dotazy

Moderátor: admin

Odpovědět
Pelvan
Příspěvky: 1
Registrován: úte 13. kvě 2014 10:34:58

dotazy

Příspěvek od Pelvan »

Zajímají mne následující nejasnosti:

Proč mám MMS aktivovat v nápoji nějakou kyselinou před orálním požitím, když v těle (zejména v žaludku) je dostatečné množství kyselin k této aktivaci?

Pokud je odpovědí obava z poleptání kyseliny ústní a jícnu, stačilo by snížit doporučenou koncentraci MMS.
Nechápu ostatně, proč mám tuto koncentraci v nápoji zvyšovat z jedné kapky MMS výše?

Pak by mne zajímalo, jak rozeznám MMS od SAVA? To, co mám k dispozici pod názvem chloritan sodný, smrdí jako slabé SAVO.

Nehrozí nějaká chemická reakce roztoku MMS s plastovým obalem pet lahve? Sám preferuji rozdělání a konzumaci roztoku ve skleněné nádobě.

Děkuji

PS
Jinak souhlasím s pocity pana faráře po počátečním požití MMS:
http://www.youtube.com/watch?v=gBpbbwxChKY
Skutečně to následně dlouhodobě hřeje po celé délce jícnu od krku až do žaludku.

PPS
Nejde mi o léčení nemocí, záleží mi na pocitu zdraví.
zleb22@seznam.cz
Příspěvky: 1
Registrován: pát 08. úno 2019 16:25:47

Re: dotazy pomer vody na sacek kys. citronove

Příspěvek od zleb22@seznam.cz »

Pelvan píše:Zajímají mne následující nejasnosti:

Proč mám MMS aktivovat v nápoji nějakou kyselinou před orálním požitím, když v těle (zejména v žaludku) je dostatečné množství kyselin k této aktivaci?

Pokud je odpovědí obava z poleptání kyseliny ústní a jícnu, stačilo by snížit doporučenou koncentraci MMS.
Nechápu ostatně, proč mám tuto koncentraci v nápoji zvyšovat z jedné kapky MMS výše?

Pak by mne zajímalo, jak rozeznám MMS od SAVA? To, co mám k dispozici pod názvem chloritan sodný, smrdí jako slabé SAVO.

Nehrozí nějaká chemická reakce roztoku MMS s plastovým obalem pet lahve? Sám preferuji rozdělání a konzumaci roztoku ve skleněné nádobě.

Děkuji

PS
Jinak souhlasím s pocity pana faráře po počátečním požití MMS:
http://www.youtube.com/watch?v=gBpbbwxChKY
Skutečně to následně dlouhodobě hřeje po celé délce jícnu od krku až do žaludku.

PPS
Nejde mi o léčení nemocí, záleží mi na pocitu zdraví.
Odpovědět

Zpět na „Co je MMS1 a jak funguje“