Rakovina žaludku

Moderátor: admin

saschi
Příspěvky: 10
Registrován: čtv 07. bře 2013 10:26:58

Rakovina žaludku

Příspěvek od saschi »

Dobrý den, prosím Vás, poraďte, jestli pomůže MMS při rakovině žaludku. Mojí mamince je 70 let, během 4 měsíců strašně zchudla, byla na operaci, ale lékaři konstatovali, že je nález chirurgicky neoperovatelný. Nedoporučili ani chemoterapii, prý by mamince ještě ublížila. Nádor je velký asi jako pěst, je zachyceno rovněž tenké střevo, nebylo možné ani tzv. přemostění, aby mohla strava procházet jinudy. Vůbec se stím nemůžeme smířit, že není pomoci. Objednala jsem tedy MMS a chci se zeptat, má někdo zkušenosti s žaludkem? Neublíží mamince kapky nějak? Děkuji.
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: zkušenosti s MMS při rakovině žaludku-poraďte

Příspěvek od Batles »

Na rakovinu žaludku MMS1 není moc ideální. Velmi vhodné je CDS - není kyselé oproti MMS1, tudíž nedráždí žaludek a do těla se nedostává okyselující kapalina a za druhé, CDS dávkování může být mnohem koncentrovanější než MMS1.
Samozřejmě, že je ale lepší začít s MMS1, jednou kapkou v dávce, než vůbec :!:
Bude také zabírat masáž s DMSO a MMS1 :!:
Maminka bude potřebovat i začít srovnávat prostředí v těle - nastolit pH rovnováhu, to je velmi důležité při léčbě raka, tím se postaví hráz proti raku a tělo získá palivo pro orgány, v této předjarní době obvzlášť důležité.
Asi tak v krátkosti.
saschi
Příspěvky: 10
Registrován: čtv 07. bře 2013 10:26:58

Re: zkušenosti s MMS při rakovině žaludku-poraďte

Příspěvek od saschi »

dobrý den, děkuji za radu, začneme tedy s MMS1. Chci se zeptat, jak dlouho mám podávat a kdy přejít na CDS? děkuji.
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: zkušenosti s MMS při rakovině žaludku-poraďte

Příspěvek od Batles »

Na CDS je vhodné přejít ihned. Podával bych i MMS2 v želatinových tobolkách velikosti "0", plněných do čtvrtinky.
Jak dlouho podávat :?: No podle potřeby :!: Týdny, měsíce :?:
Proces uzdravování si řídí tělo samo a záleží na nejslabším orgánu, ten proces zpomaluje...
saschi
Příspěvky: 10
Registrován: čtv 07. bře 2013 10:26:58

Re: zkušenosti s MMS při rakovině žaludku-poraďte

Příspěvek od saschi »

děkuji za radu, opravdu se nemusíme bát, že se mamince něco stane? Třeba nějaký záchvat, bolení břicha, je to přece žaludek. na co všechno mám být připravená? děkuji
saschi
Příspěvky: 10
Registrován: čtv 07. bře 2013 10:26:58

Re: zkušenosti s MMS při rakovině žaludku-poraďte

Příspěvek od saschi »

ještě prosím, kde CDS objednám? na internetu nemůžu najít, pošlete mně prosím nějaký odkaz a doporučení, děkuji.
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: zkušenosti s MMS při rakovině žaludku-poraďte

Příspěvek od Batles »

saschi píše:děkuji za radu, opravdu se nemusíme bát, že se mamince něco stane? Třeba nějaký záchvat, bolení břicha, je to přece žaludek. na co všechno mám být připravená? děkuji

Měl bych vzít zodpovědnost za vaši maminku :?: :D
Uvědomte si, že přechodnými stadii v procesu uzdravování jsou i procesy krizové. I s odpovídajícími příznaky této krize.
Jsou to však normální stadia :!:
Takže automaticky můžete počítat se vším. Tohle vám nikdo nemůže zodpovědně říct. Každé tělo je jedinečné a také jedinečně reaguje.
Pokud budete postupovat opatrně (podle běžných doporučení z knih a diskuzí), ublížit nemůžete.
Přijdou dny, kdy bude lépe a naopak. Je to zcela běžné při těžkých chorobách.
Asi tak.
Batles
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: zkušenosti s MMS při rakovině žaludku-poraďte

Příspěvek od Batles »

saschi píše:ještě prosím, kde CDS objednám? na internetu nemůžu najít, pošlete mně prosím nějaký odkaz a doporučení, děkuji.

CDS např. zde: www.vylecse.cz
saschi
Příspěvky: 10
Registrován: čtv 07. bře 2013 10:26:58

Re: zkušenosti s MMS při rakovině žaludku-poraďte

Příspěvek od saschi »

dobrý večer, jste nesmírně laskavý člověk, nemůžu tomu ani uvěřit, že tak lidem pomáháte. Víte, jsem ředitelka školy, spoustu starostí a málo času, musím vsadit na jistotu, já Vám věřím. Vše objednám a budu ráda, pokud mně budete průběžně podporovat a navigovat, trochu se toho všeho bojím, ale nemám na výber. děkuji.
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: zkušenosti s MMS při rakovině žaludku-poraďte

Příspěvek od Batles »

Držím palce :D
Odpovědět

Zpět na „Rakovina“