Dotazy ohledně léčby MMS

Moderátor: admin

Odpovědět
pavcaves
Příspěvky: 1
Registrován: ned 17. bře 2013 20:54:42

Dotazy ohledně léčby MMS

Příspěvek od pavcaves »

Dobrý den,

na internetu jsem se dočetl o přípravku MMS a jeho účinnosti na spoustu chorob. Po shlédnutí velmi poučného vide jsem se Vás rozhodl kontaktovat na Vámi zveřejněné adrese. Je mi 51 let a lékaři mi v listopadu 2012 objevili rakovinu prostaty. Jelikož ji zjistili v počátečním stádiu, tak mi nabídli jako nejlepší alternativu celkové odstranění prostaty chirurgicky robotem. Na operaci mám jít v tomto měsíci, ale po přečtení informací o MMS1, MMS2, SDS jsem se rozhodl tuto operaci odložit a zkusit nádor vyléčit pomocí rakovinového protokolu 2000. Má představa je, že pokud by se mi nádor nezmenšil nebo úplně neztratil po měsíci používání, tak bych se pro tuto operaci rozhodl. Zítra bych si objednal chloritan sodný MMS1 a chlornan vápenatý MMS2 a pustil se do toho. Jelikož jsem se ale dočetl, že knížky v češtině o postupu výroby a užívání jsou již vyprodány, tak bych Vás chtěl požádat o zodpovězení těchto otázek i podle Vašich zkušeností s používáním těchto přípravků:

1) Je lepší používat CDS roztok než MMS roztok i na léčbu rakoviny? Četl jsem, že léčba tímto přípravkem nemá takové nežádoucí účinky (průjmy, zvracení) a mnohem rychleji působí.

2) Jsem asi 4 roky po operaci žlučníku, nevadí to?

3) Musí se při této léčbě držet dieta kromě vynechání citrusových plodů a užívat podpůrné vitamíny (jód, hořčík, atd)?

4) Je správně používat MS2 (zapíjet vodou, jaké množství)?

5) Jak správně používat CDS (zapíjet vodou, jaké množství)?

6) Jak dlouho se doporučuje používání této léčby?
7/ četl jsem, že je lepší nahradit kyselinu citronovou, kyselinou chlorovodíkovou, máte s tím zkušenosti?
Mnohokrát děkuji za Vaši pomoc při mém zahájení léčby a prosím i o telefonní číslo, v případě některých nejasností bych si Vás dovolil kontaktovat.
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: Dotazy ohledně léčby MMS

Příspěvek od Batles »

Toto je obšírné téma, odpovím vám v soukr.zprávě :D
cirlinka
Příspěvky: 3
Registrován: pát 29. bře 2013 16:04:06

Re: Dotazy ohledně léčby MMS

Příspěvek od cirlinka »

Dobrý den , tady je CIRLINKA U BEROUNA . Náhodou jsem četla Váš dotaz na fórum . Je mi 63 let , a užívám MMS už asi tak 4 roky . Mám s tím hodně zkušeností . Ptáte se konkrétně , a odpověď bude také konkrétní . MMS Váš problém určitě vyřeší a ničeho se nebojte . Jestli máte na počítači i Skype , tak to by bylo fajn , mnoho věcí bych vysvětlila osobně na Skype . Ale jinak to nevadí . Možná , že nejste třeba ani tak moc z daleka . Ke mě jezdí lidé co také chtějí o tom MMS vědět víc a nebo se ho bojí . A nedávám informace za úplatu , ale zdarma .
Nejúčinnější je MMS 1 aktivovaný s kys.citronovou , nevím , jestli víte , jak si ji připravit ? Je to jednoduchá věc . Také jsem užívala MMS 1 ( to je Chloritan sodný 25 % to je to MMS 1 tekutý . Je dost nutné mít od pana Jima V. Humbla aspoň jednu z jeho knížek . a taky doporučuji knižku Zkušenosti uživatelů http://www.vylecse.cz/11-knihy Kdybych měla Vás informovat jen psaním , nebo telefonováním , tak uběhne moc času . Vy potřebujete pomoc hned ! Brzy . Uzdravíte se , nebojte se toho .
Já mám všechny knížky od p.Humbla ( Objevitel MMS ) . Mě vyléčilo MMS moc věcí , a v rodině také . MMS spolehlivě zabíjí viry , bakterie a drobnější cizopasníky , jako roupi , prvoky , larvy , a další ......
Musíte si objednat knížku od p. Humla , a já Vám napíšu , která je nejlepší . Myslím , že snad jeho všechny knížky stojí po 400 Kč .

