detox

Moderátor: admin

Odpovědět
Kamo7120
Příspěvky: 1
Registrován: sob 24. lis 2012 21:34:10

Re: DETOXIKACE

Příspěvek od Kamo7120 »

Zdravím! Vím už jak dávkovat, ale nějak nemohu zjistit jak dlouho užívat při detoxikaci a očistě těla. Díky za radu. Kolik dnů?
vrba
Příspěvky: 1
Registrován: stř 17. črc 2013 16:34:29

detox

Příspěvek od vrba »

ahoj, prosím o radu, ale nevím kam to napsat je mi 40 let a moje tělo potřebuje trošku pomoct. Pro začátek jsme koupili přísady ale ted nevím jaký protokol namíchat a užívat , protože toho mám po více na odstranění.
díky za radu
Naďa Ma
Příspěvky: 1
Registrován: ned 20. dub 2014 14:46:19

Re: detox

Příspěvek od Naďa Ma »

Spôsob, ako dosiahnuť aktivácia môže byť vykonané rôznymi spôsobmi, 4, každý z týchto spôsobov aktivácie je prijateľná: Po prvé, pridať počet MMS kvapky do čistej a suchej poháre, potom aktivovať nasledujúcim spôsobom:
(1) (preferovaný spôsob) pridajte 1 kvapku 50% kyseliny citrónovej na každú kvapku MMS, ktorý je vo vašom skla, vieru alebo triasť miešať, počkajte 20 sekúnd, pridajte 1/2 az 1 pohár vody alebo džúsu a pitie.
(2) pridať 5 kvapiek 10% kyseliny citrónovej na každú kvapku MMS v pohári, a potom sa triasť alebo zamiešajte, počkajte 3 minúty, pridajte 1/2 az 1 pohár vody alebo džúsu a vypite.
(3) pridajte 5 kvapiek octu pre každú kvapku MMS v skle, pretrepte alebo premiešajte, počkajte 3 minúty, pridajte 1/2 az 1 pohár vody alebo džúsu a vypite.
(4) pridať 5 kvapiek plnej sile citrónovej šťavy pre každú kvapku MMS v skle, pretrepte alebo premiešajte, pridajte 1/2 az 1 pohár vody alebo džúsu a vypite.
Nepoužívajte pomarančový džús. Nepoužívajte šťavy s prídavkom vitamínu C a kyseliny askorbovej pridaný. Nepoužívajte koncentrovanej šťavy, ktoré musia mať pridaná voda k nim. Nepoužívajte nektáre, že je šťavy vyrobené z brúsenia dužinu ovocia. Čerstvé šťavy sú najlepšie.

to je preklad zo stranky www.jimhumble.org
postcd
Příspěvky: 6
Registrován: pát 26. zář 2014 21:19:06

Re: detox

Příspěvek od postcd »

Četl jsem z více stran, že kyselina citronová není ideální a nějak prý může nadměrně zatěžovat ledviny snad (nebo játra). a proto, že je vhodnější kys. chlorovodíková (v nižší koncentraci) s CDS2/CDS, které obsahuje již tu účinou látku z MMS (oxid chloričitý).
Naposledy upravil(a) postcd dne ned 28. kvě 2017 23:11:48, celkem upraveno 1 x.
pitrs
Příspěvky: 2
Registrován: sob 18. dub 2015 23:25:29

Re: detox

Příspěvek od pitrs »

vrba píše:ahoj, prosím o radu, ale nevím kam to napsat je mi 40 let a moje tělo potřebuje trošku pomoct. Pro začátek jsme koupili přísady ale ted nevím jaký protokol namíchat a užívat , protože toho mám po více na odstranění.
díky za radu


Pro začátek je nejlepší objednat si knihu Zkušenosti uživatelů
Aktualizované a rozšířené vydání r.2014
Nejnovější poznatky kolem
MMS/DMSO.
http://www.vylecse.cz/knihy/148-mms-zku ... nizka.html
Odpovědět

Zpět na „Detoxikace, zbavení se otravy“