Nováček

Moderátor: admin

Odpovědět
Alexandr
Příspěvky: 1
Registrován: pon 21. led 2013 10:11:57

Nováček

Příspěvek od Alexandr »

Ahoj všem,
rád bych se chtěl zapojit do kruhu vás všech, kteří již máte zkušenoti s touto léčbou. Něco jsem si již přečetl, ale samozřejmě respekt je na pravém místě. Chtěl bych se zeptat tedy jak začít, kde koupit bezpečné koncentráty a nějaké podrobnosti o protokolech včetně knih. Přednáška Jima Humbla mě hodně zaujala.

Má přítelkyně trpí únavou a bolestí kloubů, jsou prokázané chlamidie. Lékař nasadil antibiotika na 40dní a to bylo vše. Řekl, že tato nemo je nová a nejde nijak léčit. Zdravotní pojišťovna ani nehradí další léky, které by lékař moho napsat. Samozřejmě to nepomohlo. Je možné začít s touto léčbou? mms?
Věk-38, váha 70kg

Já mám chronické astma průdušek již od narození. Když je vnku studený vzduh mám problém s dýcháním. Poslední dobou se i probouzím s pocitem, že e nemohu nadechnout z plných plic. Mám také velikou alergii na nikl. Jinak mě osobně nemoce moc neporáží. Také trochu problém s pokožkou. Dělají e tam různé svědivé pupeny, které lákají k škrábání. To mě také dost vadí.Je možné začít s touto léčbou? mms?

Otázka:

Je možné začít s léčbou a jestli ano tak nějak poradit jak začít a hlavně jak se o tomto problému můžu svěřovat popřípadě napsat výsledek. Rádi bychom chtěli nejen přispět, ale také být součástí vaší komunity.

Děkujeme Všem.
viera
Příspěvky: 3
Registrován: sob 22. pro 2012 19:47:42

Re: Nováček

Příspěvek od viera »

pokouším se dostat pomocí MMS z chronicé boreliozy a i když jsem strávila asi 100 hodin pročítáním několika diskusních fór, pořád se cítím být nováčkem a k užívání přistupuji s respektem :? . Napřed jsem si koupila knihu + chloritan sodný na oficiálních stránkách Jima Humbla a ještě jsem si koupila knižku Zkušenosti uživatelů z tehle stránky http://www.vylecse.cz/11-knihy a poté shlédla několik jeho videí. Z knížky na papír jsem si vypsala pojmy, které jsou všude běžně požívány abych věděla o čem je na fórech řeč a teprve pak jsem začala s léčbou. Jsem teprve na začátku, takže při vší opatrnosti mne potkal pouze 1 velký průjem a dvoutýdenní žaludeční nevolnost. Celý proces léčení patrně závisí od toho, kolik sajrajtu si člověk za svůj život nastrádal ve svém těle a taky od toho, jak závažné onemocnění si léčí. Přeji vám oběma, ať to zvládnete až do zdárného konce, zlepšení problémů nastává již po několika málo dávkách (alespoň u mne) a to by vás mohlo povzbudit. Jen si pamatujte, že při této léčbě je méně někdy více.
Odpovědět

Zpět na „Co je MMS1 a jak funguje“