky naplněnou, preventivně a i z důvodu testu jak to budu snášet Ahoj, to je zbytečně moc. A.Kalcker na tom dost pracoval a doporučuje brát pouze 2x denně (pracuji jako svářeč a prostředí je extrémně nebezpečné.)Tak to budeš mít zcela jistě zanešenou mimo jiné i veget.nerv.soustavu těžkými kovy Celkem v pohodě, i z toho důvodu, že není žádný event průjem jako po MMS1 :lol: Jde mi o to, jaká dávka MMS2 v kapsli se cca rovná dávce tří kapek MMS1? Nedá se to srovnávat, oba mají rozdílné působení. Srovnávat se dá CDS a MMS1.
Dále jsem slyšel, že káva vyruší účinost MMS (chlordioxidu) vůbec.No ano, vyruší. Káva je kyselina a MMS1 je zásada. Kávu piju rád a tak jak dlouho po nebo před užitím MMS bych mohl kávu pít? Hodinu a půl je zcela bezpečné. Možná i hodina by stačila, většina CLO2 by to mohla přežít.
Ještě jedna poslední záležitost. Byl jsem na preventivce a zjistili mi tuky v krvi (nejsem obézní, nejsem žádnej "bůčkař" . . . norm strava, měřím 174cm a vážím 72kg, věk 39) Obvoďák říkal, že prej cholesterol je ok (i ten údajně špatnej LDL) ale že určitej druh lipidů tam plave a chtěl mi hned nasadit léky že to mám z největší pravděpodobností dědičný. Máš nějakou zkušenost s použitím MMS u tohoto problému? Dočetl jsem se, že (zjednodušeně řečeno), tuk tělo dodává do krve jako obranu proti více méně slabému začínajícímu zánětu vnitřní strany tepen.Ano, něco na tom je. Tuk je izolant toxinů, tohle si tělo diriguje samo, když už nemá k dispozici dobrý stav imunitního systému-obvykle chybí některé hlavní minerály, nebo filtrační systém těla-játra, ledviny, neplní dobrou funkci.
No a nakonec odkaz: http://www.osud.biz/09-09-2013/3097/lidske-telo/miracle-mineral-solution-alebo-mam-malo-starosti na jeden kritický článek o MMS. . . myslím, že pokud by to poškozovalo lidem červené krvinky a více méně zabíjelo vše živé v nás, jak se tam snaží říct, muselo by se to již projevovat u uživatelů. S úspěchem MMS užívám tři roky a nepociťuji nějaké nepříznivé změny natož silně degenerativní procesy co tam s nima straší, co Ty na to?Sám sis odpověděl :D Hezký zbytek léta :!: Batles
Mějte se tu všichni moc fajn ;)
yedaki
Příspěvky: 14
Registrován: sob 09. bře 2013 18:23:55

Re: prosím o radu

Příspěvek od yedaki »

Děkuji za odpověď. Ještě mám doplňující otázku, no vlastně dvě :roll:
Měl jsem za to, že ať MMS1 tak MMS2 vyrábí stejný plyn, je to tak tedy, že svou povahou jsou vhodné každé k jiné léčbě a k čemu je tedy vhodnější (nebo není) MMS 2 vyloženě?

Pak jsem chtěl ještě poprosit o radu ohledně nějakého toho detoxu od těch těžkých kovů. Tuto info jsem toiž už od někud před lety dostal, že při mém zaměstnání je to víc než pravděpodobné, tedy zanášení organismu těžkými kovy :cry: .

Děkuji.
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: prosím o radu

Příspěvek od Batles »

yedaki píše:Děkuji za odpověď. Ještě mám doplňující otázku, no vlastně dvě :roll:
Měl jsem za to, že ať MMS1 tak MMS2 vyrábí stejný plyn, je to tak tedy, že svou povahou jsou vhodné každé k jiné léčbě a k čemu je tedy vhodnější (nebo není) MMS 2 vyloženě?

Pak jsem chtěl ještě poprosit o radu ohledně nějakého toho detoxu od těch těžkých kovů. Tuto info jsem toiž už od někud před lety dostal, že při mém zaměstnání je to víc než pravděpodobné, tedy zanášení organismu těžkými kovy :cry: . Např. MMS1, CDS, informatikum Antimetal od Jonáše také funguje dobře, testoval jsem ho na sobě a i na svém Oberonu, jinak se k eliminaci těžkých kovů používá tzv. chelace. Možností i způsobů je několik. Zdravím, Batles

Děkuji.
ang
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 12. zář 2013 7:52:49

Re: prosím o radu

Příspěvek od ang »

ahojte, zrejme sa tu budem opakovat, no nedá mi to, mms som si zakupila pred pol rokom, vytvorenie 50% roztoku bolo jasne dané: pomer 2dcl (prevarenej vychladenej destilovanej vody) + 2dcl 10% prášku kyseliny citronovej, dnes zas citam iny pomer, alebo sa mi to mozno zda, ale mozete mi niekto prosím ozrejmit presny postup vytvorenia 50% roztoku kyseliny citronovej? DAKUJEM PEKNE ZA OCHOTU!
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: prosím o radu

Příspěvek od Batles »

ang píše:ahojte, zrejme sa tu budem opakovat, no nedá mi to, mms som si zakupila pred pol rokom, vytvorenie 50% roztoku bolo jasne dané: pomer 2dcl (prevarenej vychladenej destilovanej vody) + 2dcl 10% prášku kyseliny citronovej, dnes zas citam iny pomer, alebo sa mi to mozno zda, ale mozete mi niekto prosím ozrejmit presny postup vytvorenia 50% roztoku kyseliny citronovej? DAKUJEM PEKNE ZA OCHOTU!

Kyselina citronová v prášku není 10ti procentní, ale 100% :!:
Když tedy smícháte 2 dl vody a 2 dl této kyseliny, tak po rozpuštění máte koncentraci 50% kys. citronové a to je aktivátor 1kap. této kyseliny :1 kapce Chloritanu sodného.
Doporučuji však začít používat k aktivaci Chloritanu sodného kyselinu chlorovodíkovou (HCl) 4% lékařské koncentrace. Má to své důvody.
Vývoj a výzkum stále pokračuje a přichází se na lepší a dokonalejší způsoby. Koupit ji můžete na vylecse.cz http://www.vylecse.cz/166-kyselina-chlo ... hcl-4.html Za nedlouho budou na našem trhu k dispozici tablety, které po rozpuštění ve vodě vytvoří CDS, což je ultračisté MMS1.
Batles :D
ang
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 12. zář 2013 7:52:49

Re: prosím o radu

Příspěvek od ang »

dakujem !!! :)
ang
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 12. zář 2013 7:52:49

Re: prosím o radu

Příspěvek od ang »

ale mam este jednu otazku, uz cakam na vychladnutie prevarenej vody, ale pred sebou mam sacok 80g kyseliny citronovej , kde je napisane, príprava 10% roztoku a toto: 1 diel kyseliny citronovej + 9 dielov vody, zabite ma, ja to nechapem, ako to mam zmiesat, prosim napise mi to niekto presne? dakujem mooc
Odpovědět

Zpět na „Rakovina“