Cronova choroba

Moderátor: admin

Silvia
Příspěvky: 1
Registrován: ned 09. pro 2012 15:38:42

Cronova choroba

Příspěvek od Silvia »

Dobrý deň,
liečim sa na cronovu chorobu, štítnu žľazu a mám ileo stomiu . Mám cystu na vaječníku, ktorá mi spôsobuje bolesti. Chcela by som sa opýtať na správne, resp. odporúčané dávkovanie. Ďakujem.
Anarelll
Příspěvky: 8
Registrován: pon 07. led 2013 11:41:47

Morbus Crohn

Příspěvek od Anarelll »

Zdravím,
začínám užívat MMS1 podle J. Humble každou hodinu 3 kapky chloritanu + 15 kapek aktivátoru po dobu 8 hodin a 21 dní.... Mám to chápat, že J. Humble se mi snaží říct, že je možné, že pak Crohn nadobro zmizí? nebo se pak tato léčba musí opakovat? Je tu někdo s Chrohnem, kdo již měl tuto zkušenost? Také si nejsem jistá, jestli je správně, když MMS1 užívám orálně... je lepší aplikovat klystýrem?
Děkuji moc za případné odpovědi :)
Anarelll
Ivuška
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 10. led 2013 21:46:22

Re: Morbus Crohn

Příspěvek od Ivuška »

Crohn zmizí, zmizí i další imunitní problémy...
Aktivovat 10% kyselinou je starší postup. Lepší je 50% aktivuje se pouze 20 sekund. Jinak brzo se vám to přestane chtít pít, protože je to dost kyselé. Na stránkách www.vylecse.cz mají v nabídce CDS, Piju zatím druhý den, chuť nesrovnatelná, výtečná proti MMS 1.
Nebo jsem viděla video s Jimem, přidával špetičku jedlé sody, do litru (denní dávky) jen 0,7g.
Přeji úspěch! Iva
Anarelll
Příspěvky: 8
Registrován: pon 07. led 2013 11:41:47

Re: Morbus Crohn

Příspěvek od Anarelll »

Zdravím,
děkuji za rady, dneska jsem si byla koupit vzduchovadlo a chci zkusit ten cds. Podle videa to snad dokážu připravit, ale jak to mám pak ředit a dávkovat? tam na konci informovali, že je to teprve ve výzkumu. Můžete mi prosím napsat, jak přesně si to připravujete a dávkujete VY? Děkuji :)
Anarelll
Příspěvky: 8
Registrován: pon 07. led 2013 11:41:47

Re: Morbus Crohn

Příspěvek od Anarelll »

Dávkování Cds je mi již známo. Chci se zeptat ještě na jednu věc... když piju každou hodinu ať už mms nebo cds tak vždy vypiju tak 2 deci naředěného roztoku a jsem pak neskutečně plná. Je možné si ředit ten roztok míň, abych toho nemusela vypit tolik? nejsem zvyklá vypít tolik tekutin...
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: Morbus Crohn

Příspěvek od Batles »

Samozřejmě,že můžeš doplnit méně vody. Důležitá je základní dávka koncentrátu CDS naředěná ve vodě, která by neměla překročit 100ppm.
Ne že by to ublížilo, ale nad 100 ppm částic plynu CLO2 (to je ten plyn Chordioxid, neboli Kysličník chlořičitý) je ta koncentrace taková už dost silná a hrdlo může reagovat protivnými pocity.
Proto je doporučeno nepřekročit 100ppm v dávce vody. Bavíme se teď pouze o CDS a to nelze srovnávat s MMS1, protože klasická dávka 3kap. MMS1 v deci vody ukazuje okolo 35ppm, avšak 3,3 pH=na chuť velmi kyselé :!: :!:
Zpět k CDS: praktický příklad-docela správně nasycený koncentrát, když z něj vezmeš 8ml a doleješ vodou na 1 deci, tak bys měla naměřit ke stu ppm, což přibližně odpovídá 7-8 kapkám MMS1. Když však doleješ dvě deci vody, úměrně k tomu klesne počet ppm-na padesát. Toho si buď vědoma, že bereš sice slabší roztok, ale stále je to 8ml koncentrátu CDS.
Ve dvou deci vody bys vlastně do těla mohla dostat dvojnásobné množství CLO2....což by i znamenalo nárůst imunity i urychlení léčby atd...
Záleží na tvém věku, výšce a váze. Nedá se to tak jednoduše střelit od pasu, kolik můžeš vyhovujícně brát na jednu dávku...
Jéžiši, nevím jestli jsi pochopila, co se snažím popsat, omlouvám se :lol:
Měj se hezky,
Batles
Anarelll
Příspěvky: 8
Registrován: pon 07. led 2013 11:41:47

Re: Morbus Crohn

Příspěvek od Anarelll »

22 let, 50kg, 164cm... mám připravený roztok cds ale ještě jsem ho nepoužila, jelikož jsem nikde nesehnala správné ph tester papírky, ale již je mám objednané. Proto jsem dneska zkusila (asi po týdnu) nasadit MMs1 2 kapky ale opět mi to asi po třech hodinách (3 dávkách) moc neudělalo dobře. Tak jsem už dnes nepokračovala. Počkám na ty papírky snad dorazí zítra, nanejvýš popozítří a začnu s cds. Je připraveno jen ho správně naředit. Ale nevím úplně přesně jak, abych to snášela... snad bych měla jakoby začít od jedné kapky... ?
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: Morbus Crohn

Příspěvek od Batles »

Anarelll píše: Ale nevím úplně přesně jak, abych to snášela... snad bych měla jakoby začít od jedné kapky... ?

Ahoj,
jedna kapka CDS do vody, to ne, to je velmi slabé. Dobře vyrobené CDS se rovná přibližně 1mililitr jedné kapce MMS1 :!:
No já nemám sebemenší tušení, jakou sílu má tvoje CDS (může mít třeba jen 400ppm, nebo taky daleko přes 1000).
Chceš li po mně nějaký rozumný odhad, tak napiš kolik MMS1 jsi použila do bublací lahve o obsahu kolik a jak dlouho jsi bublala. S pomocí vzduchovacího strojku, nebo
samovolným tlakem z vyvíjecí nádoby?
Ještě se dá využít velmi orientačně zabarvení roztoku ve sklenici připravené k vypití. Pokud bude zabarvení podobné jak u MMS1 (3kap. v deci vody), rozhodně nesmí být tmavší-sytější, tak můžeš zkusit použít. Žádné nebezpečí nehrozí.
Samozřejmě, co je změřeno, je změřeno :!:
Anarelll
Příspěvky: 8
Registrován: pon 07. led 2013 11:41:47

Re: Morbus Crohn

Příspěvek od Anarelll »

až mi dojdou ty ph testery tak ppm zjistím a naředím, ale nevím na kolik ppm? u mms bych měla pít tři kapky po 8 hodin, ale je to pro mě na začátečnici moc silné.
Batles
Příspěvky: 262
Registrován: čtv 03. lis 2011 17:56:58
Bydliště: poblíž města Tišnov

Re: Morbus Crohn

Příspěvek od Batles »

Vzhledem ke tvé váze rozhodně s MMS1 začít max. 1 kapkou co hodinu a pár dní nezvyšovat :!:
Až ti dojdou proužky, napiš a naředíme to, jo?
Mimochodem, moc si tě vážím za tvé rozhodnutí, začít užívat MMS/CDS :D Jsi skvělé děvče :!:
Hezký večer,
Batles
Odpovědět

Zpět na „Helicobacter pylori, Rotavírus, Vředy, Crohnova choroba - žaludek střeva a nemoce ...“