Ta , která je nej , nej , má název : MMS MASTER MINERAL SOLUTION
MISTROVSKÝ MINERÁLNÍ DOPLNĚK PRO TŘETÍ TISÍCILETÍ
ZÁSADY POUŽÍVÁNÍ MMS JIM V. HUMBLE

A TO JE NA OBÁLCE TÉ KNÍŽKY UPROSTŘED A NAHOŘE TÉ KNÍŽKY ROVNĚŽ NA TITULU OBÁLCE JE FOTO P.HUMBLA V BÍLÉ KOŠILI A BÍLÉM KLOUBOUKU ( JE TO JEHO IMAGE ). A U TÉ JEHO FOTOGRAFIE JE TOTO : Téměř všechny nemoci lze pomocí MMS úspěšně vyléčit . Připojte se mezi miliony lidí , kteří již MMS použili či používají k odstranění svých zdravotních problémů .
Já si myslím , že jí seženete , kupte si jí , v obchodě ji ale nemají , jen na internetu .
Musíte si to přečíst , abyste pochopil moc věcí . Knihy p. Humbla jsou pro mě jako poklad . Budter tu knížku pořád potřebovat a budete v ní často hledat . Byla jsem na přednášce p. Humbla v Pha , a setkala jsem se s ním . Promítali tam i video o MMS , jak v Africe léčili a vyléčilí už statisíce lidí na AIDS , uzdravili se , tak proč Vy byste se nemohl taky zcela bezbolestně a bez vedlejších účinků uzdravit ??
Jděte do toho a nebojte ! CDS není tak účinné , jak se říká , a MMS 1 a MMS 2 je sichrovka !! Je to vymakané .
Taky jsem jednu dobu zkoušela místo kyseliny citronové HCL ( kys.chlorovodíková ) , ale mírně účinek sráží . Mám jistotu jen s kys.citronovou .
Když berete MMS , a je jedno které , zda MMS 1 nebo MMS 2 , neberte žádné vitamíny a minerály , zrušíte účinek MMS !!!!!!!!!!!!
Počkejte s vitamínama , až vždycky ten den vezmete poslední dávku MMS , vyčkejte po té , cca 2 hodiny a pak si berte co chcete . Musíte mít jistotu , aby to MMS bylo efektivní a udělalo to , co od něj čekáte . Žádné grepy , pomeranče atd .
Co vím , tak banán u MMS nevadí , jablko také ne , hruška taky nevadí a ananas . Ne kompot , tak je chemie a to také snižuje efektivnost MMS .
Antioxidanty neberte , až po poslední dávce MMS a vyčkat 2 hod . Tak až potom .
Antioxidant je také i čaj , a jinak limonády , alkohol , a koupené džusy mají také různé konzervanty , což ruší pak účinky MMS .
Já mám zafixováno v sobě toto : Beru-li MMS , tak piju jen čistou vodu , a nic jiného .
A nemusím přemýšlet , co můžu a co ne . Neberu nic . Až po skončení té poslední dávky .
To , že máte operovaný žlušník , tak to vůbec nevadí . Příště si ho už nedávejte operovat , vím , jak vyloučit bezbolestně kameny během dvou dnů !!!! Beze strachu !!!! Bez bolesti !!
Dnes je tolik skvělých věcí , ale páni zdravotníci a ostatní dělají mrtvé brouky , jen aby nepřišli o kšefty !!! Moc dobře to vím .Jen né žádnou chemoterapii , to je cesta do hrobu !! Ani náhodou .
Dobře víme , že MMS rakovinu zabije !!
