Ozařování a MMS

Moderátor: admin

darina
Příspěvky: 3
Registrován: úte 08. led 2013 20:26:01

Ozařování a MMS

Příspěvek od darina »

Dobrý den,
lze brát MMS i při ozařování?
Děkuji.
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: Ozařování a MMS

Příspěvek od Batles »

Ano
kosinka73
Příspěvky: 3
Registrován: pon 25. bře 2013 11:46:15

Re: Ozařování a MMS

Příspěvek od kosinka73 »

Dobrý den,tatínek 73let,rakovina plic, zítra nastupuje na ozařování celkem 10x,poté si ho vemu domů. Dnes jsem se o léku MMS dozvěděla,chtěla bych mu ho podávat, ale nevím zda můžu ,v jakém dávkování..nemá chuť k jídlu,špatně se mu polyká a bojí se jíst,protože trpí zácpou.Chtěla bych začít hned, ale v nemocnici mu MMs není možno podávat a lékař se mě vysmál, prý mám tatínka nechat důstojně umřít a být mu hodnou dcerou......:(p.s. dávají mu pár týdnů až měsíců....
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: Ozařování a MMS

Příspěvek od Batles »

Kosinko, toto je závažný stav. MMS1 je dobré začít podávat půl kapky každou hodinu, ale aktivaci Chloritanu dělejte kyselinou HCl, citronovou ne.
Rozhodně bych doporučil místo MMS1 použít CDS - neokyseluje tělo a dá se podávat v podstatně větších dávkách CLO2, než MMS1. To jsou dva zásadní rozdíly, při takto vážném stavu tatínka.
Toto jen tak v krátkosti, naděje je vždycky :D
kosinka73
Příspěvky: 3
Registrován: pon 25. bře 2013 11:46:15

Re: Ozařování a MMS

Příspěvek od kosinka73 »

Děkuji za odpověď,ale nevím co je CLO2 a jak se užívá...prosím, kde najdu přesné info o užívání?
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: Ozařování a MMS

Příspěvek od Batles »

CLO2 (kysličník chlořičitý) je plyn, který vzniká při aktivaci Chloritanu sodného a aktivační kyseliny (kys.citronovou, nebo chlorovodíkovou-ta je vhodnější).
Ten zápach, který při tom vzniká je právě ta léčivá látka-plyn CLO2.
Podrobnější informace o užívání MMS1 i CDS jsou např. zde: www.vylecse.cz
Nejlepším zdrojem informací je kniha MMS + DMSO Zkušenosti uživatelů. Pokud není vyprodaná, dá se koupit zde: http://www.vylecse.cz
Hezký den,
Batles :D
kosinka73
Příspěvky: 3
Registrován: pon 25. bře 2013 11:46:15

Re: Ozařování a MMS

Příspěvek od kosinka73 »

:) Děkuji...
Liana
Příspěvky: 3
Registrován: pon 11. lis 2013 12:03:06

Re: Ozařování a MMS

Příspěvek od Liana »

Dobrý den,
prosím o radu, táta má rakovinný nádor na mozku,
jakým způsobem je vhodné použít MMS,
co nebrat (užívá sodu s javorovým sirupem)
pokud by šel na ozařování s chemoterapií,
je možné to kombinovat?
Pokud by na chemo nešel,
jaká je úspěšnost kdyby bral jen MMS?
Děkuji
Liana
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: Ozařování a MMS

Příspěvek od Batles »

Zdravím,
nejvhodnější je užívat CDS namísto MMS1(má několik nevýhod) a užívat i MMS2.
Jelikož pomáhám lidem s rakovinou a diagnostikuji je na svých přístrojích, předpokládám, že táta je i dlouhodobě překyselený.
Ono je potřeba postavit hráz proti raku uvedením těla do acidobazické rovnováhy a začít raka hubit s CDS/MMS.
Doporučuji taktéž začít masáže celé délky zad s DMSO a MMS1, protože podle mých zkušeností je i výrazně snížená komunikace mezi orgány v Veget. nerv. systému - jsou v něm toxická ložiska blokující komunikaci. Ty je třeba odstraňovat...
K javorsirupu se sodou se moc nevyjadřuji, protože dělám testy lidem na Oberonu a málo kdy javorsirup a soda vyjde dobře. Je to spíš naopak... Zdá se mi, že počáteční nepříliš agresivní typ rakoviny, lze udolávat javorsirupem, na další ale nestačí, přebytečný cukr zřejmě udělá víc škody, než užitku.
Jinak soda je antioxidant, takže likviduje účinky MMS/CDS. Javorsirup by se musel brát aspoň s dvouhodinovým odstupem.
Co se týče úspěšnosti léčby s MMS bez chema, v knihách je udáváno, že až 90% úspěšnost. Pokud se bere chemoška, tak se snižuje až na 10%.
Mám zkušenosti s pacienty po chemoškách a musím říct, že se velmi prodlužuje doba zvratu rakoviny a vše je velmi časově zpomalené.
Podle výsledků z diag. přístrojů pak můžu lidem před i po chemu poradit, co a jakým tempem brát...
Po chemoškách se může MMS brát, ale v opatrném režimu.
Asi tak v krátkosti.
Držím palce tatínkovi i Vám.
Batles
Liana
Příspěvky: 3
Registrován: pon 11. lis 2013 12:03:06

Re: Ozařování a MMS

Příspěvek od Liana »

Dobrý den Beatlesi,
bylo by možné s Vámi navázat kontakt a poradit se detailněji?
Táta má ve čtvrtek nastoupit na chemo, můj telefon
je 602 555 846. Děkuji Vám. Liana
Odpovědět

Zpět na „Rakovina“