Chlamydie plicní

Moderátor: admin

Odpovědět
lil
Příspěvky: 3
Registrován: ned 07. črc 2013 12:46:17

Chlamydie plicní

Příspěvek od lil »

Ahoj všem,
prosím o pár stručných rad. Mám problém už 2 roky s plicními chlamydiemi - na doktory jsem rezignovala, takže když jsem se dozvěděla o léčbě MMS, okamžitě jsem se nadchla. Začala jsem užívat roztok Chloritanu a čerstvé citronové šťávy (1:5) 3x denně cca 7 kapek (začala jsem na kapce a postupně dávky zvyšovala). Roztok užívám tímto způsobem už měsíc a opravdu se po něm cítím lépe, ale při snížení dávek to poznám, jako by si tělo říkalo, co potřebuje. Prosím tedy nějakého zkušeného uživatele o pár rad:
* užívám roztok správně? (1 ml chloritanu : 5ml čerstvé citronové šťávy.. to je dávka cca na týden, uchovávám to ve spíži v tmavé skleněné lahvičce s kapátkem)
* je normální, že roztok jde cítit jako savo? (při smíchání s vodou zápach není agresivní)
* nemám možnost roztok míchat a pít přes pracovní dobu, takže piji co 8 hodin 7 kapek - stačí to takto?

Za jakoukoli odezvu moc díky!
L.
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: Začátek

Příspěvek od Batles »

lil píše:Ahoj všem,
prosím o pár stručných rad. Mám problém už 2 roky s plicními chlamydiemi - na doktory jsem rezignovala, takže když jsem se dozvěděla o léčbě MMS, okamžitě jsem se nadchla. Začala jsem užívat roztok Chloritanu a čerstvé citronové šťávy (1:5) 3x denně cca 7 kapek (začala jsem na kapce a postupně dávky zvyšovala). Roztok užívám tímto způsobem už měsíc a opravdu se po něm cítím lépe, ale při snížení dávek to poznám, jako by si tělo říkalo, co potřebuje. Prosím tedy nějakého zkušeného uživatele o pár rad:
* užívám roztok správně? (1 ml chloritanu : 5ml čerstvé citronové šťávy..Poměr je správný to je dávka cca na týden,To je velmi málo na účinnou likvidaci chlamydií. Těch 20kapMMS1 bys měla užít během jednoho dna, nikoli během celého týdne uchovávám to ve spíži v tmavé skleněné lahvičce s kapátkem)
* je normální, že roztok jde cítit jako savo? (při smíchání s vodou zápach není agresivní)Neví sice jak je cítit savo, ale MMS1 má protivný odér
* nemám možnost roztok míchat a pít přes pracovní dobu, takže piji co 8 hodin 7 kapek - stačí to takto?Ne, to je velmi málo. Batles

Za jakoukoli odezvu moc díky!
L.
lil
Příspěvky: 3
Registrován: ned 07. črc 2013 12:46:17

Re: Začátek

Příspěvek od lil »

Beatles - díky!
Já mám těch 20 kapek na den! cca 7 kapek 3x denně (v 7:00, 17:00, 22:00). Kolik by jsi navrhoval kapek 3x denně, prosím?
Jsem na tom takhle už měsíc a je mi fajn, jen se bojím, co bude, až to vysadím.
Nerada bych se tím nějak poškodila.

Díky moc,
L.
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: Začátek

Příspěvek od Batles »

Ahoj,
ono to tvoje užívání je takové "netypické" :D
20 kapek MMS1 je celkem blízko běžného praktického postupu (správně by bylo 8 dávek co hodinu po třech kapkách).
7 kapek na jednu dávku je už celkem dost, ale tohle tvoje dávkování má jednu nevýhodu. Za hodinu a půl je veškerý CLO2 vypotřebován a žádná významná akce se v těle neděje až do další dávky
Tohle je starý způsob užívání od kterého se ustoupilo, protože se zjistilo. že časté malé denní dávky mají větší účinek, než velké dávky méněkrát.
Pokud ale z nějakého důvodu můžeš brát pouze 3x za den, tak těch 7 kapek už nepřekračuj. Nevím sice tvůj věk,výšku,váhu, pokud nemáš nad 85 kg, tak nenavyšuj.
Stejně je nejlepší udělat si do litrové petlahve dávku na celý den a každou hodinu z ní deci upít, ať jsi, kde jsi. Proč si to neuděláš :?:
Hezký večer, Batles
lil
Příspěvky: 3
Registrován: ned 07. črc 2013 12:46:17

Re: Začátek

Příspěvek od lil »

Udělám :) Díky
Rena68
Příspěvky: 1
Registrován: ned 11. srp 2013 22:24:44

Re: Začátek

Příspěvek od Rena68 »

Dobrý večer

chcela by som sa opýtať na užívanie MMS ako kvapky do očí a či môžem použiť aj obyčajnú citrónovú šťavu
Odpovědět

Zpět na „Plíce - Chlamydie, jiné nemoce“