To MMS v prášku se zapíjí o něco víc ( vodou ) . A MMS 1 se zapíjí decentně , to znamená , že tak akorát , asi tak do 2 dcl vody . Kdyby se to zdálo málo , tak nějaký hlt navíc . Kdyby se pilo hodně vody , tak je to pak naředěné moc . Když MMS 1 aktivujete kys.citronovou , tak počkáte okamžik , nastane krátká chemická reakce ztmavne to do hněda a to znamená , že už to je k použití . Nalijete do tohoto aktivovaného roztoku ( zhnědlého ) studenou vodu , asi tak 1 až 1,5 dc vody a pak to vypijete . Jen si dáte pak po vypití dva doušky vody , to stačí , už jste to právě vypil i s vodou .
Já často dávám MMS 1 do želatinové tobolky , protože mám citlivější krční hrdlo , očním kapátkem to aktivované MMS nasaji do kapátka a pak to z kapátka vytlačím do želatinové tobolky , rychle uzavřu želatinovým víčkem a hned rychle spolknu a okamžitě asi tak ty 2 dc. vody vypiju . No , a je vymalováno , pohoda , klídek , tabáček .
Nic se nebojte . Já jsem teď dlouho se tady nedívala na fórum , a dnes jsem se dívala zrovna na Vás , tak možná jsem malinko pomohla .
Chirurgové sice vyříznou z těla rakovinu , zašijou ránu , ale to je jen vyříznutí . Rakovina je vir . A téměř každý má rakovinové viry a ani lidi o tom neví !!! Je třeba zabít tyto viry , a je pokoj !! MMS to umí !! A pak máme Zapper , máme plasmu a další věci , o kterých se ve zdravotnictví nemluví !! Dokonce nesmí o tom mluvit . Mluví o tom jenom ti odvážní , kterým na pacientech záleží .
Je to můj názor , a mám nějaké zkušenosti a moje kamarádka z Phy také .
Každý soudný člověk se má řídit svým selským rozumem a nespoléhat na předraženou ,, moderní " medicínu , která je v hrozném stavu , nejsou tady pořádné laboratoře , nic ! A drahá léčba je skoro jen pro vyvolené ! Vždyť je to vidět každý den v TV na různých kanálech , jak lidé pláčou , a nemají peníze na léčbu a pojišťovna si žije v palácích !!
Lidi , prosím , berte své zdraví co nejvíc to jde do svých vlastních rukou ! Budete zdravější .
Nijak zvlášť u MMS se nemusí držet nějaká dieta , ale určitě bych nebrala MMS na přecpaný žaludek , ale tak akorát . Moc jídla v žaludku také snižuje účinek MMS . Když budete brát MMS , tak si vždycky připravte kousek něčeho na zakousnutí , abyste ten ,, smrad " z MMS trošku potlačil .
Já říkám že sice MMS smrdí , ale pomáhá ! ! Penicilím také není chutný a pomáhá na něco . Tak to člověk musí nějak brát .
Já budu končit , tady je moje e-mailová adr . cirilinka@centrum.cz 311 221 339

Cirlinka .
FannyB1
Příspěvky: 1
Registrován: ned 30. čer 2013 22:23:14

Dotazy ohledně léčby MMS - zánět v těle

Příspěvek od FannyB1 »

Dobrý den,
před 3 lety jsem měla zánět v zubu. od té doby mám občas zánět mezi čelistmi. Pocítím tlak, pomasíruji si to a cítím že mi to vyteče do pusy - malé množství. Ze začátku to bylo tak 1x za měsíc, pak častěji, v létě častěji než v zimě. Byla jsem na RTG zubů a v zubech už nic nemám. Nebolí mě v krku, nemám rýmu ani mě nebolí ucho, nic..V červnu mi pravá tvář otekla tak, že mi to nešlo "prasknout" a byla jsem na ORL kde mi bylo řečeno že je to v příušní žláze a dostala jsem ATB (předtím jsem měla ATB 2x ale stejně se mi zánět po čase zase vrátil ) ATB opět pomohla jen na 14dní. Ted mám jít na vyšetření na nukleární medicínu a asi mě čeká operace, tak jsem si říkala že poslední mou šancí je MMS. Dnes už má zánět několikrát denně. Je mi to nepříjemné.
Ted mám na vás dotaz:
1.) chci si ujasnit dávkování - 1 kapka MMS + 1 kapka Aktivátoru (citron, nebo 50% kys. citronová) + štáva - pít co hodinu - 8 hodin po sobě?
2.) každý den zvyšovat kapku - do té doby než mi bude špatně příp. průjem?
3.) na kolik kapek max. mám jit? kolik snesu?
4.) Jak dlouho užívat MMS? od začátku 3 týdny nebo dýl?
5.) nevadí že užívám hormonální antikoncepci? nebude mít MMS na to "rušící" účinek?
6.) a jak je to s kávou a alkoholem při užívání MMS?
děkuji mockrát, nikdy jsem MMS nebrala a samozřejmě mám z toho obavy..ted co je lepší, jestli jít na operaci nebo brát MMS? chci to zkusit..děkuji
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: Dotazy ohledně léčby MMS - zánět v těle

Příspěvek od Batles »

FannyB1 píše:Dobrý den,
před 3 lety jsem měla zánět v zubu. od té doby mám občas zánět mezi čelistmi. Pocítím tlak, pomasíruji si to a cítím že mi to vyteče do pusy - malé množství. Ze začátku to bylo tak 1x za měsíc, pak častěji, v létě častěji než v zimě. Byla jsem na RTG zubů a v zubech už nic nemám. Nebolí mě v krku, nemám rýmu ani mě nebolí ucho, nic..V červnu mi pravá tvář otekla tak, že mi to nešlo "prasknout" a byla jsem na ORL kde mi bylo řečeno že je to v příušní žláze a dostala jsem ATB (předtím jsem měla ATB 2x ale stejně se mi zánět po čase zase vrátil ) ATB opět pomohla jen na 14dní. Ted mám jít na vyšetření na nukleární medicínu a asi mě čeká operace, tak jsem si říkala že poslední mou šancí je MMS. Dnes už má zánět několikrát denně. Je mi to nepříjemné.
Ted mám na vás dotaz:
1.) chci si ujasnit dávkování - 1 kapka MMS + 1 kapka Aktivátoru (citron, nebo 50% kys. citronová) + štáva - pít co hodinu - 8 hodin po sobě? Aktivujte pomocí kyseliny chlorovodíkové (HCl) 4% lék.ředění-jsou to nejnovější informace z poslední knihy o MMS/CDS. Citronku radši nepoužívejte, má to své nevýhody. Když už tak citronovou šťávu. Neřeďte to žádnou šťávou, ale vodou-vyhnete se riziku likvidace CLO2 :!: 8 hodin po sobě je správně.
2.) každý den zvyšovat kapku - do té doby než mi bude špatně příp. průjem?Ano.Začněte na jedné kap. a zůstaňte na tom dva dny. Pak jděte na dvě kap. co hodinu a opět aspoň dva dny pozorujte svoje reakce. Pak jděte na tři kap. co hodinu.
3.) na kolik kapek max. mám jit? kolik snesu?Nejlepší by bylo přejít na užívání CDS, je mnohem šetrnější k organismu a neokyseluje tělesné tkáně.
4.) Jak dlouho užívat MMS? od začátku 3 týdny nebo dýl?Ano, je to taková standartní základní doba.
5.) nevadí že užívám hormonální antikoncepci? nebude mít MMS na to "rušící" účinek?Ne, nevadí. Akorát ozdravný proces celého vašeho těla může spustit kdoví jakou reakci a navíc h. ant. není zcela stoprocentní :D
6.) a jak je to s kávou a alkoholem při užívání MMS?Káva a alkohol koliduje s MMS. Takže kávu nejméně hodinu a půl před dávkami MMS/CDS, nebo po poslední dávce.
děkuji mockrát, nikdy jsem MMS nebrala a samozřejmě mám z toho obavy..ted co je lepší, jestli jít na operaci nebo brát MMS? Rozhodnutí je jen na vás. MMS/CDS je perfektní zabiják patogenů včetně zánětů a skrytých ložisek. Vaše imunita na tom nebude nejlépe, zkrátka a dobře, něco vám schází. Pokud se tyto problémy opakují, ukazuje to na ne moc dobrou funkci ledvin.mají na starosti zubní sféru a dutiny. Držím palce, Batles chci to zkusit..děkuji
chemik
Příspěvky: 1
Registrován: sob 06. črc 2013 14:37:17

Re: Dotazy ohledně léčby MMS

Příspěvek od chemik »

Dnes jsem na internetu narazil na MMS a nestačím se divit. :shock: Můj údiv nevzbuzuje zázračný účinek této substance, ale fakt, že je někdo schopen rozjet na něčem takovém byznys. Přiznávám jsem skeptik. Má skepse však vyplývá ze vzdělání v chemickém oboru, přesněji ve vodárenských technologiích. Zde diskutovaný Oxid chloričitý překřtěný na MMS se skutečně k hygienickému zabezpečení vody používá, respektive používal. Dnes jde o způsob desinfekce vody opuštěný nově již neprojektovaný na žádné z úpraven. Doposud se takto desinfikuje voda například pro značnou část vody konzumovanou na Ostravsku původem z přehrady Kružberk. I zde je však jen otázkou času, kdy bude při první rekonstrukci tento systém nahrazen. Důvod? Oxid chloričitý vznikající v kyselém prostředí z chloritanu sodného zpětně disociuje zpět na chloritan a chlorečnan, obě tyto látky jsou značně KARCINOGENNÍ. Obsah chloritanů v pitné vodě u nás reguluje vyhláška na max. 200 ug/l a v rámci pokroku se budou tyto limity dále snižovat. Proto je užívání chloritanů ať už zbytkového z této domácí reakce citronku do čaje a NaClO2 nebo zpětně vzniklého v těle naprostý hazard se životem. Nehledě na to, že značná oxidační razance oxidu chloričitého spolu se zbytkovými organickými látkami ve vodě způsobuje jejich chloraci na povětšinou značně toxické chlorderiváty. DDT nebo HCH by si jistě nikdo z vás na cestě za zdravím do jídla dobrovolně nepřidal ne?

Chápu, že je spousta lidí pro obnovu zdraví nebo záchranu života schopna udělat a v dnešním komerčním světě i zaplatiti za cokoliv. Ale tato naprostá obludnost zvaná MMS mě tak šokovala, že jsem nedokázal mlčet. Toto důmyslné podnikání založené na strachu z nemoci a naprosté nepoznamenanosti českého lidu v oboru chemie je opravdu ošklivou ukázkou kam až může lidská neetičnosti a ubohost dojít. Pro ty z vás co tyto zázračné substance pokládají za něco vyjímečného je třeba dodat, že chloritan sodný a vápenatý jsou naprosto běžné chemikálie vyráběné ročně pro potřeby průmyslu v megatunových množstvích s cenou cca 20kč za kg. Reálná cena onoho roztoku je tak pod hranicí 5kč za litr. Kdyby se jednalo o neškodné látky bylo by vaše počínání i planá naděje spíše úsměvná kapitola internetových diskuzí. V tomto případě však jde o cílenou distribuci jedu převlečeného za zázračný lék. Jediné co vás, popíječe sava, může uzdravit je však víra. Od negativních dopadů této medicíny vás však neochrání nic. :oops: :oops: :oops:
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: Dotazy ohledně léčby MMS

Příspěvek od Batles »

chemik píše:Dnes jsem na internetu narazil na MMS a nestačím se divit.

Savák :lol:
Odpovědět

Zpět na „MMS1 - Chloritan sodný“